Opinie o Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny w Warszawa

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny dla pracy jako Kierowca są dla was satysfakcjonujące?

Andrzej Nowy wpis

Przez pierwsze dwa miesiące dostajesz pieniądze na rachunek i bez zastrzeżeń, - potem zaliczki co miesiąc po 500 zł, po 6-iu miesiącach już musisz prosić o zaliczki, bo pełnej wypłaty to ja nie pamiętam aby byla kiedykolwiek. Nie pracuję już w tym (usunięte przez administratora) bo ile można słuchać, że pieniendzy ni ma i nie wiadomo kiedy będą. Winni sa wszystkim dookoła, : wulkanizacja, tapicer tachografy, sprzątaczki i kierowcy - dopuki nie oddadzą to będę takie opinie wystawiał do końca świata - nie są uczciwi. Może i i wspólnika pogonił, ale za F/V nie zapłacił od 2018 roku, może nagle zrobił się uczciwy, ale mi wisi 1100 zł plus odsetki.

Andrzej Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny?

Czy nowo zatrudnione osoby w Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

a

Chyba żartujesz? Poczekaj 4 miesiące, no chyba, że sam się zwolnisz nie widząć wynagrodzenia.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny na stanowisku Kierowca? 12 września pojawiły się ich ogłoszenia na Praca.gov.pl.

Co wchodzi ? Nic ! Oni poprostu nie płacą. A dokladnie to płacą co 2 tygodnie 500 zł i to po wybłaganiu i wychodzeniu za szefem. Najgorsza firma w jakiej pracowalem, ale na szczęście tylko do końca kwietnia i spadam. Nie polecam, bo wypłata jest tylko za pierwszy miesiąc, a potem - męczarnia - po 500 PLN co 2 tygodnie. Nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!! Szereg podmiotów z którymi " współpracowali " ci (usunięte przez administratora) weszło na drogę sądową. Bo nie płacą za żadne uslugi. Chcesz mieć duży problem finansowy ? To zatrudnij się w tej firmie, zaraz poznasz co to za gagatki.

@Andrzej

Wpis wpisany nie do tego przewoźnika sprawdz najpierw NIP nim komuś (usunięte przez administratora) obsmarujesz

@Daniel

Jesteście drużyną, a więc macie wspólne autokary, wspólnych kliemtów, a więc wspólne obowiązki. Oddaj pieniądze, a potem pogadamy. Wulkanizacja, - nie zapłaciłeś, wstawianie szyby - nie zapłaciłeś, tachografy - nie zapłaciłeś, tapicer od foteli, - nie zapłaciłeś, więc mogę jeszcze wyliczać, oddaj wszystkim kasę, którą wisisz - od 2018 roku. Jak wszyscy wiedzą, że nie wywiązujesz się, a wszyscy, którzy wystawili ci ( Wam ) Faktury VAT, musieli zapłacić podatek od nich, a Wy nie zapłaciliście !!!!!! (usunięte przez administratora) !!!!

@Andrzej

Czekaj, i te 500 zł na tydzień to za pełny wymiar godzin? Czy za jakąś część etatu? Przeciez to nie jest nawet najniższa krajowa..

@Katarzyna

Generalnie, jak chcesz pracować bez wynagrodzenia, to polecam tego " przedsiębiorcę z przypadku " on nikomu nie płaci.

@Andrzej

Nie no ale jak już jest z kimś związany umową no to ostatecznie chyba musi się rozliczyć? I jak widzę, że podobno wisi o 2018 pieniądze to chyba słabo z tym odzyskiwaniem, a pisałeś już przecież o tym sądzie pracy, to co w końcu można z tym wszystkim zrobić?

@Katarzyna

W " tym kraju " z tym sądownictwem - nie da się nic zrobić. A jak chcesz z tą firmą wspołpracować, to Twoja sprawa, , mnie już okradli i co najmniej 20 innych osób / firm które znam.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU w firmie Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Weronika

Czy wciąż są kłopoty z płatnościami w tej firmie? Zastanawia mnie to czy można tu liczyć na stabilne zatrudnienie? Jest tutaj ktoś kto pracuje jakiś dłuższy czas i ma umowę o pracę na czas nieokreślony? Czy w tej firmie to raczej niecodzienność?

@Weronika

Tak, pracuję tylko do końca kwietnia i uciekam, bo podjąłem pracę w sierpniu 2021r i tylko dostalem wynagrodzenie za sierpień, a od tamtej pory muszę prosić i błagać o pieniądze. Dostaję tylko zaliczkowo po 500 zł na dwa tygodnie. Sprawę skierowałem do Sądu Pracy i dlatego powiedziano mi, abym się zwolnił. Zresztą firmy wulkanizacyjne złożyly pozwy, od legalizacji tachografu tak samo oraz biuro podróży. Ta firma to są (usunięte przez administratora) i niewypłacalni kombinatorzy. Odradzam kontakty z tymi ........... muszę tak, bo moderator.

