malowany

piszcie na temat i podpisujcie się swoim nazwiskiem , na szatni i stolowce narzekacie na zakład wiec cwaniaki napiszcie tu na gowork ----moim zdaniem kto tu pisze i podpisuje się dziwnymi literami to nie ma jaj i jest (usunięte przez administratora)

koliber podpadl malowanemu 3 lata temu i widać było ze się przestraszyl bo wtedy zadzwonil do kierownikow po prostu robil w gacie a wtedy nie dziwie się ze tak zareagowal malowany bo koliber przesadzal i powinien gorski wziasc na dywanik kolibra i powinien dostać nagane a wtedy nagane dostal malowany niesprawiedliwie powtarzam czemu tak jest w tym zakładzie taka nieuczciwosc

kolega

co tak zazdrościcie temu malowanemu ? wiem ze każdy by tak chciał mieć ale nie moze !!! dobrze ma chlopak nikt mu nie podskoczy i zyje z nim w zgodzie

Al

Adasko aluminium to metal?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Brzesko
Early Stage
Ktos

Chlopie malowanego nie znasz ? Przeciez oni sie z nim znaja dzieki jego bratu bo jego brat zna tych gosci z huty ale szacun bo z (usunięte przez administratora)lepiej zyc w zgodzie

Ktos

Malowany co tam robiles w nocy kolo statoil z trzema koksami wytatuowanymi no szacun chlopie bo fajnie miwc takich znajomych

POLICJA

Rudy na tej stronie nie mozna straszyc wiec uwazaj bo bedziesz komus placil odszkodowanie

X

Rudy ciagle wszystko zle robisz

Rudy
@X

Spieprzaj dziadu, bo dostaniesz z liścia przy najbliższej okazji !!!

Wap
@Rudy

Nie jednemu psu Burek. Skąd wiesz, że chodzi o ciebie? Masz coś na sumieniu?

Matrix
@Wap

Ale nagonka. Panowie to polowanie? Zamiast amunicji słów używacie? Bratobojcza walka. Ale z was palanty. Brak słów. I kto was potraktuje poważnie. Ani to śmieszne ani odważne ani sarkastyczne. Żałosne. Zdajecie sobie z tego sprawę? Chyba nie. Mozgojad u was już z głodu zdechł. To wstawka dla tych co mają poziom słynnego kiedyś pantofelka. Przedszkolak by zrozumiał, co do poniektórych mam wątpliwości.

Bolek

Chodzi o to że jeżeli oferta pracy dotyczy miasta Bydgoszcz bądź Kraków a taki cymbał pyta w Brzesku to co o nim można powiedzieć Debil tylko tak. I on chce poważnie stanowisko chyba się ośmieszyć. Jak miasta nie może rozróżnić.

Bolek

Ciebie nie przyjmą bo zamiast pytać w Orzeszu to pytasz w Brzesku to widoczne jesteś tępy jak but.

Hgw

Przyjdź i sprawdz Marek. Kolekcjoner z ciebie. Zdrowi faceci kolekcjonuja co innego wiesz....bardziej męskiego...Ty zaliczasz kolejne firmy....

rudy

matoly robcie na myjce sami i wdychajcie te smrody i najlepiej zapnijcie się lancuchami do myjki jak psy do budy

xmen

RUDY jak dziś będziesz spal podczas pracy na paletyzerze na krześle to po prostu pozalujesz bo ty non stop donosisz do kierownictwa wiec i na ciebie się zacznie donosić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Waćpanie kiedy będą podwyżki? I mam kolejne pytanie skoro jest już przeszło 2000 opinii na gowork to czy dostaniemy jaką nagrodę za aktywność?

mlody

L9 wzbogacila sie o nowego szafarza ciekawe czy ten falszywy prorok okaze sie rownie zaklamany jak ciemnota czyli goral

Cosmo
@mlody

A czy Tobie to oceniać dobro i zło?Daj szansę Najwyzszemu. Chyba to jego rola. Rozumiem, że ostrzegasz przed falszywymi prorokami z dobrych chęci pro publico bono. Nie zapomnij tylko, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Wartosci etyczne i moralne można poddawać krytyce. Ale wartości religijne to sacrum kazdego człowieka indywidualnie. I forum nie jest miejscem by podważać czy oceniać czyjąś wiarę czy religijność.

KOLEDZY

na myjce robimy pojedynczo a na paletyzerze RUDY spi i tez powinni robic pojedynczo

Hgw

Jak byś aplikowal na produkcje, został przyjęty i popracowal w sezonie letnim a zwłaszcza w tym systemie pracy, może mielibysmy wspolne tematy. I mógłbyś zadać pytanie " czy aby nie przesadzam" teraz ani pytanie ani odpowiedź nie mają sensu.

Hgw

Jasne. Podkrec sobie tempo pracy za psie pieniadze, nie chodź na przerwy, oszczedzaj papier toaletowy a tyłek podcieraj sobie wyborczą. I sam sobie badź kapo. Będziesz miał gorzej. Jakiś palant z ciebie.

dxd

nikt RUDEGO nie lubi

Kris

A czy gość po chińsku pisze ze nie możesz zrozumieć? Przecież wyraźnie jest napisane że po L4 wzywają Cie na rozmowę.Oficjalnie martwią się o Ciebie i chcą Ci pomóc,a nieoficjalnie to jest mobbing i zastraszenie.

Matrix
@Kris

A najlepsze jest pytanie czy w przyszłości planujesz chorobowe. Ciekawe kto je wymyśla bo zestaw pytań jest prymitywny. Np pytanie do kierownika czy twoje chorobowe zaklocilo harmonogram pracy a na koniec w jaki sposób można Ci pomóc. Najlepiej zutylizowac od razu bo już chętny na stanowisko czeka w klejce

Hetman
@Matrix

Hehe no tak planuje chorobowe,w notesie mam zapisane że wtedy i wtedy będę chory!!! Z resztą,śmieszne to jest bo tu niektórzy goście w czasie chorobowego przychodzili do roboty widziałem sam na własne oczy.A planowane chorobowe? Hehe... Paranoja!!! Takie rzeczy tylko w CP!!

@Hetman

A Ja mam zaplanowane kiedy umrę. Chodzi o to żeby system pięciu brygad nie zakłócić . Najlepiej na urlopie żeby zastępstwa ni musiało być. No oczywiście że wcześniej zadzwonię i powiadomię w pracy i wtedy będę mógł spokojnie kiwnąć.

matrix
@Hetman

Jak będziesz kiedykolwiek chory,czego ci nie zycze i dostaniesz l4 to po podjeciu ponownie pracy czekaj na zaproszenie. Sam się przekonasz. Moze rozwina sie bardziej do tej pory.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 49 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku