Opinie o Bubiec Grzegorz w Kłonna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bubiec Grzegorz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bubiec Grzegorz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bubiec Grzegorz w Kłonna

Czy w Bubiec Grzegorz odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Praciwnik Nowy wpis

Przecież to wykorzystanie czyichś danych...poczytaj chłopie... jakiś typ ze Szwecji podszywa się pod polskie firmy ze zmiennego IP...w Polsce są już umorzone sprawy karne... nie mogą złapać Osz...ta, a on w mailach śmieje się z policji

Czy też pisał do was że jest wylot z Warszawy i tylko z Warszawy ?

@Kandydat

Mi pisał że wylot z Warszawy pesel numer konta itd. Jakaś ściema nawet numeru tel.nie ma

@Kandydat

Niby do konsultanta poda nr telefonu by mógł od razu dać nr to bym się dowiedział czy to nie jest ściema

@Kandydat

Dokładnie , mógłby podać numer do konsultanta czy koordynatora. Człowiek by cię więcej się dowiedział . Zanim podejmie decyzję .

@Kandydat

Powinien do ludzi dzwonić i mały wywiad zrobic kto co umie co potrafi a nie ludzi w ciemno bierze

@Kandydat

Dziwne to wszystko dajcie znać czy coś nowego do was pisał bo ja nw czy mam jechać. Do Warszawy 200 km po nic

@Kandydat

Mieszkam w Gdańsku lotnisko mam pod nosem a on mi pisze ze wylot z Warszawy

@Kandydat

Też jestem niedaleko Gdańska i warszawa to niezbyt

@Kandydat

Cześć, mam identyczną sytuacje co Wy. Niby NIP i REGON w internecie jest, ale żadnych konkretnych opinii :/ Powinien Pan mieć nr telefonu podany no i przede wszystkim pogadać z nami i nie brać tak w ciemno.. Jeśli ktoś wysłał już swoje dane i czeka na nr koordynatora złapmy się mailowo - kopczynski.biznes@gmail.com Jeśli już coś dojdzie do skutku, dobrze jak np. polecimy samolotem razem, zamiast w ciemno osobno.. Choć naprawdę widzę, że trzeba do tego z dystansem podejść, ale oby wszystko było dobrze.

@Kandydat

Widzę, że wielu z was dostało pewnie takiego samego maila. Podejrzewam, że to firma słup a ktoś inny stworzył konto na pracuj pl - konto mailowe stworzone jest na szyfrowanej szwajcarskiej poczcie - proton - gdzie nie ma szans na wyśledzenie w przypadku wałka A gość żąda danych + opłaty za bilet jakiemuś pośrednikowi (?) Nie ma możliwości kupna biletu we własnym zakresie i potem zwrotu. Odradzam cokolwiek wysyłać.

Kandydat 2 Nowy wpis
@Kandydat

Ogłoszenie olx, Pan niby wysłał umowę i rezerwacje lotu ale do tej pory się nie odzywa zero kontaktu, a przelew na lot opłacony .

Xyz Nowy wpis
@Kandydat 2

Ludzie przecież dopiero co były tutaj posty o tym, że to (usunięte przez administratora) się podszywają pod formę tego pana - widzę, że usunięte. Kto wysłał przelew bez rozmów telefonicznych to brak słów. Używajcie ludzie mózgu.

MARIAN

Polecam z całego serca

@MARIAN

Czy pan z nim współpracuje ? Zna pan go ?

Ha ha ha
@MARIAN

To jest konto człowieka, który podszywa się pod polskie firmy wyłudzając od naiwnych dane osobowe i zaliczki. Myślący racjonalnie człowiek od razu widzi, że to śmierdzi.

Zdrowy rozsądek

Niestety wszystkie dane Polskich przedsiębiorców można znaleźć w internecie co pozwala (usunięte przez administratora)wykorzystać ich wizerunek. Na szczęście każdy mądry nie poda swoich danych osobowych tak o - mailowo, a kto naiwny ten potem płacze, że podał byle komu pesel i numer konta. Trzeba myśleć!!!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bubiec Grzegorz? Czy kandydat na stanowisko Pracownik budowlany powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ta cała firma to jakaś ściema numeru telefonu nie ma do gościa rozmow żadnych nie ma kto co umie i jak lipa

Prawda
@Kandydat

FIRMA NIE JEST ŚCIEMĄ, BO OD 11 LAT PAN PRACUJE NA TERENIE ŁODZI! KTOS PODSZYWA SIĘ POD FIRMY W POLSCE WYŁUDZAJĄC DANE. SPRAWA ZOSTALA ZGLOSZONA NA POLICJĘ.

Prawda!

Sprawa zgłoszona na policję, ponieważ ktoś podszywa się pod firmę P. GRZEGORZA BUBCA. PAN PROWADZI FIRMĘ W LODZI I NIGDY NIE POSZUKIWAŁ PRACOWNKÓW.

Agnieszka

Może ktoś rozwinąć tę opinię na temat polecania z całego serca? Jest właśnie ogłoszenie na budowę do Szwecji szukają 8 osób. Partner może będzie reflektował wyjazd. Napiszecie coś w temacie zakwaterowania i ostatecznego wynagrodzenia? Z tego co widzieliśmy, dają nawet napiwki.

Szwecja
@Agnieszka

I czego się pani dowiedziała? Obawiam się, że jest to (usunięte przez administratora) na bilet, gdzie będą naliczane ekstra pieniądze lub wyciągnięcie danych.

@Agnieszka

Kontakt słaby żadnego numeru telefonu nic nie ma może jakaś lipa też aplikowałem do pracy w tej firmie

@Agnieszka

Dostałem wiadomość aby podać swoje dane itd. Ale nic więcej lepiej dać sobie spokój.

@Kandydat

Czy tobie też napisał że wylot z lotniska z Warszawy ?

Krystyna
@Kandydat

Ale jakie dane, jakieś wrażliwe? Daj znać, jak chcieli żebyś jakieś konta bankowe zakładał czy coś. Chciałabym się upewnić. Zapraszają na jakąś rozmowę czy coś?

@Krystyna

Nie zapraszają na rozmowę tylko imię nazwisko numer konta żeby mógł niby wpłacać na konto nam. PESEL też chce datę odlotu i wgl

@Kandydat

A może zdać mu jeszcze kilka pytań w mailu czy np będzie możliwość porozmawiania przez tel przed wylotem .Gdzie będzie zakwaterowanie itd..

Zostaw merytoryczną opinię o Bubiec Grzegorz - Kłonna

• Jak się pracuje w Bubiec Grzegorz?

Zobacz opinie na temat firmy Bubiec Grzegorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bubiec Grzegorz?

Bubiec Grzegorz