@Andrzej

Jezu o faktycznie interes życia, z czego Ty żyjesz w takim razie od tych kilku miesięcy? I oni tak zaliczkowo obligują się całość ostatecznie wypłacić? Czy sąd pewnie to przyspieszy?

@Katarzyna

A właśnie, żeby nie żona, to bym już zdechł z głodu., nie polecam tych złodziei, rotacja pracowników w 6 miesięcy = 100% ucieka z tego dobrobytu. I do Sądu Pracy.

Małgorzata
@Andrzej

Trochę minęło od Twojej ostatniej wypowiedzi. Jestem ciekawa czy już coś odzyskałeś szybciej?

@Weronika

Witam proszę o skasowanie bo ja nikogo nigdy nie zatrudniałem jestem firmom jedno osobowomprosze sprawdzić po nipie

Klaudia

Jak firma radzi sobie w dobie pandemii?

@Klaudia

Radzi sobie w ten sposób, że nie płaci postojowego, nie płaci za nic. Zwalnia pracowników bez rozliczenia, okrada ludzi, pracowników, usługodawców, rzemieślników. NIE POLECAM.

@Były Pracownik

Bo jest prawdziwa

Były Pracownik

Nie polecam tej firmy ponieważ nie płaci wcale - NIKOMU. Banda oprychów i kombinatorów. Nawet jak jedzie do wulkanizatora, to F/V bierze na przelew i . nie płaci. Nawet jak jedzie na legalizację tachografu to bierze F/V na przelew i ......nie płaci . Zatrudnia nowego kierowcę, to mu zapłaci tylko raz po miesiącu pracy, a potem nie płaci, twierdząc, że na razie nie ma ale za miesiąc wypłaci , i tak dookoła Macieju. (usunięte przez administratora) .

Dominika
@Były Pracownik

Było to gdzieś zgłaszane?

Czy w Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny występują paczki/bony świąteczne?

Teresa

Niestety nie. Firma raczej (usunięte przez administratora) klientów i kontrachentow, bo nie płaci za zlecenia i usługi. Jednym słowem (usunięte przez administratora) ludzi.

Czy Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny zapewnia kartę multisportu?

Były Pracownik

Aby mieć taką kartę , to trzeba komuś zaj...umać. Ponieważ ta firma jak nie okradnie kogoś to nie zapłaci bierzących płatności.. Nie płacą, i wykręcają się sianem. Złodziejska firma. NIE POLECAM.

Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie firmy Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny w miejscowości Warszawa, bo nie ma komentarzy od Was!

Daniel

Witam jestem właścicielem tej firmy i ja nikogo nie oszukałem i nie jestem winy komuś kasę proszę mnie nie mylić z kimś innym

@Daniel

Taaak ? To zapraszam do Zielonki do firmy z Tachografami. To gdzie są moje pieniądze ???????? Od kwietnia 2018 roku winien jesteś za naprawę i legalizację !! Musiałem zapłacić podatek oraz VAT - jak mam to nazwać ???????????

@Daniel

Śmieszny człowiek, który unika odpowiedzi na korespondencję wysłaną Pocztą Polską / za potwierdzeniem odbioru / nie reaguje na telefony, na nic nie reaguje !!!! Oddaj kasę najpierw, a potem pomyślimy jak cię nazywać , bo na razie jest tylko jedno określenie - (usunięte przez administratora) !!!!

@Daniel

Podobno nikogo nie oszukałeś ???? Od mojej odpowiedzi na takie stwierdzenie , jakoś nie widzę ani Pana Daniela w Zielonce / k Warszawy , ani moich pieniędzy !!! Uczciwy człowieku ????? Ha, ha, ha. Minęło prawie miesiąc i co ???? Ani widu ani słychu - uczciwy człowieku.

oszust, nie odbiera telefonów

Renata

Dlaczego czepiacie się tego przedsiębiorcy ? Mnie też (usunięte przez administratora) i naciągnął na kilka stówek i co z tego ? Może facet ma dużo kochanek i jest w potrzebie. Możliwe, że za trzy lub cztery lata spłaci swoje długi, a na razie jest ch.........em i obszymurk.....m. Proszę nie zadawać się z tym nieudacznikiem.

Waldek

Nie można ufać temu oszustowi , nie płaci za faktury ( usługi na jego rzecz ), nie odbiera telefonów i nie odpowiada na korespondencję. Udaje że nie żyje. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie polecam usług tego .....................ja .

Mieczysław

Uwaga na tego przedsiębiorce, nie jest uczciwy. Nie płaci za usługi , nie dopełnia formalności cywilno-prawnych. Zwykły kombinator. Jak najdalej od tego oszusta.

Brak informacji o kontakcie telefonicznym, nie ma numeru telefonu.

Zostaw merytoryczną opinię o Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny - Warszawa

• Jak się pracuje w Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny?

Zobacz opinie na temat firmy Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nakonieczny Travel Przewozy Autokarowe Daniel Nakonieczny
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Białostocka 51 lok. 15
    03-748 Warszawa