Opinie o Kamil Durmowicz w Cesarzowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kamil Durmowicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kamil Durmowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamil Durmowicz w Cesarzowice

Żal!!! Nowy wpis

Yasumi na Legnickiej to miejsce które należy omijać szerokim łukiem. Nie tylko pod kontem pracy ale i zabiegów. Pracodawcy niesłowni, nie wypłacają wynagrodzenia za pracę lub jest ona wypłacana w ratach. Nie rozliczają się dobrze z pracownikami bo zarobki z zabiegów to jedna wielka niewiadoma. Właścicielka sama to oblicza i w gruncie rzeczy zawsze tak zakręci że jest się w plecy. Nie szanują pracowników, a ich poziom kultury jest na poziomie 0. Wyrażają się obraźliwie nie tylko o osobach z którymi pracują ale wypowiadają się na temat klientów tak że uszy więdną. Uważam, że są nastawieni tylko na zysk, reszta nie ma znaczenia. Dramat! Omijać szerokim łukiem!

@Żal!!!

Z tym wypłacaniem kasy to tak od początku zatrudnienia czy te pierwsze pensje można dostać na czas? Czy z wypłatą nie dostajecie żadnych kwitków, gdzie jest naliczona pensja?

Napiszcie w jakich godzinach jest praca w sklepie spożywczym który jest prowadzony przez właściciela firmy. Sprzedawcy są na zmiany? Mnie by zależało na niepełnym etacie na godziny. Bardziej dorywczo na zastępstwo albo weekendy. Potrzeba takich pracowników?

Nieśmiała Nowy wpis

Polecam !

Iwona

Hej, jak obecnie wygląda praca w firmie? Wcześniejsze wpisy odnośnie tego pojawiły się jeszcze w 2020 roku a obecnie idzie już 3 miesiąc nowego roku. Warto więc dowiedzieć się czegoś nowego na ten temat. Polecacie aplikować tu o pracę? Dajcie znać.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kamil Durmowicz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Krzysztof

Pan Kamil Durmowicz prowadzący salon kosmetyczny Yasumi we Wrocławiu na ulicy Legnickiej nie płaci faktur za zamówione usługi. Omijać szerokim łukiem.

Natalia

Pracodawca nie słowny, problemy z wypłatą. Brak możliwości rozwoju mimo obietnic. Nie interesują się pracownikiem i nie słuchają co masz do powiedzenia, bardzo lekceważą twoje zdanie i prośby. Nie miła atmosfera podczas ich obecności w lokalu. Nie polecam tą osobę jeśli szukasz stałej pracy bądź chcesz się rozwijać w zawodzie.

Natalia

Nierzetelny pracodawca, niekompetentny, arogancki i niesłowny. Nie wypłaca wynagrodzenia, trzeba się upominać za każdym razem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil Durmowicz - Cesarzowice

• Jak się pracuje w Kamil Durmowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Kamil Durmowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamil Durmowicz?

Kamil Durmowicz
  • 13