Opinie o Urszula Lulewicz w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Urszula Lulewicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Urszula Lulewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urszula Lulewicz w Białystok

Larysa Nowy wpis

Dzień dobry, jak należy aplikować i jak długo trwa proces rekrutacyjny? Nie mogę odszukać się konkretnych ofert ale pojawił się tu komentarz, który wskazywał na to, że można się zgłosić. Ciekawe po jakim czasie od tego udaje się podpisać umowę?

Przyjdzie na rozmowę rekrutacyjną jak ktoś sugerował to już raczej etap sugerujący chęć przyjęcia się ale pytanie czy warto? Bardziej chodzi mi teraz o to jakich kwalifikacji komuś potrzeba, żeby moc się przyjąć i pracować ze spokojem? Interesowałby mnie również zakres szkoleń, jakich aktualnie można się spodziewać?

Urszula Nowy wpis

Dzień dobry. Jeśli jest Pani /Pan zainteresowana/ zainteresowany pracą, to zachęcam do wysłania CV. Wszelkich informacji udzielę na rozmowie. Pozdrawiam

pracownik2

pracowałam jakiś czas, praca dobra dla studentów bo można sobie ułożyć grafik pod zajecia. poza tym-dostawanie smsów w dni wolne od pracy, bo kierowniczka akurat taki ma kaprys, głównie z byle bzdetem. od nowych pracownikow po miesiącu się wymaga, aby byli w stanie zrobić wszystkie rzeczy (mimo, że niektóre robi się rzadko i zwyczajnie wypadają z głowy), a gdy nowy pracownik sie zapyta, odpowiada mu się, że powinien już to umieć. jak ktoś jest studentem i chce dorobic to ok, poza tym szkoda czasu na tak malo rozwojowe zajecie:) jedynie premie, które czasem byly poprawialy humor przy wyplacie w postaci najniższej krajowej.

Maria
@pracownik2

A czy była jakaś minimalna ilość godzin do wypracowania w tygodniu? Ciężko byłoby to pogodzić ze studiami dziennymi? Nie wiem czy warto żebym wogole wysyłała CV

Ala Nowy wpis
@Maria

Wydaje mi się, że najlepiej jest zapytać u źródła. Złożyć CV, pójść na rozmowę, i tam zapytać o wszystko, co chce się wiedzieć. To będzie najlepsze i najbardziej wiarygodne źródło informacji ????

Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy bo z moich doswiadczen pracowalo sie dobrze. Fakt ze zmiany 12h bywały meczace ale to standard w galeriach handlowych. Ogólnie nie było jakoś bardzo ciężko więc jeśli ma się chęci do pracy i dobrze wykonuje swoje obowiązki to będzie sie zadowolonym. Co do kierowniczki to byla konkretna i z zasadami ale to raczej plus, bo wszystko było sprawnie zorganizowane i zawsze też można było liczyc na jej pomoc. Ogólnie wspominam pracę pozytywnie :)

Zofia
@Gość

Dobrze przeczytać coś miłego :) Mogę wiedzieć czemu w takim razie zrezygnowałaś z pracy? Masz może jakieś rady co do rozmowy kwalifikacyjnej? :D

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Urszula Lulewicz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy

Pracowałam przez kilka miesięcy. Nie mogę narzekać. Pracowało mi się dobrze, zespół był zgrany, fajnie się dogadywałyśmy.

Pysiq

Można wiedzieć czemu już nie pracujesz? Czy mogłabyś coś więcej napisać o pracy? Czy jest jej dużo? Czy trzeba skakać nad klientami (którzy tego nie lubią?) Wiem, że trzeba obsłużyć klienta ale chodzi mi o taki nacisk.. I jaka atmosfera jest w pracy ? Widziałam, że znów kogoś poszukują i zastanawiam się czy składać CV

Emilia

Też się właśnie zastanawiam nad aplikowaniem, wiesz może jakiej stawki mogę się spodziewać na początek?

@Pysiq

Dorabiałam na studiach. Po obronie szukałam czegoś w swoim zawodzie. Z pracą różnie bywa. Są dni gdzie jest dostawa, więc pracy jest więcej. Są dni kiedy jest luźniej. Akurat tam jest tak, że trzeba obsługiwać klientów, bo od tego jest premia. Ale tam klienci są spoko. Jeżeli nie chcieli pomocy, to nie byliśmy nahalni. Ogólnie praca jest spoko. Najgorszy minus to zmiany po 12 godzin.

@Emilia

Ja pracowałam na zlecenie i miałam najniższa krajową. Czasem też była premia. Jako studentka nie narzekałam na wypłatę. A jak jest na umowę o pracę, to nie wiem dokładnie.

Barbara

A czy dało się połączyć pracę ze studiami? Można było liczyć na elastyczne godziny pracy?

porażka

Nie polecam pracy u tej Pani, prowadzi sklep Volcano w Outlecie. Zatrudnia pracowników na miesiąc po czym ich zwalnia, bo jej się nie podoba. Nie powie wcześniej, że coś jest nie tak. Od stycznia przewinęło się już około 8 osób... Więc to mówi samo za siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Urszula Lulewicz - Białystok

• Jak się pracuje w Urszula Lulewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Urszula Lulewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Urszula Lulewicz
  • Zwierzyniecka 13 lok. 153