Iwona

@ppp chętnie usłyszymy wszystkie opinie. Tylko czasem zapomina się o tym co w pracy jest dobre, przez skupianie się na samych negatywnych aspektach. Dlatego właśnie też dopytuję, co pozytywnego widzicie w pracy w firmie.

Rebajas
@Iwona

Pozytywem pracy w tym zakładzie jest to że jak się ma rodzinę na wysokim stanowisku to można liczyć na posadę bez problemów ,nawet można nie mieć wykształcenia czy znać języki obce. Jakiś montaż za granicą to jedzie ktoś z rodziny ,jakiś ciekawy wakat dostaje ktoś z rodziny. A jak chce Pani z nazwiskami to wyśle parę przykładów tych pozytywów na maila

Emson
@Rebajas

Witam, Więc na początek chciałbym napisać że dostałem etat w CP Nederlad jako kontroler jakości(mieszkam na stałe w Holandii) . Byłem nią zainteresowany do momentu wysłania mi umowy przedwstępnej, która wg. mnie była nie do zaakceptowania. Nie przyjąłem etatu, zresztą pieniądze które proponują za tą pracę w systemie 3 zmianowym są za małe wychodzi ok 2,800 € brutto(to jest z dodatkiem zmianowym) jest to ok 1900 € netto, pisali też o jakichś premiach ale tego nie biorę pod uwagę gdyż raz je dostajesz drugim razem nie. Plus w umowie zapisali że sam nie mógłbym zrezygnować z pracy gdyż miałbym do zapłacenia karę umową 3 miesięczne wypłaty brutto (dla mnie taki zapis mówi wszystko), był jescze punkt w którym nie mogę pracować w innej firmie bez uprzedniej zgody firmy(nie zamierzałem być niewolnikiem firmy bo to moja sprawa co robię po pracy) czy może ktoś miał też podobny przypadek jak ja, i też nie przyjął pracy w tej firmie? Pozdrawiam

Iwona

@Zozolekdługo już pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń. Jakie plusy widzisz w pracy w firmie?

ppp
@Iwona

Pani Iwono a Pani tylko za tymi plusami , same minusy a plus to marna wypłata na czas

Zozolek

Kadra drukarska na linii 2 daje popis , w szczególności brygada B . Zmiana litografii bite 2-3 godziny , zakrecenie i wieczne problemy. Pan Fasola widać że odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Potem Górski łazi po nocach po linii i szuka braków . A młodzi ? Bez komentarza . Nos w telefon i nic poza nim nie widzi . Jedynie młody Stypki i Wąsika coś sobą reprezentują.

pracownik na wypowiedzeniu

w cp fpn to juz wstyd pracowac od pewnego czasu bo male zarobki i wszedzie poza cp fpn sa wieksze ,przyjmuja budowlancow bo niechca tu ludzie pracowac ale nie dziwie sie bo nie ma tu przyszlosci i cp fpn bardzo bardzo male zarobki i dlatego firma sie rozwija i jeszcze chwile i upadlosc bedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malowany
@pracownik na wypowiedzeniu

Dobrze ktos napisal!!!!!!!!!!! Wstyd ze tak malo sie zarabia w huku i nocne zmiany tylko czemu sie nie podpiszecie tchórze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na szatni i stolowce tacy jestescie rozmowni tak narzekacie oraz piszecie na gowork ale zaden sie nie podpisze ------ bohaterzy przec ch

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
Iwona

@Hgw rozumiem, że Ty masz inną opinię. Chętnie również ją usłyszymy.

Iwona

@ENEJ mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w firmie?

@Iwona

Tak w firmie jest dobrze że PIP się zapowiedział tylko czeka aż w fabryce będzie wszystko cacy a jeszcze nie jest .

ENEJ

wsty zeby pracownicy z 20 lat stazu dorabiali poza zakladem bo cp fpn nie daje zarobic tylko jak ktos zyje dobrze to dlatego ze dorabia a nie za wyplaty cp fpn bo wyplaty cp fpn sa smiesznie niskie i to tyle w tym temacie wstyd i hanba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iwona

@stary a co Ty możesz powiedzieć o Twoich doświadczeniach z firmą?

naj
@Iwona

Ile kobiet pracuje w cp i na jakich stanowiskach,wózkowych nie widziałem ,mechaników nie widziałem ,za to po różnych dziurach są.Narzekają bo mają do tego prawo,a dziewczyno lepiej się nie chwal bo znając realia cp to zaraz coś wymyślą żeby wam dopiec.

Iwona

@Linia długo już pracujesz w firmie Can-Pack? Czemu twierdzisz, że w firmie panuje wegetacja?

Linia

Prawda jest taka ze jak na mezczyzne to malo sie zarabia w cp fpn powtarzam w cp fpn ale sa tacy co by za polowe robili i przez takich jest zle i gdy by mi dzis powiedzieli ze jestem zwolniony to bym sie cieszyl bo tu jest naprawde WEGETACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zwalniający
@Linia

Linia jesteś zwolniony, ulżyło ?

Grona

Idą święta czas postawić namiot i podzielic się jajeczkiem

Cp fpn to jest banda przyjmuja na wyzsze stanowiska po znajomosciach a na produkcje to byle kto przychodzi i juz wstydze sie tu robic bo pracownik na produkcji jest nikim

Racja kolego i w (usunięte przez administratora) sobie wsadzcie kodeks etyczny to klamstwo i zaklad cp fpn oszukuje

500 plus to patologie panstwo wam daje nieroby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hgw

Po co mieszasz politykę, o której nie masz pojęcia w sprawy zakladowe i socjal. Raczej rozumek krótki i to jeszcze uwieziony pod sklepieniem mocnej, twardej mozgoczaszki. Pewnie lepsze niż kewlar. Nic do nie nie trafi rozsadnego. Opiniotworca spod znaku " (usunięte przez administratora) wiem ale się wypowiem" zaistnieje chodźby na forum cp

naj
@Hgw

To ty w kewlarowych gaciach chodzisz,że cię jeszcze nikt nie wydymał?Gratuluje.Może rybkę na doopie masz przyklejoną?

Hgw
@naj

Preferuje tatuaże a z rybek lubie rekiny. Co do kewlaru to proponuje Tobie kewlarowe gumki, żeby nie pękły. 500+ będziesz miał z głowy. Skoro naj...to chyba we wszystkim. Ale wypadki i wpadki się zdarzają...nawet naj...

Oburzony

Dla czego zakład żąda rozliczenia 500+ to jest śmieszne przecież to daje państwo i nie jest opodatkowane , już tak szukają oszczędności że się płakać chcę , trzeba szukać oszczędności żeby biura mogły zarobić bo coraz więcej tych darmozjadów jest , dawniej było parę pań i było wszystko na czas a teraz trzeba na kwitek czekać dwa miechy bo taki zapierdziel mają monitoring im wprowadzić leserom jednym siedzą takie purchawy i na nic czasu nie mają.

Ja i moja d..a
@Oburzony

Jak żąda ? A ma takie prawo? Ja z moją przewaliłem wszystko u Macha w 2 soboty i .uj im do tego .

PIP_Tarnów
@Oburzony

Spokojnie wszystko sprawdzimy i pytać pracowników też będziemy jak jest.

Piki
@Oburzony

Bo dzieki temu zostaniesz zakliczony do wyzszej grupy i beda mogli dac Tobie mniej z socjalnego, zreszta i tak juz na maxa okrojonego. Tak, to jest patologia. I koniecznie zaznaczcie to co babcia dala na prezent.

stary
@PIP_Tarnów

To dobrze ! Będziemy mówić, że wszystko w zakładzie jest OK i żeby frustratów nie słuchać.

pracownik na wypowiedzeniu

cp fpn juz ta fabryka upada bo przyjmuja starych ludzi a mlodzi nie chca tu pracowac nie dziwie sie bo to SYF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iwona

@realista mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym, co się dzieje w firmie? Obecnie trwa rekrutacja do pracy na wiele stanowisk w Brzesku. Dodatkowe informacje na pewno przydadzą się osobom szukającym informacji. Chętnie usłyszymy również o tym co w firmie jest na plus.

Makaroniarz
@Iwona

Pani Iwono to się Pani naczyta samych superlatyw że ho ho .Aż uszy Pani zwiędną. Ta firma to....

razmus
@Iwona

Tak owszem rekrutacja trwa ale stanowiska już są obsadzone przez osoby z rodziny ,osób z polecenia czytaj za pieniążki, bez wykształcenia i innych potrzebnych umiejętności .To taka jedna z przypadłości tej firmy.

LOLO
@Iwona

Co jest na plus to że moneta jest na czas i się zgadza. A że jest jej mało i tyramy w niedziele i święta za normalną stawkę ,nie tak jak w całej UE. Ludzie na stanowiskach nie kompetentni ,bez wykształcenia,po znajomościach. I z takimi ludźmi trzeba współpracować. Ale zaraz ktoś napisze że jak ci nie pasuje to się zwolnij. Duża rotacja ludzie przychodzą robią dzień dwa i nara. Teraz zakład spodziewa się PIP-u to mają pełne gacie . Na czas wizytujących zakład będzie pracował według prawa a później powrót do starego systemu.

nowy
@LOLO

racja ludzie na produkcji linia 2 bez wyksztalcenia tumany ktorzy trzymaja sie rekami i nogami zeby ich nie zwolnili bo nawet liczyc nie potrafia i na stolowce co drugi nie potrafi sie wyslowic ale tacy tylko moga pracowac w cp fpn-----wiem co widze

Gacek

Prosto i na temat sprawdź ile z wypłaty idzie na podatki .

nowy

Wszyscy którzy tu wylewają swoje żale na forum jak to w CP jest źle,najlepiej żeby się zwolnili,po co macie się i innych męczyć.

realista

Piekny kolorowy kodeks etyki Cp i wzniosłe wartości w nim zawarte dla pracowników którzy chamstwem forsuja swoją pozycję w firmie. Co to zmieni skoro taka natura i chaos w Cp a starzy pracownicy mają wyjatkowo wredne charaktery bo przesiakli całym tym zyciem Cp? Jedno jest pewne ...Bajzel był, jest i będzie. Taka sytuacja.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku