xxx

majstry to kretyni a pamiętam jak marian jako elektryk narzekal ze mało i ze zle a tu nagle został majstrem i nie narzeka a on został tylko po znajomości bo nigdy nie był dobrym pracownikiem

Bosy

Pytanie tendencyjne. Kto je może zadać???? Nie odpowiem, bo bym obraził całą załogę produkcyjną cp. Nie jest to moim zamiarem. Tyramy równo. Niektórzy jednak intelektualnie jakby wycofani. Do zdającego pytanie odpowiem pytaniem. Czy gdybyś miał trochę szacunku dla siebie, pozwoliłbyś na to? Czy jesteś tak skuty strachem przed majstrem, że tylko pozostaje Ci zadawać takie idiotyczne pytanie. Pozwolisz mu na to, to będzie wulgarny i bedzie wymachiwal rękami. Za to mu przecież płacą.

mistrz
@Bosy

Oj bosy bosy nie zebym byl skuty strachem ale wiesz ze majster zawsze niby ma racje to nic nie szkodzi ze taki krencina,loczek,kretyn z jadownik maja 8klas skonczonych i komunie swieta ale sa majstrami maja uklady i to im hitler uwierzy!jednego jestem pewien ze za brama zaden nic sie nie odezwie bo kazdy sie boi o swoje kly!takze miejcie sie na bacznosci majstry ksztalcone hhehe (usunięte przez administratora) niemile

ooooo

pozwalajcie na to sobie wiesniaki z L9 i robcie zmiany litografii baaaardzo szybko :) :) :)

krencina burak

Witam mam pytanie czy majster ma prawo odnosic sie wulgarnie do pracownika?czy moze go obrazac i czy wolno mu wymachiwac rekami nad pracownikiem?te rzeczy bardzo czesto zdarzaja sie na lini l9;przykladem jest loczek idiota z jadownik i krencina-kuternoga-parszywa twarz

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Mirek

Dobrze to ująłeś Bolo - zostaliśmy wydymani. Dodam jeszcze że wprowadzenie 5 brygady tłumaczone było ogromnymi karami do PIP za pracę w nadgodzinach w warunkach szkodliwych . A tak naprawdę to chodziło o niezapłacenie pracownikowi za te nadgodziny a danie mu odsiadki za to (paranoja). Nadgodziny dalej są i będą tylko nie płatne. A co do związków to są i działają prawidłowo. A najwięcej krzyczą Ci pracownicy co się nie zapisali.

fiko

czy zwiazki wciaz istnieja i dzialaja ? porazka !

Bosy

Tyle jeszcze można dopisać że ten zastraszony motłoch nie znajacy swoich praw, nie rozumie że to my im jestesmy bardziej potrzebni a nie oni nam. I dlatego szanowni pracownicy z produkcji jestescie traktowani tak jak na to sobie pozwalacie. Obsady brak a produkcja jest. Obetna nas jeszcze bardziej to tylko się lepiej postaracie. A panowie specjalisci i super meni wszelkiej maści, jestescie im potrzebni tylko dopoki maja z was pozytek. A mają przecież. Zawsze na was mozna liczyc wy nie odmawiacie. Tak niewolnicy reżimu cp.

Brawo Bosy !!!

Smutne ale prawdziwe.

Bolo
@Bosy

Można powiedzieć że 5 brygada okazała się sukcesem. Zamierzonym celem było ograniczenie nadgodzin i to się udało. Teraz jak zauważył Bosy mimo jak brakuje ludzi na maszynach to i tak nie ma problemu. Bo produkcja też jest zrobiona. Należy pomyśleć na ograniczeniu ludzi na linii do 10. Tak żeby pracownik biegał szybciej i obsługiwał ze dwie maszyny. A na to konto można przyjąć więcej ludzi do biur. I to się nazywa wydymanie !!! Piszecie i szczekacie na forum a jak przyjdzie co do czego to jak potulne baranki. Nawet jakby Wam obciąć wynagrodzenie to i tak będziecie szybciej gonić. Brawo CP tak trzymać !!!

rudy
@Bolo

Ciesze sie z jednej strony ze jestem szarakiem na lini bo nawet w razie zwolnienia zawsze znajde prace w podobnych pieniadzach gorzej juz bedzie z kierownikami majstrami goralami-tepakami loczkami i krencinami (kretynem z jadownik) goscie by sie nie odnalezli lizali by szlaban przed zakladem wy gnoje cieszcie sie poki mozecie.

Odp

Tyle wiecej można napisać, ze nadgorliwosc gorsza jest od faszyzmu. Zarypie sie ale pokaze i kierownik albo majster poklepie po plecach. Dobra robota. Niewolnicy

L9

Choć było 4 brygady tak samo było jak na razie nadają się do tarcia chrzanu ,porównanie zmiana litografii l 2,3 jedna drukarka 30 min,l 9 30 min dwie drukarki i co tu więcej pisać.

yyyyyyy
@L9

to robcie idioci w 15 min dwie drukarki , co z tego macie ? mistrz was po plecach poklepie i powie super ? barany z was i (usunięte przez administratora)

Bo sa przeciwko 5-ciu brygadom

L9

To dlaczego ci fachowcy z l2,l3 nie chcą przyjść na zastępstwo na l9 tylko są usrani po kolana i bronią się rękami i nogami bo by tu zginęli ,już tu paru takich chojraków było jak ty i nic dobrego sobą nie zaprezentowali zapraszamy na drukarkę na 8 zmian litografii i jeszcze z baranem to sortowania by było na cały rok po 8h .

Obsejop

Z moich tutaj obserwacji zalog poszczegolnych linii wynika ze najwiecej pretensji I zali do samych tez siebie ma mlodziez z l-9.fachowcy za jakich sie uwazaja nie daliby rady na innych liniach wysluzonych na ktorych sie prawdziwi fachowcy uczyli.l-9 to nowa linia na ktorej kazdy po minimalnym czasie potrafilby pracowac.Duzo szumu a prawda jest taka ze nie macie zadnego fachu I wiedzy w porownanu z obsada starszych linii a wasza linia jest wspomagana przez kilku starszych stazem I doswiadzonych ludzi

xxx

szumowina sama robi na linii nr 2 takie same buraki

L9

Człowiekiem szui loczka jest maruda wszystko mu donosi wysłucha na szatni i stołówce i potem mu donosi wiem coś o tym . Nie mów teraz domnie bo donoszę na kumpli !!!

L3

Pies pojechal z bolami na pogotowie. Tylko wspolczuc ale czeba być dupowlazem i (usunięte przez administratora)zeby z pogotowia wrócić do pracy, albo udawal albo jest super (usunięte przez administratora)i chce pokazac kierownikowi ze wszystko da sie i teraz szweda sie niewiadomo gdzie ale dnowka przerobiona przeciez

szafarz goral

A lajza z jadownik to co?chodzi o tego kretyna skonczonego idiote przelozonego hutnikonastawiacza osobiscie wole kuternoge tz krencine bo angielski zna perfekt noi poloneza dobrze tanczy a na (usunięte przez administratora) loczka lepiej sie nie wypowiadac.

szafarz

Witam mam pytanie ktory z majstrow nal9 jest najbardziej falszywy?

L9

Na l9 tak samo jedzie się w osłabionym składzie na drukarce dopuki nie dojdzie do wypadku jak było z Arnim i wtedy znów umyją ręce podstawiając papier do podpisania fałszywe gęby .

Lolo

Przez takich jak ty nigdy lepiej nie będzie.Ciesz się że Ci Can Pack życie uratował.Elooo

Lolo

Góral i inni będą niedługo moczy (usunięte przez administratora) na zagranicznych wczasach a my będziemy robić jak beduini za karton soku i ta jalmużnę.Wypłata tego się nie da nazwać.Niestety ale pora spojrzeć prawdzie w oczy ze wynagrodzenie jest nieadekwatne do wymagań,pracy,warunków itd.System który został wcielony w życie to jawne niewolnictwo.

PIP
@Lolo

Widziały gały co brały! Ktoś cię siłą zmuszał do podpisania nowych warunków ?

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 353.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 327, z czego 50 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku