wiking

Ale się dajecie ludzie rolować przez kierownictwo. Na oczyszczalni B. płaci nadgodziny bez zająknięcia. Gdyby tylko spróbował wprowadzić odsiadki to musiałby sam wdychać opary kwasów.

lll

malowany jak miał zostać na bodymach i dowiedział się ze u mariana to od razu zrezygnowal i poszedł do fiolka

linia

to dlatego malowany wachol i lemur uciekli do fiolka bo już nie chcieli być u mariana i ja ich dobrze rozumie

xxx

najgorszy majster który robi wszystko zle i wszystko chaotycznie to jest marian z c brygady linia 2 po prostu nie powinien być majstrem

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Paleciarz

Ciekawe czy kierownikowi z L3 zabiorą premie i pójdzie na tłumaczenie się z choroby hehe.. Niedługo zakład się przekona ile dobrego zyskał na wprowadzeniu niewolnictwa.W lipcu jak wyskoczą z podwyżka 1zł... To adios!!!

Lolek do Karrot

Masz całkowitą rację, napisałeś całą prawdę, brakło jeszcze tylko jeszcze o niekmpetencji od szczebla mistrzów, kierowników i sekcji technicznych. Obsadzanie na dobrze płatnych stanowiskach, osobami " z rodziny" jest nagminne. Poziom ich wiedzy to rozpacz. Dobrze zrobiłeś odchodząc, bo "starych " pracowników bez "układów " się ignoruje, pomija w awansowaniu. Kierownicy trzęsą się żeby się nie narazić, bo można stracić dobrą posadę. Ogólnie robi się coraz większe "szambo".

xxx

już jest zle zarobki głodowe w canpaku

karrot

Same dupowłazy i nic więcej. Debil na debilu goniący i pomiatający debilem. Can-Pack Brzesko to syf jakich mało. Pracowałem tam przez 5 lat i dziękuje Bogu ze się opamiętałem. Nie ma szacunku do zwykłego pracownika a mistrzowie mają nasrane w głowach. Straszą że zwolnią jak ktoś jest na chorobowym. Proszę aby wszyscy pracownicy włączali dyktafony jak rozmawiają z mistrzami. Trzeba zniszczyć tych skurw.sy.ów. Myślą że są panami a są nikim. Dostali się na stanowiska po znajomościach tylko i wyłącznie jak większość ludzi na wyższych stanowiskach. Po prostu szkoda słów. Nie polecam nikomu tej firmy a zwłaszcza młodym ludziom. Szkoda marnować młodości dla takiego hu.ostwa !!!!

borsuk

Piszcie cos na loczka bo dawno nic niebylo na barana

bez palczasty

A jak tam panie dyrektorze? stan rękawic się zgadza? Bo to ponoć najważniejsze? Pozdrawiamy, bez wyrazów szacunku.

neron

surowym kierownikiem też nie jest bo potrafi sklecić zdanie i byków nie robi. Jak ten smerf ciamajda. A ponieważ wśród kierownictwa nie ma inteligentnych to prawdopodobnie jest to jakiś sfrustrowany absolwent uczelni który brzydzi sie nepotyzmem lub nie ma rodziny w can packu, w związku z czym rypie za dwa koła i prowokuje bo cóż mu pozostało. Jesteśmy chłopie z Tobą!

Ona

Jesli jestes kierownikiem to wspolczuje, z piekla nie wyjdziesz

@Ona

Oby nie byl hitlerem z9 bo do piekla nawet nie dotrze...zato wczesniej pieklo mu ktos zgotuje.

Hahaha

Ciekawe ile dostanie nastawiacz maszyn jak z 3000 tysi to trzeba składać podanie do kartonów żegnaj CP.

Carton

Serdecznie zapraszamy pracowników tegoż" jakże szanującego się i cieszącego się dobrą opinią zakładu "do składania podań do Nas .Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, liderem w dziedzinie produkcji tektury falistej oraz opakowań.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko operator wózka min 3 lata stażu na start dajemy 2000 na rękę ,Operatorów maszyn ze stażem jak wyżej 2500-2600 na rękę oraz kontrolerów jakości -wymagane wykształcenie .Płaca do uzgodnienia .Jest też premia kwartalna, inne świadczenia w przygotowaniu.Mamy świadomość jak Was pracodawca traktuje,czytamy wasze wpisy a także wpisy Waszych kierowników i majstrów.Brak nam słów .Pewnie zaraz ktoś z Waszej Góry nas zripostuje. Po prostu czekamy na Was.U Nas pracownik jest człowiekiem i szanujemy jego zdanie i liczymy się z Nim.Zapraszamy

kierownik
@Carton

Bardzo chętnie pozbędziemy się kilku, kilkunastu nierobów i fermenciarzy ! Z ich nastawieniem bardzo szybko państwa firma trafi na gowork i będzie szkalowana i opluwana !

z_boku

Przypominam o możliwości porzucenia pracy lub po złożeniu wypowiedzenia na drugi dzień chorować do końca.Odnośnie tego pisma "Planowanie zasobów ludzkich" proszę się tym w ogóle nie przejmować,sikać na to .Brak podstawy prawnej do wprowadzenia w życie. Napisać to oni mogą wszystko.Pozdro

Lolo

Przepić

Doradzcie mi co zrobic z ta marna wyplata teraz po 10 kupic zywnos dla siebie i rodziny czy moze rachunki oplacic?niech kierownik ktorys doradzi lub inny darmozjad np majster

xxx

cwany jak ktoś jest to ma poza robota jakies fuchy a kto nie umie sobie radzic to niech robi za te marne 2500 na miesiąc w tych warunkach !!!!!!!! ale sami zescie sobie tak chcieli i teraz macie (usunięte przez administratora) spoleczne

hahahahaha

wiesniaki i dobrze wam ze niema już nadgodzin bo tylko byscie siedzieli w robocie a dlatego ze w polu się niechce robic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malowany

teraz chodzimy do canpacku robic ale nie zarobic

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 353.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 327, z czego 50 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku