Opinie o Techniczne Wyposażenie Wnętrz Spół-Dom Rafał Michalak w Żyrardów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Techniczne Wyposażenie Wnętrz Spół-Dom Rafał Michalak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Techniczne Wyposażenie Wnętrz Spół-Dom Rafał Michalak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techniczne Wyposażenie Wnętrz Spół-Dom Rafał Michalak w Żyrardów

Do M

Czy jesteś w zmowie z (usunięte przez administratora)bo ta firma to (usunięte przez administratora) poczytaj opinie o (usunięte przez administratora) osobach które zapłaciły zaliczkę, uzgadnianie były terminy i nie odbierają telefonów, (usunięte przez administratora) liczą że do sądu osoby poszkodowane nie pójdą Ja dziś wiem że wezwał bym policję gdyż osoba Michał Zdzisław Pasek to (usunięte przez administratora) który legitymację się prawdopodobnie sfałszowany dowodem osobistym ale może mieć tych dowadów więcej. Tak jęśli nie chcecie być (usunięte przez administratora) to wzywać POLICJĘ

@Gościu

W ten sposób nie można ustalić co dokładnie załogi w Pana sprawie bo nie wiem kim Pan jest? Skąd Pan jest? Czy Pan zrezygnował czy nie zrezygnował. Dlatego powtarzam. Ma Pan dwa numery do firmy , a jeśli spadł Pan dane z dowodu to może ma Pan też Trzeci do mnie. Proszę zadzwonić a jeśli się Pan nie dodzwoni to napisać wiadomość na oba numery i podpisać np. "Klient od opinii w serwisie gowork". Wtedy będzie wiadomo o co chodzi w Pana sprawie. I ponawiam apel o usunięcie danych osobowych. Dane które Pan dodał z dowodu są wyłącznie na Pana użytek w kontaktach z firmą.

Karolka Nowy wpis

Hejka, chłopak będzie szukał sobie czegoś do dorobienia na wakacje. Zna się na montażu i zastanawiam się czy firma nie bierze do siebie sezonowów na zlecenie? Bo normalnie to wszyscy są na umowie o pracę, tak?

Kamila Nowy wpis

Uwaga! Naciągacze! U mojej 78-letniej Mamy w Warszawie byli 22.03.2024, naciągnęli ją na wymianę drzwi kłamiąc, że wszyscy sąsiedzi na klatce wymieniają. Pobrali 400 zł zaliczki. Na umowie podpis nieczytelny. Dzwoniłam na telefony podane w umowie, ale nikt nie odpowiada. Najgorszy rodzaj (usunięte przez administratora) - żerowanie na naiwności seniorów.

Agnieszka B. Nowy wpis

W dniu 19.03.2024r. firma wymieniła mi drzwi wejściowe do lokalu. Panowie przyjechali bardzo punktualnie i dokonali wymiany drzwi. Pracowali bardzo sprawnie . Usługę wykonali w ciągu 2 godzin.Jestem bardzo zadowolona z usługi i polecam firmę

Karolina Nowy wpis

Cześć, czy usługi dalej są świadczone? ostatnie komentarze są o ile dobrze widzę z października a pisali je sami klienci. Zastanawiam się czy mój chłopak nie mógłby znaleźć sobie miejsca w tej wspomnianej ekipie? Czy zatrudniają tu na umowie o prace?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Techniczne Wyposażenie Wnętrz Spół-Dom Rafał Michalak? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Elżbieta z Warszawy

Tydzień temu miałam wymieniane drzwi. Ekipa zrobiła to w niecałe 2 godziny, posprzątała po sobie. Nie ma żadnych usterek, drzwi są ładne, wyciszone, szczelne, bezpieczne. Polecam innym tą firmę.

Po zapłaceniu zaliczki 400 zł mieli przyjść cały czas przekładali, w końcu przestali odbierać telefonu i cisza.. woj łódzkie Sieradz

Inga

I co dalej w zasadzie w takiej sytuacji? czy obecnie prowadzony jest jakiś dział z reklamacjami lub obsługa klienta? i ta zaliczka była na umowie wskazana? Ciekawi mnie czy pracownicy mieli podobnie

Ja to właśnie szukam pracy przy jakimś montażu, bo siedzę w stolarce od ponad dwóch lat ale po tych opiniach teraz nie wiem czy usługi są stale świadczone? oferta tez żadna mi nie wyskoczyła. Gdy pracodawca potrzebuje ludzi do ekipy to gdzie ogłoszenia są publikowane?

Poszkodowany

Firma (usunięte przez administratora) polaszczyli się na 100 zł zadatku na wymianę drzwi mimo odstąpienia pisemnego od umowy i podaniu konta na zwrot gotówki i wysłaniu SMS nie reagują a pracownica udaje głupią i nie wie o co chodzi powinna się nimi zająć skarbówka i policja

POSZKODOWANA
@Poszkodowany

PRZESTRZEGAM przed oszustami. U mojej mamy - 84 lata też byli w dn.10.08.2023 . Pobrali 400 zł , oczywiście nakłamali że sąsiedzi wymieniają drzwi , a na telefony nikt nie odpowiada. Faktycznie powinna się nimi zająć policja bo to jest nękanie starszych osób

