Opinie o Arti w Zielonka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arti. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arti o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arti w Zielonka

Czym w Arti zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Krysia Nowy wpis

Towar odesłałam zaraz po otwarciu paczki i do dzisiaj nie mam zwrotu pieniędzy. Było to w połowie września. Przyjadę osobiście.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Arti?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Arti?

:P Nowy wpis

Tam już nikt nie pracuje, więc nie ma też kto odpowiedzieć na to pytanie ;)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arti. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. windykacji
Zielonka
Italian Fashion By Guazzone Sp. z o.o. S.K.A.
Darek

Swego czasu jeździłem w tym przedsięwzięciu, i powiem tyle ani kasy ani pracy,jeżeli chcesz być obwoźnym sprzedawca ,i spać w kabinie to jest miejsce dla ciebie ,atmosfera tragiczna a do wynagrodzenie dramatyczne.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Arti? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Mietek

Sądząc po większości wpisów to prawdopodobnie w ciągu 14 dni od uprawomocnienia się wyroku :D

Skoro tyle tam zarabiałaś o taka swietna byla tam atmosfera to czemu już tam nie pracujesz?????

Agnieszka

@Pajak Też miałeś problem w Arti z opóźnieniem wynagrodzenia? Do tej pory należności zostały uregulowane? Daj znać.

Monia

Ta firma to jeden wielki przekręt.Zero umów o prace zero konkretów a na koniec zero kasy.Zdecydowanie odradzam.Bardzo złe doświadczenie które zostaje w człowieku na zawsze.

@xD Masz dużo racji ale niestety podczas rekrutacji nie da się sprawdzić czy kandydat ma chęci do pracy!

Gutek

Może ktoś źle wybrał sobie pracę i teraz narzeka? Firma jest dobrym pracodawcą!!

xD
@Gutek

może pracodawce źle wybrał sobie pracowników? :D

kret

Witajcie, jak to jest, że człowiek do nich przychodzi osobiście i nigdy nie trafia na prezesa, czy jakiegoś kierownika? Nie chcą rozmawiać, podać telefonu by się umówić na rozmowę. Słyszę tylko prośbę zostawianie CV i gest rozłożonych rąk bezradności. Próbowałem do nich się wbić od pół roku, z tego co piszecie może to i moje szczęście, że tam nie trafiłem. Oferty pracy wystawiają regularnie. Na to wygląda, że coś tu nie tak...

@kret

Bo pracodawca każe mówić, że nikogo nie ma. Twierdzi że nie będzie sobie tym głowy zawracał, Ty też sobie nie zawracaj

Martyna

Firma istnieje i do tego ma dobrą opinię jako pracodawca. Konkurencji dziękujemy!!

Stefan
@Martyna

To skąd te 3 gwiazdki? Jakiej konkurencji? Są jakieś przyjęcia?

@Martyna

@Martyna, mogłabyś przedstawić wszystkie swoje spostrzeżenia dotyczące Arti jako pracodawcy? Rozumiem, że jesteś z tej firmy zadowolona. Warto jednak, żebyś zdecydowała się swoją wypowiedź uargumentować ze względu na innych użytkowników tego forum. Jak oceniasz relacje pracodawca-pracownik?

@Agnieszka

O, tak ja też jestem bardzo zainteresowana powodem zadowolenia pracy. Kochani, jeśli nie chcecie mieć złych doświadczeń w swoim życiu, zbędnego odczucia stresu i jeśli nie chcecie doświadczyć na sobie(usunięte przez administratora) nie idźcie tam. Jeśli natomiast lubicie nowe doświadczenia, wyzwania, możliwość pogłębienia swojej wiedzy na temat: jak to pracodawca może być tyranem - skorzystajcie z opcji i idźcie tam pracować! Tylko proszę, bacznie się wszystkiemu przyglądajcie i bądźcie bardzo ostrożni. Wspomnienia gwarantowane na bardzo długie lata!

Agnieszka

@anonymous, rozumiem, że byłaś w sytuacji, w której mogłaś liczyć na wsparcie Arti. Dobrze to świadczy w takim razie o tym pracodawcy. Czy możesz coś napisać również w kwestii tego w jaki sposób docenia on pracę swoich pracowników? Czy w czasie w którym z nim współpracowałaś mogłaś liczyć na jakiegoś rodzaju pakiet benefitów pozapłacowych?

Pracowałam w tej firmie. Wypłaty ok 3 tyś. Jest czas na kawę i ludzkie traktowanie gdy coś się w domu stanie. Pozdrawiam n Aga i

Agnieszka

@Martyna, co w takim razie, Twoim zdaniem, składa się na opinię o Arti jako pracodawcy? Mogłabyś się w tej kwestii wypowiedzieć, bazując na własnym doświadczeniu z tym pracodawcą? Każda merytoryczna uwaga posłuży osobom, które poszukują informacji o nim przed decyzją o ewentualnym aplikowaniu.

Stefan

To ta firma jeszcze istnieje?

Sylwia

Ja mam zupełnie inne podejście do pracy, stosuję poniższe zasady i praktycznie nie mam problemów z pracą i tak jest od zawsze. U nich zaczynałam, piękny okres, choć nie było lekko, to dużo fajnych ludzi poznałam i to się ceni naprawdę. A pracy jak to mówią nie przerobisz. Oto one – wg mnie najlepsze cytaty o szczęściu. A jakie są Twoje ulubione? 1. Prawdziwe szczęście trwa wiecznie i nie może być zniszczone. Wszystko, co nie posiada tych dwóch własności, nie jest prawdziwym szczęściem. Epiktet z Hierapolis 2. Zachowuj się tak, jakbyś już był szczęśliwy, a zobaczysz, że faktycznie będziesz szczęśliwy. Dale Carnegie 3. Najlepszym sposobem na osiągnięcie szczęścia jest rozsiewanie go wokół siebie. 4. Zachowuj się tak, jakbyś już był szczęśliwy, a zobaczysz, że faktycznie będziesz szczęśliwy. Dale Carnegie 5. Szczęście nie jest czymś co przychodzi gotowe. Ono pochodzi z Twoich własnych działań. Dalai Lama 6. Uczynić kogoś szczęśliwym – to jakby jego życie pomnożyć i pogłębić. Henri Frederic Amiel 7. Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże. Buck Pearl 8. W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (…). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. de Mello Anthony 9. Nie mam czasu być nieszczęśliwa. Życie to świetna zabawa. Fannie Flagg 10. To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia. Paul Thiry Holbach 11. Między domem a pracą są małe zakamarki szczęścia: ptak, ogród, powitanie sąsiada, uśmiech dziecka, kot wygrzewający się na słońcu. Pam Brown 12. Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie… Emerson Ralph W. 13. Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości (szczęścia), a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi. Bosmans Phil 14. Szczęście to radość z nowego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo „kocham” na dobranoc. Katarzyna Michalak 15. W nas jest raj, piekło i do obu szlaki. Kaczmarski Jacek 16. Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową 17. Kiedy szczęście stoi przed nami, wydaje się tak wielkie, że sięga stropu nieba. Ażeby przejść przez nasz próg, robi się tak małe, że często już go nie dostrzegamy. Carmen Sylva 18. Człowiek jest nieszczęśliwy tylko dlatego, że nie wie, iż może być szczęśliwy. Fiodor Dostojewski 19. Jak można przechodzić koło drzewa i nie być szczęśliwym, że się je widzi? Rozmawiać z człowiekiem i nie być szczęśliwym, że się go kocha? Fiodor Dostojewski 20. Spałem i śniłem, że życie jest radością. Obudziłem się i zobaczyłem, że życie jest służbą. Zacząłem służyć i zobaczyłem, że służba jest szczęściem. Rabindranath Tagore 21. Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami 22. Szczęście to dobre zdrowie i zła pamięć 23. Ludzie są na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwolą. Abraham Lincoln 24. Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj. Andrzej Niewinny Dobrowolski 25. Dziwne są ścieżki szczęścia. Niektórzy potrafią zbudować swoje szczęście niemal z niczego, ocalić i rozdmuchać nawet najbardziej nikłą iskrę, choć wiatr i deszcz. Hanna Kowalewska 26. Jeśli chcesz być szczęśliwy przez chwilę – napij się wina, jeśli chcesz być szczęśliwy przez rok – ożeń się, jeśli chcesz być szczęśliwy przez całe życie – zostań ogrodnikiem. Przysłowie chińskie 27. Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki. Anthony de Mello 28. Większość ludzi, nawet w tym stosunkowo wolnym kraju, na skutek zwykłej ignorancji i błędnego rozumowania tak jest zajęta wydumanymi troskami i niezmiernie ciężkimi obowiązkami, że nie potrafi zrywać piękniejszych owoców życia. Henry David Thoreau 29. Szczęście lubi odwzajemniać uśmiech. Dlatego unika ponuraków. Lesław Nowara 30. Wielu ludzi jest nieszczęśliwych jedynie dlatego, że mają czas, aby zastanowić się nad tym, czy są szczęśliwi, czy też nie. George Bernard Shaw 31. Kwiat jest uśmiechem rośliny.

Konrad

Jako były pracownik jestem w stanie stwierdzić za klasykiem Człowiek nie lubi wolności, wszystko inne to kłamstwo, nie wie co począć z wolnością, ledwie ją uzyskuje, już zajmuje się otwieraniem komód z ubraniami i bielizną, porządkowaniem starych papierów, dokumentów, listów, idzie do ogrodu, okopuje go albo biegnie całkiem bez sensu i celu w byle jakim kierunku, bez względu na pogodę, i nazywa to spacerem. Weekend jest zabójstwem dla jednostki i śmiercią dla każdej rodziny. W sobotę, po zakończeniu pracy, poszczególny człowiek, a więc każdy, zostaje zupełnie sam, ponieważ ludzie tak naprawdę i rzeczywiście żyją przez całe życie jedynie pracą, tak naprawdę mają tylko swoje zajęcie, nic więcej. Żaden człowiek nie może drugiemu zastąpić zajęcia, nie ginie on nawet wtedy, gdy straci najistotniejszego, najważniejszego, najukochańszego człowieka, ale kiedy odebrać mu pracę czy zajęcie, usycha i niebawem umiera.

Agnieszka

@rt dlaczego? Powiesz coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Arti - Zielonka

• Jak się pracuje w Arti?

Zobacz opinie na temat firmy Arti tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arti?

Arti