Ekonomista

LILI jeśli w Luxmedzie jest psychiatra , to jak najszybciej się do niego zgłoś

Prawda jest taka ze ten kto robi na produkcji to niema sie czym pochwalic znajomym poniewaz robol to robol wstyd przed co niektorymi !!!!!!!!!!!!cp fpn to juz licha firma i dobrze ze zabrali nadgodziny bo ci co by siedzieli non stop po 12 to juz nie moga i bardzo dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

He

Ludzie gadacie co niektorzy na stolowce powtarzam co niektorzy nadajecie na kierownictwo a sami jestescie sobie winni np kogut morda niewyparzona az wreszcie ci uschnie jezyk wiesniaku niedorobiony popatrz na siebie jaki jestes trol niewychowany

@He

Kogut nie nadawaj na kierownictwo i majstrow bo jestes nikim zwykly biedak ktorego nikt nie lubi

Zdenek placzek za co dostales nagrode? Za co pytam chyba za to ze masz ciagle wyraz twarzy skwaszony i donosisz do miszczowki tak twierdzi jasiek

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite

Na lini 2 byly nagrody do wyplaty i wiadomo kto dostal a pod koniec lutego napisze nazwiska a wy wszyscy kierownicy bedziecie sie smazyc w piekle hamy i najwieksze darmozjady bo my z produkcji jak sie zwolnimy to robote znajdziemy a juz za para lat padnie cp fpn i wtedy bedziecie plakac

Cp fpn juz sie stacza powoli i zostaje z tylu za innymi zakladami np stalprodukt lub lidl

BZP Brzesko

W przypadku pojawienia się na zakładzie Inspekcji pracy prosimy o moralne i etyczne zachowanie się podczas możliwej rozmowy z przedstawicielem PIP-u. Zatem odpowiadamy rzeczowo, składnie , zawsze prawdę, nie zatajamy jakichś informacji. Nawet gdy jest to nie wygodne stwierdzenie , stawiające zakład w niekorzystnym świetle ,musimy być etyczni gdyż podpisywaliśmy papier i każde inne zachowanie pracownika może skutkować naganą, ze zwolnieniem dyscyplinarnym włącznie.

do pracownik

A kiedy byly te nagrody ???

@do pracownik

Wczoraj na bramie dawali.

Majstrowie i dupowłazy dostali nagrody a reszta pracowników została jak zwykle potraktowana jak świnie brawo!!! Zarząd cp robcie tak dalej a za niedługo sami będziecie pracowac na maszynach.

@pracownik

Już tak pier...Cię od 2 lat i dalej pracujecie za 1800 miesięcznie.

Sss
@Ją

Ja mam 3900 na reke :)

znawca
@Sss

Zapomniałeś dodać PAROBKU że na dwa miechy :) :) . Specjalisty MAJSTERY to i owszem, ale nie MURZYNY w ciemnoniebieskich extra ciuszkach a to wszystko o Hugo Bossa : )

Sss
@znawca

Zgadza sie jestem specjalista, zapomnialem dodac ,ze to jest bez nadgodzin :) parobku.

John

Żebyś się nie posrał z tego dobrobytu

Kiero
@John

Ty masz to pewne. Z glodu jeszcze sie nikt , jak ty to piszesz ,, nie posral ,, xD

Heineken

Są znowu ogłoszenia o pracę w Holandii, Nie załapałem się na I turę ale na rozmowie byłem, pewnie za dużo chciałem grosza, Warto tam być, powiedzcie mi ? Może na drugą turę się załapię tylko spuszczę coś z wynagrodzenia ?

Matrix

L9 ma problem etyczno moralny. Te wpisy przecież nie są wzięte z kosmosu. Nie bronie niewybrednych prostackich postów. Zastanawia mnie tylko ta eskalacja agresji. To tez nie bierze się przecież znikąd. Jest i źródło i przyczyna. Akcja i reakcja w tym przypadku już chyba łańcuchowa.

pisarz
@Matrix

Dopoki trzoda chlewna taka jak majstry i kierowniki sie nie zmieni a konkretnie chodzi o ich podejscie etyczne do ludzi to bedzie tu glosno o nich odpowiedzcie sobie sami czemu tyle czasu o nich glosno na forum.

Maturzysta

Witam , Mam zamiar po maturze w maju iść do pracy do CP na 4 miesiące czyli na wakacje. Mógłby mi ktoś powiedzieć kiedy zanieść jakieś cv żeby zacząć już od maja i ile można zarobić? :D bo jak czytam to bieda ale pasuje dorobić na studia

s

Ale macie wyobraźnię....zjechał z Anglii bo miał sprawę za mobbing......buahahaha Co trzeba mięć w głowie żeby coś takiego wymyślić?

Fred

Czesc warchlaki tu fred jak sie macie na l9?tesknicie za mna cos?jak tam wasze dupki bo uszatek juz wyeksplatowany na maxa uszy dalej ma jak gremlin?

Majster linia 2 brygada c jezdzij ze troche szybciej po tych jadownikach bo przeciez szlak czlowieka trafia i nie korkuj odmul sie

Na majstra niema zadnych wymagan skoro zostaja majstrami tacy jak koliber

Q

czy sa tu chetni do wyjazdu i pracy w innych fabrykach CP z agranica?

nie
@Q

Nie ma

kolega

Jest w zakladzie rekrutacja na majstra dosc duze wymagania sa!i wlasnie tu sie nasuwa pytanie ktory z obecnych mistrzow je spelnia?krencina tucznik inglisz ma8 klas i komunie św.kretyn z jadownik jest po złotej a po odejsciu hutnika przyjebany jest dopiero i usrany jeszcze bardziej.

Raptor
@kolega

Znowu odezwał się nie do końca mily Pan, któremu już brak weny. Ciągle pisze o tym samym i jeden temat nakręca. Już się przecież znamy.

Loczek i majstry sie nudza i nie robia nic kompletnie lesery i powinni sie za to zabrac za tych tumanow

l9

Loczek to pajac. Jego opowieści którymi zanudza na brygadzie są tak głupie i nudne jak on sam. Robi z siebie błazna bo chce od ludzi z brygady żeby mu wchodzili w d.u.p.e i sam robi to samo. Spotkania brygadowe, pogawędki, ciągłe siedzenie na stołówce w budzie i na cygarze są na prawdę męczące...

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 49 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku