Opinie o Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek w Ostrzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek w Ostrzeszów

A. U. Nowy wpis

Polecam w 100%. Pan Mecenas prowadził dwie moje sprawy i obie wygrane. Duża wiedzą, duże zaangażowanie konkretne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt z klientem, wszystko wytłumaczone zrozumiale. Klient zadowolony- bo to właśnie o to chodzi !

AniaOstrzeszów Nowy wpis

Pan mecenas wykazał się olbrzymim zaangażowaniem w zleconą mu sprawę. Wszystkie dokumenty były przygotowywane obszernie, rzetelnie i z doskonałą znajomością zarówno przedmiotu sprawy jak i aspektów prawnych. Cała sprawa była przez pana mecenasa prowadzona wzorowo. Zdecydowanie polecam.

RomanKlient Nowy wpis

Pan mecenas jest osobą kompetentną o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Kwestie prawne przedstawia w sposób rzetelny i zrozumiały. Jest osobą bardzo skrupulatną, dbającą o szczegóły. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc, wsparcie i życzliwość. Bardzo rzetelnie przygotowuje do sprawy , przedstawia wszystkie możliwe scenariusze w sposób bardzo klarowny i zrozumiały. Kontakt z klientem utrzymuje przez cały czas trwania sprawy. Bardzo polecam Pana Adwokata.

Niezadowolona Nowy wpis

Szczerze?nie polecam. Sprawa wyglądała tak że to ja sama musiałam wszystko załatwiac. On tylko w sądzie usiadł i nic nie mówił . Skasował tyle pieniędzy że oczekiwałam że pomoże. Po zakończonej rozprawie nagle stał się miły żeby tylko wyciągnąć więcej pieniędzy. Ogólnie był a jakby go nie było. (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Czy w Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek pracuje się na open space?

Dv

Pan mecenas prowadził moją sprawę i jestem zadowolony. Bardzo konkretne podejście do sprawy. Dobry kontakt telefoniczny, gdzie Pan mecenas informuje o przebiegu postępowania i szacunek wobec klienta.

Klientka

Polecam Pana Tomasza Lamka. Moja sprawa poprowadzona fachowo. Wątpliwości i zawiłości prawne zawsze wytłumaczone spokojnie. Widać było zaangażowanie w sprawę.

ostrzeszowianka

Ogólnie tego Pana nie polecam. Obiecywał, że sprawa będzie wygrana. Wydałam (usunięte przez administratora)kasy za tego Pana usługi i tak sprawa była przegrana. Dziewczyny same lepiej załatwicie sprawy niż bez beznadziejnych adwokatów, którzy tylko was naciągają na kasę a i tak nic lub udawaną, że coś robią. Pozdrawiam i nie polecam.

Julia
@ostrzeszowianka

Czego dotyczyła Twoja sprawa, że tak źle to się skończyło? I jak w ogóle trafiłaś na tę kancelarię? Ktoś Ci ich polecił czy przez przypadek na jakąś reklamę natrafiłaś czy coś?

Dawid

Bardzo polecam tego Pana prowadził kilka moich spraw wszystkie prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Adwokat bardzo się angażuje w prowadzone sprawy odpowiada na nurtujące pytania. Kancelaria naprawdę na bardzo wysokim poziomie godna polecenia

Adriana

Bardzo dobry adwokat.Jestem bardzo zadowolona z uslug Kancelarii Adwokackiej Pana Lamka, ktory pracuje bardzo profesjonanie i bardzo skutecznie i sprawnie poprowadzil moja sprawe rozwodowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Adwokacka Tomasz Lamek
  • Pl. Plac Borek 2