L9

Człowieku o ksywce MATRIX -wal się na morde gnoju.

Matrix
@L9

Która to moja wypowiedź wywołała taką agresje na l9? Nie za bardzo rozumiem jak mam się" walić na mordę" po mordzie owszem, ale nie gustuje w praktykach masochistycznych.

english-krencina

Bardzo powazam i szanuje mgr inz.krencine za to jakim jest madrym i wyksztalconym czlowiekiem!!!wystarczy sie przysluchac jego wymowie i juz wiemy z kim mamy doczynienia!wyslawia sie jak sam prezydent;)

l9

hutnik przestan zasysac kretynowi z jadownik!bo mu ranta na zoledziu zeszlifujesz do zera!masz juz nastawiacza wiec zwolnij!

L9

po co denkowi koza? najlepsza baba to własna graba. Kretyn z Jadownik - majster B , i hutnik wraz dżokerem, strachem na wróble mają takie doświadczenie że na pewno to potwierdzą!!!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Himen

Denko wygladasz jak niedorozwoj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Himen

Denko z geby podobny do mgr inz.krenciny czyli przystojniak xd

Ktoś może wie czy Denko z L9 jedzie do Holandii ???

@Gość

Ponoc jedzie a mucka razem z nim to jego koza

mikolaj

Kto w te swieta se zarucha temu goral da malucha! kto niezarucha nic w te swieta hitler .rwa zapamieta!i za rok gdzies o tej porze hitler zerznie cie na dworze!

fpn

Mamy weekend czyli sypanie w porabce hutnikowa bedzie zachwycona kretyn z jadownik ma byc szoferem pokazmy hutnikowi jak sie to robi!

krencina inglisz

Witam w ktore dni mgr inz.Krencina robi wyklady z angielskiego?ponoc ciezko sie zalapac wcale sie nie dziwie wkoncu to przyszly doktor hab.

Jio
@krencina inglisz

Najlepiej w piatki jak wroci z targu po sprzedaniu prosiat .Podobno dobra cene ma a ojca mozna z ryja na miejscu zobaczyc.Tylko wczesniej zapytac wiesniaka o lekcje ila za wyklod z ongielskiego cza dac

Matrix
@Jio

Wiecie co Panowie. Naprawde jesteście mocno ograniczeni, marne słownictwo, powielacie się, ni ładu ni składu. Wy nalezycie do " naczelnych"? Masakra. Nie za bardzo udała sie teoria Darwinowi. Homo sapiens to brzmi dumnie? W waszym wydaniu raczej durnie. Wulgaryzmy są juz nudne. Ale polecam słownik " Wulgaryzmy polskie" dla tych co mają dwa zwoje wiecej od kury. Co nie znaczy , że wielu postom nie przyznaje racji. Cóż przerost formy nad treścią.

Agrobiznes z Zdichem w ogrodzie
@Jio

Jok bym sie dogodol o dwie sztuki tzn porke to moze by mnie gdzies wcisnyl .zolezy mi bo jak powiem gorolowi ze po takiej szkole u Zdzicha Kreciny.to mnie zrobi midtrzem pomimo ukonczonej zaledwie ledwo podstawowce.dyploma i inne papiory wyzsych ucelni (usunięte przez administratora) do kosa z smiciami komnualnymi.Byle do przodka ze Zdzichem z zakrecona noga

ono
@Agrobiznes z Zdichem w ogrodzie

Masz tak na_srane w głowie, że aż je_bie !

szafarz-rolnik
@ono

Ile za metrowe prosiatko cza dac u mgr inz.Krenciny???przy odrobinie szczescia ponoc mozna trafic na zakocona swinke przez zdzicha w koncu calkiem podobny do knura przyszly doktor hab.

Extreme

Najgorzej to wyjechać do pracy na emigracje z takimi "koleszkami przy kielichu"z CP sfrustrowanymi,chytrymi ,szyderczymi,fałszywymi, a do tego pozornymi katolikami. Większość z nich nie zna dobrych manier, uprzejmości dla drugiego człowieka liczy się tylko zysk własny.Układy w firmie zapewniają takim osobom nietykalność ,ochronkę .Oczywiście nadużycia%,spanie na nocnych zmianach i podpier... siebie nawzajem jest normą. Polak rodakowi na emigracji Wilkiem i to nie stereotyp. Powodzenia...

@Extreme

Dlatego bardzo wspolczuje tym ktorym przyjdzie wspolpracowac w holandi z denkiem i hutnikiem

Hgw
@l9

Denko ma tylko duża mordę do kłapania. Nic więcej. Trafi kosa na kamień. Wkoncu będzie mógł się wykazać jako fachowiec. A wspolczucie w cp to obce uczucie. Tu są tylko prymitywne instynkty. Co Cie nie zabije to Cie zwmocni.

Wspaniala impreza

Wspaniala impreza brawo, pracownicy stojacy za zarciem wygladali jak zule przed caritasem podobne tez bylo ich zachowanie. A wiec brawo.

majster

Tata ! Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Tata

Widzę, żeś prostak i cham bo niewiele masz to napisania oprócz wyzwisk, wulgaryzmow i przekleństw.

wikary
@Tata

Tata z ciebie dopiero prostak!i cham tz grzeczny cham!goral szafarzu czcigodny gnoju ty dobroczynne lajno!podszokl sie z angielskiego i krencine bo wciagles go do koryta wy cymbaly dwa!

kolega

Przepraszam inż.Krencina a dokladniej ten cwok od pluga oderwany gdzie tak perfekcyjnie wyszlifowal j,angielski???i to z takim znakomitym akcentem!!!

lektor
@kolega

Ty jestes kolega? Ty jestes chooj a nie kolega!

Mistrz

Braawooo! Dziekujemy za wspaniala impreze dla pracownikow .

swój

No witam, jak tam po imprezie wtorkowej? Władza dogodziła wszystkim czy ktoś pominięty został?

Puszka

Wyplaty marne nie ma za co Swiat zrobic bo tak malo cp fpn daje zarobic wstyd !!!!!!!!!!!!!!!!

Wiocha

Jeden z fotolito az wstyd wynosil jedzenie a napewno wiecie kto ????? No kto wie ?

Polo

Co to za bielik blizej prosze

Fumfel
@Polo

Taka (usunięte przez administratora)z fotolito.

xyz

"Pensje pracowników w sklepach IKEA od nowego roku pójdą mocno w górę. Podwyżki otrzyma blisko 90 procent pracowników. Nowe minimalne stawki w wysokości 20 złotych brutto za godzinę, obowiązywać będą od stycznia 2017 roku" za portalem ONET 13.12.16 A co w CP?

czesiek
@xyz

zatrudnij sie w ikea

xyz
@czesiek

w Brzesku nie ma

maniek

Zwiazkowcy nie maja za grosz honoru. Rzucili sie darmowe zarcie jakby przez tydzień nie jedli ! Zenada.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 49 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku