Mikuś

Problemu z dojazdem nie ma. Jedna przesiadka w Krakowie a później już w Bydgoszczy

Wojtek

Jakieś info co z holandia ?

l9

Dziadek konfidencie ze sztucznym uzebieniem ladnie to tak donosic na kolegow aha i nie sciagaj butow na szatni jak sie kladziesz bo ci syry wala!

@l9

Hutnika nikt nie przebije jesli chodzi o kablowanie na lini dziadek jest zaraz za nim

Kkk

Ludzie do cp przychodza pijani bo juz nikt niechce tu pracowac

Osama
@Kkk

Na puszce zadko sprawdzają trzeźwość. Bo kto by im w pracy został. Tu sie ma klepać puche. Stan nieważny. Wynik sie liczy przecież.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite

Ciotka do dymisji.

Uważam że w Krakowie powinni się dowiedzieć prawdę na temat Ciotki.

l9

Hej denko ponoc sie chajta prawda to?a jego czworonoga wybranka to koza,coz jak chlopaka na nic wiecej nie stac poza idiotycznym smiechem.

Polko

Tez tak uwazam.Ta pani robi tyle zlego dla firmy .Nie ma zapewnionego kpl.ludzi w kontroli na danych zmianach co zaburza charmonogram pobuerania puszek do pomiarow.Szuka pozornych oszczednosci ryzykujac prestizem firmy czujac sie jej wlascicielka.prosze nie kasowac moze gora sie wreszcie dowie.bo caly czas brud byl wmiatany pod dywan

xxx

dajcie spokój Ciotce odpoczywa w sanatorium pewnie na koszt CP. Nie moze dojść do siebie po 550 Corgon .Jak do tego doszło.A ja się pytam,GDZIE BYLI RODZICE ?

Praw Nick

ludzie z BZP piszecie w wymaganiach na jedno ze stanowisk wymagana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.Jak ktoś ma taką znajomość to nikt nie będzie pracował w tym zakładzie za drobne tylko KRK i kasa dużo lepsza PISSS

Ciotka do dymisji !!!

Ciotka powinna zostać zdegradowana to funkcji zwykłego pracownika za tą parodie co wyprawia. Tylko proszę tego postu nie usuwać. Jak można brać pieniądze za nic i nie mając o niczym pojęcia.

do sdfg

Akurat te wpisy na temat Ciotki są prawdą. Osoba która do niczego się nie nadaje ma tak poważną funkcje w firmie.

Grom

Prawda niewygodna mocno boli

Matrix

Maja tematów Ci brakuje? Cofnij się kilka wpisów to się wszystkiego dowiesz. Ten temat był już walkowany. Marudna się robisz. To depresja czy cofka rozwojowa?

Pociotek

Musisz mieć odpowiednie znajomości żeby się dostać oczywiście jakieś kwalifikacje do danego stanowiska tez,w sumie to wystarczy poziom wykształcenia odpowiedni i zero doświadczenia jakiegokolwiek.Jak wymagane jest wykształcenie wyższe do danego stanowiska to trzeba je mieć,wszystko jedno jakie studia skończone byle były jakiekolwiek.Znajomości przede wszystkim.Bez znajomosci nawet najlepsze studia,tytuły przed nazwiskiem,doświadczenie zawodowe na nic się nie przyda.

Bobo

Ciotka to nieporozumienie. Osoba niekompetentna oraz na niczym się nie zna. Ma swojego osobistego pracownika który za Ciotkę podejmuje ważne decyzje. Taka firma i pozwala Sobie na coś takiego wstyd !!!

do Bobo
@Bobo

Ciotka na emeryturę niech idzie a wszystko zmieni się na lepsze dla firmy !!!

@do Bobo

Kolezanki i koledzy.Ciekawe i niewygodne wpisy na tym forum z jakiegos powodu sa likwidowane..najlepiej pisac w wikend bo chociaż wtedy wieksza ilość osób je zobaczy.Ciekawe dlaczego o np koledze Denku wpisy zostały a o naszej ulubionej Ciotce usunięto

Kontrola

To zwolnic ciotke

l9

Czesc chcialem przypomniec zebyscie Uwazali na hutnika bo kabluje falszywiec

MS

Powoli kończą się rekrutacje do Holandii. Proponowane zarobki to ok. 2000EUR netto dla stanowisk fizycznych i 3000-5000EUR netto dla stanowisk kierowniczych. Przy czym 5000EUR to na stanowiskach typu "kierownik nad kierownikami". Przy czym na stanowiska kierownicze to z zewnątrz racej marne szanse. Więc jak ktoś jest zainteresowany na stanowiska fizyczne to się spieszyć.

adrian
@MS

Dużo miejsc zostało? można grupowo? we 3 -4

do Irek

To zapytaj w Bydgoszczy a nie w Brzesku. Trochę trzeba pomyśleć.

Linia

No to tetaz bedziemy pisac komu zona rogi zrobila wiec czytajcie wstydzcie sie rogacze !!!!!!!!!

Matrix

Maja nareszcie come back !!! Nuda na forum nie ma z kim polemizować a Ty ja na zawolanie wyjeżdżasz z pracą negocjatora telefonicznego. I to we Wrocławiu, toż to metropolia a my tu z prowincji szaraczki ni oglady ni taktu ni wyczucia. A czy na to stanowisko trzeba skończyć psychologie ( negocjator) prawo gospodarcze ( negocjacje gospodarcze) czy też łączność ( przez telefon) kurde bo jak 3 w 1 to wysokie wymagania. Ponad przeciętne nawet rzecz można. Coś dla takich wybitnie inteligentnych jak Ty maja. Witaj z powrotem na forum. A moze mnie długo nie było?

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 49 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku