Opinie o Medycyna Estetyczna DR Katarzyna Wojtarowicz w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Medycyna Estetyczna DR Katarzyna Wojtarowicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Medycyna Estetyczna DR Katarzyna Wojtarowicz o rekrutacji.

Branże: Dentyści
Dentyści Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medycyna Estetyczna DR Katarzyna Wojtarowicz w Szczecin

Jc

Przykro mi twierdzić ale była to pierwsza wizyta u tej pani lekarz dentysty gdzie przeprowadziłam zabieg botoksu na lwią zmarszczkę. Ponieważ głównym założeniem było wyłączenie mięśni lwiej zmarszczki. Niestety jak się okazało po zabiegu nie udało się jej wyłączyć tylko jak to mówi pani doktor zrelaksować . Sięgając opinii innej kliniki poinformowano mnie że są osoby które mają mocniejsze mięśnie i większe przewodnictwo nerwowe ale każdemu można całkowicie uniemożliwić ruszanie ową zmarszczką czego w tym gabinecie niestety ale nie uzyskacie. Pierwszą poprawkę miałam po miesiącu ponieważ lwia zmarszczka w 80 proc wróciła do punktu wyjścia o czym informowałam po Panią lekarz już dwa tygodnie wcześniej aczkolwiek kazano mi poczekać ... I teraz sprawa wygląda następująco zmarszczka po dwóch tygodniach od poprawy znowuż zaczyna wracać do punktu wyjścia a pani twierdzi że niestety nie jest w stanie mi jej wyłączyć mówi mi to w sumie po półtora miesiącu od zabiegu gdzie powinna powiedzieć to podczas pierwszej wizyty że nie jest w stanie jej wyłączyć .. a jedynie zrelaksować wówczas zgłosiła bym się do innej kliniki dla której nie jest to problemem ,ponieważ inne kliniki to czynią . Najdziwniejszą sprawą jest również fakt że pani doktor twierdzi że za drugim razem kiedy dokładała botoks zrobiła to tylko i wyłącznie ponieważ tego chcialam bo jej zdaniem zmarszczką nie ruszałam czego nie powiedziała mi na tej wizycie tylko tylko przyznała rację że ją ruszam i że trzeba dostrzyknac ... Toteż potwierdziły inne kliniki ponieważ filmik z moją mimiką twarzy wysłałam do innych lekarzy gdzie poinformowano mnie że powinnam się zgłosić do pani lekarz gdzie był przeprowadzony zabieg.. na poprawki... Dodatkowo po tygodniu od owej poprawki zaczęłam dostawać skurczy lwiej zmarszczki przy myciu twarzy co zaniepokoiło mnie i zadzwoniłam do pani doktor... Jakie było moje zdziwienie że pani doktor powiedziała że jak mogę dzwonić na jej urlopie dlaczego w ogóle to robię i że powinnam czekać na wizytę i że podnoszę jej ciśnienie na urlopie że jak mogę to robić nie rozumiejąc tego że mam obiekcje co do wykonanej usługi i męczę się już półtora miesiąca a mój telefon ogólnie został odebrany jako roszczeniowy i dopiero przy tym telefonie zostałam poinformowana że moja zmarszczka będzie się dalej ruszała ponieważ została tylko i wyłącznie zrelaksowana.... Dlatego też nie polecam pani doktor do zabiegu wykonywania botoksem ponieważ wiem że tą zmarszczkę mogłabym mieć wyłączoną całkowicie a ceny botoksu na Szczecinie ogólnie wyglądają w podobnych przedziałach cenowych... Na dowód owej sprawy mam filmik na którym ruszam mówią zmarszczkom miesiąc po zabiegu i opinie innych lekarzy twierdzących że tak nie powinno być.... Całe szczęście również że cała korespondencja wraz z filmikiem a także rozmowa telefoniczna z panią lekarz która tak była oburzona że dzwonię do niej na do niej na urlopie nie rozumiejąc że boję się o własne zdrowie została nagrana ponieważ będę żądała zwrotu gotówki za nie wykonaną usługę ponieważ nie dam sobie wcisnąć faktu że nie da się wyłączyć mięśnie lwiej zmarszczki a tylko wyłącznie ją zrelaksowac jak twierdzi pani lekarz. Gdyby ktoś z was chciał otrzymać filmik jak ruszam przed zabiegiem jak i również po zabiegu to zapraszam udostępnię i objaśnienie. ... I jeszcze jedna sprawa robiłam u pani również zabieg powiększania ust i wypełniania zmarszczek nosowo-wargowych kwasem hialuronowym i przy tych zabiegach panią doktor polecam. Jednakże botoks zalecam robić w innej klinice.

Zostaw merytoryczną opinię o Medycyna Estetyczna DR Katarzyna Wojtarowicz - Szczecin

Medycyna Estetyczna DR Katarzyna Wojtarowicz
  • Adama Mickiewicza 30 lok. 10