Opinie o Franc-Textil w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Franc-Textil. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Franc-Textil o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franc-Textil w Żarów

Julita

Witam, Od bardzo dawna nikt nie zamieścił żadnej nowej opinii na temat firmy. Dlaczego? Z tego co wiem to firma jest jednym z największych producentów tekstyliów domowych, czyżby nie poszukiwali nikogo do pracy?

zoja

zakład jest ok pieniążki są na czas i atmosfera spoko

jan

SŁYSZAŁEM ,ŻE POPRAWIŁA SIĘ ATMOSFERA W ZAKŁADZIE.

miro

O taki własnie jakiś nieoficjalny nabór czy cos w tym stylu to chyba najlepiej byłoby się dopuyać u źródła, czyli w samej firmie. Może wysłać maila czy coś w tym stylu? Też chęnie bym się zatrudnił na pracownika przemysłowego do Franc-textil, tylko jakos nie mam odwagi zrezygnowąc z mojej obecnej choć słabej pracy

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Franc-Textil. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Monter?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
viczi

ciągły pęd życia wymusił abym zrezygnował z dotychczasowej szwalni i szukał pracy gdzie indziej, ze względu na szeroką ofertę i całkiem niezłe zaplecze wspomnianej firmy kieruję pytanie czy posiadają oni wbrew ttemu co na stronie (brak stanowisk) jakiś otwarty nieoficjalnie nabór. Przejście przez proces oficjalnej rekrutacji zazwyczaj bywa uciążliwy, pracownicy przemysłowi są godnie traktowani?

tomek

mi też się wydaje, że wszystko ucichło, ale raczej wyszło wszystko na plus jak sądzę, bo jak ludzie piszą to znaczy, że coś jest nie tak i narzekają ciągle na wszystko, więc ja uważam, ejak jest dobrze to nie pisza, przynajmniej taka teoria sprawdza się na innyh frorach w innych firmach.. macie nowe informacje od nich?

ania

''''''''''''''''''gratulacje z okazji rocznicy zakładu ,jak po imprezie

n/n
@ania

fajna impreza

jadzia

to jest prawda co o tej pani jest napisane

nacka

tez kiedys pracowalam w tym zakladzie i akurat u kowalskiej na zmianie ,to prawda ta kobieta to kawal francy ,jest glupia ale trzymaja ja tylko dla tego bo donosi szefostwu co sie dzieje w zakladzie ,jeszcze pol biedy gdyby mowila tylko prawde ale faktyvznie ponosi ja wyobraznia ,ma swoje pupilki lizusy ktorym daje dobra prace ,a jak ktos sie wypowie co mysli na jej temat i tej pracy to niestety ma juz pozamiatane i umilane zycie codziennie ,bylam raz przez nia na dywaniku u tomka a to dlatego ze kobieta nie umie liczyc ,z trojki kobiet w szyciu mialam najlepsza norme w danym dniu a jej jakims sposobem wyszlo odwrotnie ,ale jeszcze ja za to co robi ludziom ,jak ich traktuje zycie pokarze ,choc juz pokaralo glupim synkiem ,czyli ogolnie ja tez nie polecam tej pracy !!!!!!

XXXX

pracowalm kiedys w tym zakladzie w sumie zarobki nie byly takie zle ale faktycznie jak ktos trafil do Kowalskiej to jakby trafil do piekla to dopiero s....ka potrafila umilic zycie ,na stanowisko dostala sie za donoszenie bzdur wymyslonych przez siebie (czesto chodzili ludzie na tz dywanik dlatego ze franca zmyslala) o lepsza prace trzeba bylo walczyc bo niby byla dniowkowa stawka a i tak trzeba bylo zrobic okreslona ilosc sztuk na dzien ,czasami nie byl czlowiek tego zrobic bo ilosc dzienna byla tak wielka ze nie dalo rady zrobic NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Franc-Textil - Żarów

• Jak się pracuje w Franc-Textil?

Zobacz opinie na temat firmy Franc-Textil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franc-Textil?

Franc-Textil