Opinie o Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek w Warszawa

Jacek Pl.

Na facebooku gdzieś znalazłem ogłoszenie, że można kupić części jakich akurat szukałem i były sporo taniej niż gdzieś na allegro. Fajnie bo nie musiałem malować to lepiej jeszcze, bo na lakierniku oszczędziłem. Mają też chyba stronę, ale niepamiętam bo zamówiłem przez MS. szybko i okej wysyłają też można śmiało dać dobrą opinie

Tak.... Pan A. jest profesjonalistą... profesjonalistą w (usunięte przez administratora)ludzi... tylko potem plącze się w zeznaniach. Jak tak dalej będzie robił, to spotka go następna rozprawa sądowa...

Łukasz

Witam Zakupiłem u pana Byśka część samochodową i przez półtora miesiąca nie doczekałem się części która zamówiłem ani zwrotu gotówki. Kontakt tel bardzo utrudniony a gdy już dojdzie do rozmowy to wymyśla różne historie. Oszust i kombinator! Sprawę zgłosiłem na policję. Trzymajcie się z dala od tego pana.!!!

Witam Proszę o kontakt telefoniczny pod nr telefonu +48514438164 . Pozdrawiam

Kostek

Nie rozumiem dlaczego takie informacje nie mające związku z praca w firmie trafiają akurat na to forum?

@Kostek

Witam Dlatego że pod przykrywką tej firmy prowadzi pan Bysiek handel częściami samochodowymi i niestety zrobił sobie z tego sposób na dodatkowy zarobek oszukując klientów. Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
movemant

Polecam! Ostatnio robili dla mojej firmy audycje sponsorowaną i jestem bardzo zadowolony, ponieważ emitują ją w aplikacjach mobilnych apple i na androida Spotify, a tego przecież słuchają młodzi. Konwencjonalne radio chciało za podobna rzecz 1960 netto, a pan Bysiek ogarnął wszystko w kwocie 970 złotych. No to jest różnica i to kolosalna. raz jeszcze dziękuję panie Adamie i z pewnością wrócimy!

miruks_1

Profesjonaliści! Z przyjemnością wystawiam taką rekomendację. Bo to zasłużona rekomendacja. Uczciwie, sprawnie, z głową i sporą dozą kreatywności. Od początku byliśmy w szoku - pozytywnym szoku z racji tego, że firmę tą prowadzi stosunkowo młody chłopak pan (usunięte przez administratora) Ale nie zawiedliśmy się. Oby takich młodzych i ambitnych ludzi więcej. Chłopak z wiedzą, pomysłem - od początku wszystko nam wyjaśnił, podpowiedział i poprowadził całą kampanię od A do Z. Wszystko zgodnie z planem i założeniami. Szczerze polecam.

kasiamyszk.

Dali czadu! Mozna śmiało powiedzieć że wygenerowali +20% przychodów mojej knajpie kampanią którą zamówiłam u Pana Adama. Super kulturalny młody chłopak z pomysłem. kreatywny gość z bogatą wiedzą. Widać że zna się na tym co robi. Polecam wszystkim!!!!!

magdalena_tomczyk

Działają rzeczywiście bardzo szybko. Mam średniej wielkości firmę i zleciłam wykonanie spotu radiowego oraz kampanii reklamowej w social mediach. Przyznam, że nie oczekiwałam takich rezultatów, a w konsekwencji okazało się, że dzięki tym działaniom zwiększyłam sprzedaż o około 22-24,5 % w skali miesiąca (około miesiąc po zakończeniu kampanii reklamowej). ceny - bardzo, bardzo konkurencyjne w odniesieniu do stawek licznej konkurencji na tym rynku. Mogę śmiało polecić wszystkim współpracę z PAR bysiekmedia.pl. Co mnie jeszcze bardzo zaskoczyło oczywiście pozytywnie to fakt, że sam właściciel - mody chłopak pan Adam Bysiek tak skrupulatnie podchodził do każdej kwestii, o którą pytałam i na których mi zależało. Super goście z nich! raz jeszcze dziękuję i z pewnością będę wracać!

tomekj

Mega sprawne działanie. Dają możliwość rozwoju i co ważne w swojej działalności jako jedyni w tej wielkości mediach dają możliwość reklamy i produkcji profesjonalnych spotów i reklam mniejszym firmom. Terminowo, bezproblemowo i profesjonalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek?

Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek
4.7/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Piwna 6/10 lok. 3
    00-258 Warszawa