Opinie o Tom-Car Tomasz Drożdż w Michałowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tom-Car Tomasz Drożdż. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tom-Car Tomasz Drożdż o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom-Car Tomasz Drożdż w Michałowice

ANDŻELINA WRONA

NIE POLECAM !!! Omijajcie zakład TOM-CAR szerokim łukiem...w kilku zdaniach wyjaśnię dlaczego... Oddałam właścicielowi firmy TOMASZ DROŻDŻ samochód marki ford mondeo do naprawy – poinformował mnie, że mam dwumasę do wymiany, koszt ok.3000 tyś. zł. Umówiliśmy się na naprawę. Po odebraniu samochodu z Tom-Car i przejechaniu kilkuset metrów warkot/stukot nie do zniesienia. Oczywiście zadzwoniłam do firmy w celu poinformowania i pomocy, ale standardowo telefonu nikt nie odbierał (kontakt mega utrudniony). Nie mając wyboru, podjechałam do najbliższego mechanika w celu diagnozy. Okazało się, że Pan Tomasz Drożdż zapomniał skręcić skrzynię biegów i wlać do niej oleju!!! Auto zostało na kanale u mechanika a ja z leżącym niepełnosprawnym dzieckiem na rękach!!! Następnego dnia rano osobiście odwiedziłam zakład i poinformowałam o sytuacji, właściciel Tomasz Drożdż obiecał naprawić mój samochód, ale zapierał się rękoma i nogami, że to nie możliwe bo on osobiście robił mój samochód!!! Mam zdjęcia, dowody i świadków!!! Finalnie ford trafił do firmy Tom-Car na poprawki w związku z niechlujną naprawą. Minęło kilka dni, zerowy kontakt -więc dzwonię, oczywiście bez efektu, ponownie jadę do firmy Tom–Car. Zapewniono mnie, że ford jest naprawiony, a skrzynia nie uległa zniszczeniu/rozwaleniu. Podczas użytkowania forda dalej słyszalne stuki, na obrotach 1100-1300 dudnienie, trzeszczy blacha, ponadto problem z wrzucaniem biegu „4”. Dzwonię do Tomasza Drożdż, ponownie ford do niego trafia, minęły dwa tygodnie i NIC nie zostało zrobione. Usłyszałam, że on nie ma teraz czasu, on nic nie słyszy i jak mi zależy to sama mam zawieźć auto do wskazanego przez niego mechanika w celu diagnozy skrzyni biegów bo on się tym nie zajmuje. Nie mając wyboru- potrzebuję sprawnego samochodu aby wozić dziecko na rehabilitację, odstawiłam forda do wskazanego przez Pana Tomasza Drożdż fachowca od skrzyń. Okazało się, że poza zepsutym biegiem mam też zestaw dwumasy do wymiany, bo zamontowana z firmy Sachs jest felerna. Pan Tomasz Drożdż, umył od wszystkiego ręce, chociaż to On zakupił dwumasę i ją wymienił. 07-08-2019 wziął dwumasę na reklamację, dzisiaj dostałam odpowiedź, że reklamacja jest nieuznana. (usunięte przez administratora) Nagłośnię tą sprawę w mediach i skieruję na drogę Sądową, tak się nie robi!!!

Zdichot Nowy wpis
@ANDŻELINA WRONA

mnie też (usunięte przez administratora) i dodatkowo okradł, koszty to 20 000zł i jeszcze oczernia i ma na to 5 światków. Sprawa w sądzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tom-Car Tomasz Drożdż - Michałowice

Tom-Car Tomasz Drożdż