Do M

@Do M

Witam. Jestem pracownikiem o którym Pan pisze i bardzo proszę nie pisać bzdur o jakimś fałszywym dowodzie. Jedli ma Pan takie podejrzenia to proszę zgłosić to na policję, bo na pewno ma pan te dane spisane i policja potwierdzi prawdziwość dokumentu. Chyba ze chodzi tylko o to, żeby zaszkodzić firmie i mojej osobie wypisując głupoty w sieci. Jeżeli ma Pan umowę na drzwi proszę o telefon na numer z umowy lub wiadomość SMS i chętnie usługę wykonamy. Myślę jedna, że Pan pisze takie posty, bo wpłacił przedpłatę, a potem zrezygnował, a zgodnie z umową przedpłata nie jest wtedy zwracana. To ze komentarz jest podwójnie napisany może tez swiadczyc ze jest to celowa robota konkurencji za pomocą botów. Jeśli Pan zrezygnował, zawsze może Pan zmienić zdanie i oczywiscie przedpłata będzie wzięta pod uwagę, tak jakby rezygnacji nie było. Zwracam tez uwagę ze nie wyraziłem zgody na upublicznianie mojego imienia i nazwiska w sieci ( RODO) więc proszę usuniecie tych danych

Gościu
@Pracownik Spół dom

Kłamie Pan. Umawiałem się z Panem na montaż 3 razy i nikt nie przyszedł. Telefonów też nikt nie odpiera. Jeszcze raz napisze : KŁAMIE PAN

@Gościu

Czy Techniczne Wyposażenie Wnętrz Spół-Dom Rafał Michalak zatrudnia studentów?

Roman

Ludzie ta firma to są (usunięte przez administratora) montują drzwi w okolicy, zapraszają inne osoby które "złapią" na wymianę żeby uwiarygodnić jacy są cacy biorą zaliczkę ( i ZNIKAJĄ) wypisują błędną miejscowości montażu, podobnie jak nieczytelny podpis mam zdjęcie dowodu osobistego na nazwisko Michał Zdzisław Pasek ( osoba podobna na zdjęciu ale może dowod sfałszowany) , kwota zaliczki 400 zł też nieczytelnie napisane czy do zapłaty czy zapłacono dla dobra poproszę o wezwanie POLICJI w celu weryfikacji. Wszystkie pozytywne opinie to (usunięte przez administratora) wystawiają sami lub nieliczni szczęśliwi których nie oszukano. Opinie negatywne są od Ok 15 LAT.

M.

Nie wiem kto wypisuje takie opinie. Wymienili u Mnie drzwi zgodnie z planem, w ustalonym dniu i ustalonej kwocie. Przyjechał monter z ekipą, dwie godziny i zamontowali /wymienili/ drzwi zgodnie ze zleceniem, Szybko, czysto.

Napiszę krótko. Warszawa. Pobrali pieniądze od 90 latka na wymianę drzwi i zniknęli. (usunięte przez administratora)

Czy w Techniczne Wyposażenie Wnętrz Spół-Dom Rafał Michalak zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Robert

Nieuczciwy, naciągający klientów a właściwie ofiary. Potwierdzam negatywne opinie opisane wyżej. Umowa zawierająca niezgodne z prawem zapisy.

Witam zamówiłam drzwi w tej firmie tydzień temu przez przypadek Pan chodził mówił że drzwi będą wymieniali. Moje były stare więc się zgodziłam. Dziwią mnie negatywne opinie bo drzwi dziś zostały założone. Póki co jestem bardzo zadowolona z usługi.

Olga
@Warszawa

I koszt takiej wymiany to ile w razie czego wynosi? Zastanawiam się na jakiej zasadzie się tu rozliczają z Panami po prostu

Keadzia

Nie sugerujcie się starymi komentarzami. Panowie bardzo mili, starannie wykonali swoją pracę! Wszystko poszło sprawnie! Będę polecać każdemu!

Dariusz

Wszystkie opinie klientów, a ja jestem ciekaw jak się pracuje w tym miejscu. Na jakie warunki można tu liczyć, ktoś wie? Warto, nie warto?

Łódź Zakładowa

Witam dziś u mnie zakładali drzwi. Jestem zadowolona z wykonanej usługi, jak za te pieniądze drzwi spełniają moje oczekiwania. Wiadomo można wstawić lepsze ale wiąże się to przede wszystkim z kuciem ścian no i sporo większymi kosztami. Fachowcy mili wszystko posprzątali po sobie. Polecam wszystkim którzy niechca bałaganu przy wymianie drzwi. Pozdrawiam Elżbieta

Na jakie benefity można liczyć w Techniczne Wyposażenie Wnętrz Spół-Dom Rafał Michalak?

Roman

Na to, że ukradną Ci pieniądze

Waldek
@Roman

Przed majówka wymieniłem w tej firmie drzwi wejściowe i dwoje pokojowych i nie ma mowy o żadnym (usunięte przez administratora), pisze pan tu głupoty i za takie oszczerstwa powinien pan być zgłoszony na Policję bo nikt nie może czuć się bezkarny za wypisywanie takich kłamstw nawet w internecie.

Olga
@Waldek

Może i to co piszesz jest prawdą, ale on tamto pisał rok temu, może wtedy faktycznie coś w jego sytuacji się przytrafiło? Bo tego to chyba na 100% nie wiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Techniczne Wyposażenie Wnętrz Spół-Dom Rafał Michalak - Żyrardów

Techniczne Wyposażenie Wnętrz Spół-Dom Rafał Michalak
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Borówkowa 23
    96-300 Żyrardów