Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur w Tłukawy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur w Tłukawy

Z jakich przyczyn nie ma od dwóch lat opinii? w ostatniej z nich widzę, że jeden Pan polecał robotę w Norwegii. Czy te wyjazdy są jeszcze w ogóle aktualne? Jechałem już raz jako robotnik. Jak tu teraz płacą i jakie mają standardy na miejscu?

Oprawca

Marmur to zwykły (usunięte przez administratora) wiarę obiecuję złote góry, co zjazd bierze nowa ekipę na innych stronach się ogłasza, gwarancja współpracy itp. k... gościu wali w balona razem ze swoim szwagrem Michałkiem, kto mu zaufał został na lodzie, (usunięte przez administratora) pamiętaj karma wraca. A w Rjukan wiecznie nie będziesz siedział.

Rafał K
@Oprawca

Tylko (usunięte przez administratora) i tacy ludzie co nie potrafią nic i myślą że jadą się bawić do Pana M współpracuje z nim już parę lat i nie tylko ja i jeszcze nikogo nie zrobił w balona wręcz odwrotnie pomógł tylko zazdrośnicy piszą o tej firmie bo nie mogą przeżyć że mu idzie.Napisz jeden z drugim swoje imię i nazwisko a dopiero pisz.Rafał pozdrawiam.

Rafał K
@Oprawca

Napisz (usunięte przez administratora)swoje imię i nazwisko bo też tam byłem i wszystkim zapłacił.Piszesz bzdury i ludzi w błąd wprowadzasz a dlaczego nie pojechałeś bo jesteś totalne dno i tylko nadajesz się pod Monopolowy.

To ja Nowy wpis
@Oprawca

Jeśli jest sie niedojdą życiowym to niestety nikt takiego człowieka nie będzie tolerować w firmie. Pan M i tak ma dużo cierpliwości dla takich ludzi jak ty popaprańcu i nigdy nie słyszałem żeby komuś nie zapłacił. Ja tam pracowałem jakiś czas i zawsze kasa była na czas.

Zgh

Ta firma to totalne dno że ludzie jeszcze u niego pracują to wielki szacun nie wypłaca pieniędzy tylko umywa ręce już dawno ktoś powinien się tym zająć Nie polecam

@Zgh

Zaskakuje mnie to stwierdzenie, że już dawno ktoś powinien się tym zająć. No bo skoro tak twierdzisz czemu sam tego nie zgłosisz czy coś?

Twoja stara
@Ilona

A ty jestes jego kobietą ? Czy córka? Czy siostro ? Ze w każdym poście go bronisz !!! Koles jest mataczem i (usunięte przez administratora) znam go osobiście i ludzi których juz kiedyś wyjebal na siano i mogę powiedzieć że to matasz lichwiarz. Nigdy nie płaci. Jedyne co to ma dobre gadane

@Twoja stara

Gdzie tu do jakiejś obrony niby dochodzi? Po prostu nadziwić się nie mogę, że takie rzeczy podobno się dzieją a zgłoszeń co do tego brak. Co ludzi powstrzymuje?

O22222
@Zgh

Dzień Dobry Czy jest możliwe skontaktować się z panem prywatnie???

Bgdr
@Twoja stara

Witam dzwoniłem do niego i powiedział że nie mam się martwić o pieniądze i wogole płaci co tydzień

Oprawca
@Bgdr

Co jaki tydzień k... ludzie, wy go połamać powinniście. I następny jego kolega z wioski Piotr Kordylasinski, śpisz w minie i siana w ogóle nie ma.

Rafał K Nowy wpis
@Oprawca

Znowu wyrzucili cię z roboty i musisz sobie popisać tacy jak ty nigdy nie znajdą miejsca bo co.Nie potrafisz z ludźmi normalnie rozmawiać i tylko sobie robisz wrogów.Bo on ci pomógł a ty tego nie doceniłeś.przemyś a później pisz.

Krzysztof J Nowy wpis
@Zgh

Witam pracuje u Pana M i mogę polecić z czystym sumieniem.Praca w Norwegii to jakaś bajka wszystko podane bez żadnych kosztów i pieniążki wypłaca przy wszystkich i wszystkimi i nie ma mowy że ktoś nie dostał.Dziwne te wpisy bo jesteśmy wszyscy razem.Ktoś mu robi na złość.

Żetelna firma naprawdę polecam.Bardzo solidnie podchodzą do inwestycji.

xxxxx
@Ania

co do żetelnosci tego pana bym sie dwa razy zastanowila . Lepiej dwa razy sie zastanow niz pana wezmiecie do pracy . (usunięte przez administratora) i zero kompetencji to jest (usunięte przez administratora) a a nie żetelna osoba .

AVIATor1982
@Ania

Dorabia się na czyimś nieszczęściu

Xxxxxx
@Ania

Śmiech na sali, żadnej rzetelności, mam dużo dużo zdjęć ich pracy, I śmiało mogę przedstawić, że to co odpier.... to jest nie do pojęcia, a za granicą to już w ogóle, jeszcze ludzi (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Xxxxxx

A co takiego robią że jest to nie do pojęcia?

Dzialacz
@AVIATor1982

Zglos to jesli masz dowody chetnie pomoge

Stolarz

Pełne zadowolenie pracuję i jest super.

Dostałem pracę

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Co słychać w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur w mieście Tłukawy? Oczekujemy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się osoba, w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur, który ma jakieś sprawozdania?

SZCZENA2002

Oferta pracy za granicą, oparta na kłamstwie. Obiecuje umowy złote góry, a może, może tak swoją działalność i jako pod wykonawca, zabiera na miesiąc i po powrocie kontakt się urywa. Panie M ilu Pan już tak załatwił?

AVIATor1982
@SZCZENA2002

???? Potwierdzam.

SZCZena 2000
@SZCZENA2002

A czy chociaż zapłacił za przepracowany miesiąc

@SZCZena 2000

Chyba można przypuścić, że tak, skoro tego jawnie nie podkreślił?

Xxx

Dziesięcio minutowa rozmowa, gwarancja wyjazdu, zapewnienia, ubrań, ubezpieczenia, umowy o pracę, dalszej współpracy. 6 tygodni wyciętych z życia. Nie polecam tej Firmy

@Xxx

I w 10 minut te wszystkie warunki tak obiecują? Czyli jak to wszystko wyglądało tak naprawdę przez te 6 tygodni?

Xxx

Lepiej być przydupasem w tej firmie, jeśli zauważysz ze coś nie pasuje i zaczniesz się upominać o swoje Pan M zostawia Cię na lodzie, potrafi w nocy kazać się spakować i odwozi na lotnisko bez grosza w dodatku grozi, tą firmą powinna się zająć jakas instytucja, oraz zagraniczne organy scigania

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur - Tłukawy

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mateusz Malmur