Linia

cpfpn to najgorsza firma pod wzgledem plac poprostu marnota kpina i dziadostwo !!!!!!!!!!!!!

xxx

Zapraszamy do Bydgoszczy tutaj biorą wszystkich chętnych których nie ma. A jak już przyjdą to na parę lub parenaście dni.

@xxx

W Brzesku będzie tak samo już wkrótce, niech tylko w Bochni Japońce otworzą nową fabrykę !!!!

prawda
@seven inche's

Już widzę jak skośnoocy za nic nie robienie będą rozdawali góry pieniędzy.

Kolo

Daj mu spokój chłopie ciepło tak się noszą .To u nich normalne .Brodka też ma pewnie jakieś zastosowanie

bono

Ot odezwał się playboy!

Linia

Can pack fpn tu juz ludzie sie nie pchaja do roboty bo jest dziadostwo oczywiscie mowie o produkcji ale sa tacy co wierza i to typowe wiesniaki co nie maja gdzie isc

zatroskany

Can Pack niestety schodzi na psy. Pozatrudniali HR Managerów, których jedynym zadaniem jest robienie wody z mózgów, wmawiają nam że kodeks etyczny jest Biblią a sami go mają głęboko w d... W Krakowie pozatrudniali samych Miśiewiczów do robienia niczego. Stworzył się ogromny bałagan bo HR Managery i inne BHP Managery to są satelity z zewnątrz, żadnej tożsamości z firmą nie mają pojawili się żeby firmę wydoić i znikną tak szybko jak się pojawili a osoby doświadczone będą uciekać bo nie będą chcieli schodzić do poziomu tych miernot - jak ostatnio odejścia w biurach handlowych.

też zatroskany
@zatroskany

Jakie odejścia w biurach handlowych ?

Linia

Zawsia te golfy 6 to wiesniackie auta przeciez ten wyglad to juz starodawny i same wsioki jezdza a nic fajnego w tym aucie niema !!!!!!!

Rocky
@Linia

Jak golfa 6 mają wiesniacki wygląd to jak ty wyglądasz. ? Jak neandertalczyk. A jeździsz czym. ? TM 16 ? Ha ha

Linia

Kto siedzi w cp fpn bez urlopu to jest glupi i naiwny bo zaklad tylko sie smieje z takich !!!!!!!!!!!!!!!!

WSTYD

praca w cpfpn to jest non stop brak pieniedzy bo taka prawda cpfpn malo zarabiamy wstyd i hanba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiśnia

Drukarze to frajerzy nutę umieją zawalczyć o swoje a tyraja najwięcej z całej linii

Linia

Nastawiacz od operatora ma moze 200 zeta wiecej ale tez malo bo widac tych nastawiaczy jakie to sa biedaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krist

Witam. Koledzy czy mozecie napisac ile zarabia sie u Was na stanowisku operator maszyn?

Pershing
@krist

1800 po kilku latach dobijesz do 2000

Iwona

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Proszę też o zachowanie merytoryki wypowiedzi. Zależy nam na tym, by nasi użytkownicy dzięki Wam mogli dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie.

L9
@Iwona

Praca w firmie polega na wykorzystaniu pracowników do maximum (pracownik na produkcji) a dokładniej 8h pracy zero przerwy i to często się zdarza szczególnie na drukarce zmian od h..a i nikt się tym nie przejmuje czy jadłeś,stałeś i lałeś tylko szybko bo wynik ale nic z tego nie mamy taka jest praca u kretyna z jadownik.Bo nas zwolnią ale kretynie w weekendy nie zwalniają XD.

SPOKO SPOKO JESTEŚCIE PANOWIE CYK CYK CYK

SPOKO SPOKO JESTEŚCIE PANOWIE CYK CYK CYK

Eldo

Ile sie czeka na odpowiedz od zlozenia cv?

@Eldo

CYK ANOOO CZEKA SIĘ

Linia

Kazdy kto zwolnil sie z cpfpn to lepiej sobie zyje i lepiej sie mu powodzi bo widac !!!!!!!!!!!!!

@Linia

Na co czekasz miej jaja i się zwolnij.

Linia

cp holandia siedzcie tam leszcze i nie wracajcie i tyrajcie a i tak zaklad was wykorzysta i dobrze

Xmen
@Linia

nic tobie do pracowników w nl . Wyzwisk nie będę stosował by nie zaniżać i tak niskiego poziomu dyskusji.

Matrix
@Xmen

Czyżby Ci już wpoili poprawność polityczną jakże modną a wręcz wymaganą w krajach gdzie nie ma zasad a panuje konsumpcjonizm i hedonistyczne podejście do życia? No to raczej nie ma nic wspolnego z kręgosłupem moralny. Twój chyba mocno już nadwyreżony. Zastosuj wapń i magnez. Może Ci się będzie trudniej zginąć pod presją populistycznej gatki nadętych Panów, ktorzy pozwolili zniewolic się wchechobecnej glupocie nierobstwu i lenistwu. Potrzeba niewolników do pracy. Słowianie kiedys nawet przez Cesarstwo Rzymskie omijani zwani byli łowcami niewolników, teraz stali się sami niewolnikami. Powodzenia w NL. Bynajmniej nie są to puste życzenia. Oby Wam się udało ale z zachowaniem chociaż odrobiny godności wolnego człowieka.

Ekonomista
@Matrix

Matrix w całym natłoku głupoty i bzdur pisanych na tym forum twoje posty są nielicznymi , niosącymi jakiś przekaz i myślę że zrozumiesz o co mi chodzi.Nawiązując do twojego komentarza do wypowiedzi xmena chce zauważyc że kultura wypowiedzi to rzecz którą sie ma albo się niema a nie jest uwarunkowana jak ty to określasz stopniem ugięcia kręgosłupa moralnego po wpływem takich czy innych okoliczności.Chłopaki w nl przed niczym sie nie ugięli, wiem bo sam tam pracuję. Na koniec chce powiedzieć tym którzy na nas plują że nie jemy samych konserw i wolnego prawie wszyscy mieli ok tygodnia a nie jak w pl 1 albo 2 dni .pozdrawiam

@Ekonomista

NL też się kiedyś skończy, tak szybko jak się zaczęła i powrócicie KREZUSI znów do tej brzeskiej ,,bidusi,, . Już taki wasz los , bo ROBOL zawsze będzie ROBOLEM ! i wrócicie do zarobków dwóch tysi z małym hakiem tylko że w złotych polskich dużo wartych . Także nie bądź taki do przodu bo 3 latka szybko przeleci i wybór będzie jeden albo wracasz do brzeskiej rzeczywistości albo tam już ,,dymasz,, latek wiele i wycierasz holenderskie brudy na kwaterach, motelach, kempingach i innych HILTONACH : ) . Na mieszanie raczej nikogo stać nie będzie żeby tam kupić, przy takich ,,oszałamiających,, zarobkach ! . Pozdrawiam wszystkich gnieżdżących się po kilka osób w tych REZYDENCJACH wynajętych dla POLAKÓW lub przez ,,zamożnych,, POLAKÓW tam pracujących : )

Matrix
@Ekonomista

Cięższe się że mam oponenta na poziomie. Wiesz, nie pochwalam tez wylgaryzowania i opluwania siebie nawzajem. Staje po stronie polskiego pracownika, który poniekad tam został oszukany i okradziony. Nie osadzam ani nie posadzam o jedzenie konserw. Aczkolwiek niektore są wyśmienite i wcale nie uważam tego za wstyd. Docierają różne pogłoski o chaosie braku organizacji a ten filmik mimo wulgaryzmow dopelnił powiedzmy obraz, który wynika z wpisow czy wypowiedzi tych, którzy tam pracują. Mimo, że informacje są sprzeczne i rozbieżne. Poprostu uważam, że mimo iż człowiek często czlowiekowi wilkiem, to nie pojechaliscie tam jednak dla ideei. Jak każdy, ktory decyduje sie na rozłąke z rodziną ma jeden cel: dobrze zarobić zaoszczędzić i w godziwych warunkach przeżyć te trzy lata. Co Cię nie zabije to Cie wzmocni. Prawda? A chatakter należy kształtować. A co do kultury wypowiedzi to walcze o swoją by w tym natłoku chamstwa zachować jednak poziom w ktorym mnie wychowano i co mi wpojono. Mam obawy wielkie jednak bo z kim przestajesz takim się stajesz. A z wulgaryzmami walcze i u siebie. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Konwersacja z Tobą to czysta przyjemność

xmen
@Matrix

po pierwsze daleko mi do poprawności politycznej zwłaszcza tej w nl. jestem dzieckiem polskiej ziemi i tak pozostanie nie ważne gdzie będę. po drugie nie czuję się tu niewolnikiem praca taka sama jak w brzesku tylko system lepszy bo można bardziej wypocząć.po trzecie to że wyjechałem jest moim świadomym wyborem i nikt z tego powodu nie powinien mnie i moich kolegów obrażać.po czwarte każdy ma nad sobą jakąś zwierzchność i to nie czyni go od razu niewolnikiem.po piąte czy poziom wpisów jaki tutaj jest, jest wysoki? oprócz kilku osób które tutaj piszą reszta ma dużo do życzenia, jak się czyta wulgaryzmy,ataki na innych to czasem się zastanawiam czy nie brakuje komuś tylko piątej,ale nie ja jestem od sądzenia.poz.

@Matrix

Wzajemnie !!! Uważam podobnie .

Ekonomista

Dzięki i vice versa

krencina inglisz

wesolyh swiont oby ten wosz wspulny czos rodziny byl szczesliwy rzyczy wosz maister zdzichu

Witam, byłem na rozmowie w sprawie pracy CP Holland kilka miesięcy temu. Ze względu na moje szerokie doświadczenie zawodowe i umiejetności byłem gotów jechać do NL. Na rozmowie powiedziałem wprost że chcę zarobić trochę na mieszkanie w Polsce mam już na połowe odłożene a drugie pół chciałbym z zagranicy przywieść, lub jak dojdę do wniosku że nie ma sensu zycie w PL to tam zostanę w NL. Niestety nie wybrao mnie do wyjazdu, a już sie przygotowuję do dobrej pracy za granicą kila miesięcy, dowód osobisty nowy, paszport metryczny, konta w obcych walutach itp itd. A tu zonk pewnie kogoś wybrali po rodzinie.............. Czy mam czego żałować napiszcie mi proszę................

Zdzichu
@Marcin

Magda już tam jest....................;-), sieje postrach i wszyscy wszystko za nia robią, no ale jak inaczej wuj kierownik to co nie można?? wszystko można. też chce takiego wujka.......Adam to jak może chociaż przyszywany............na wyjeżdzie mi tylko zależy.nie mam doświadczenia a to przeciez nie problem ( czego sie nie robi dla rodziny).

L2

Idź do kościoła prosić o rozum.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 49 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku