Opinie o Grzegorz Dubrowski Ampliton Specjalistyczne Gabinety Protetyki Słuchu w Witoszyn Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Dubrowski Ampliton Specjalistyczne Gabinety Protetyki Słuchu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grzegorz Dubrowski Ampliton Specjalistyczne Gabinety Protetyki Słuchu o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Dubrowski Ampliton Specjalistyczne Gabinety Protetyki Słuchu w Witoszyn Dolny

basia- Nowy wpis

Pracodawca godny polecenia! Zawsze stawia na rozwój pracowników i zapewnia świetne warunki pracy. Profesjonalizm i zaangażowanie kadry zarządzającej inspiruje do dawania z siebie wszystkiego. Atmosfera w firmie jest niezwykle wspierająca, a elastyczne godziny pracy pozwalają na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Zdecydowanie polecam!

@basia-

Jeny, na prawdę miło się czyta takie pozytywne opinie :) Widać, że pracodawca na prawdę dba o pracowników. Możesz jaśniej opisać te elastyczne godziny, rzeczywiście pracuje się kiedy się chce?

ten_czlowiek

Praca w tym miejscu pozwoliła mi na zdobycie nowych umiejętności i cennego doświadczenia. Firma zawsze była otwarta na nowe pomysły i innowacje. Moje sugestie były zawsze słuchane, a kreatywność była doceniana. To sprawiło, że czułem się zaangażowany w rozwój firmy i miałem realny wpływ na podejmowane decyzje. Polecam to miejsce szczególnie początkującym na rynku pracy.

@ten_czlowiek

I nie było nad Tobą osoby, która by kontrolowała pracę, miałeś swobodę w działaniu? Czy takie osoby, które zbierają doświadczenie mają normalnie płacone jak na etacie? A co w przypadku gdyby Twoja decyzja miała jakiś negatywny koniec, poniósłbyś jakąś odpowiedzialność?

Czy w Grzegorz Dubrowski Ampliton Specjalistyczne Gabinety Protetyki Słuchu poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Miła_0

Wspominam pracę w tej firmie bardzo pozytywnie. To miejsce, gdzie warto było pracować, ze względu na profesjonalizm i miłą atmosferę współpracy Mam nadzieję, że firma nadal utrzymuje wysokie standardy i prężnie się rozwija!

@Miła_0

Jaki miałaś charakter zadań? Widzę, że firma prowadzi sklep internetowy ze smartwatchami. Napiszesz również, w jaki sposób wdrażali Cie do pracy i czy prócz pensji, premii, są również i benefity jakieś?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grzegorz Dubrowski Ampliton Specjalistyczne Gabinety Protetyki Słuchu? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Pracuję w tej firmie od ponad roku i mogę śmiało powiedzieć, że to jedno z najlepszych miejsc, w których miałem okazję pracować. Atmosfera panująca w firmie jest wyjątkowa, a kultura organizacyjna naprawdę wspierająca.Firma zawsze szuka nowych rozwiązań i pomysłów. To miejsce, w którym kreatywność i innowacyjność są cenione. Plus wypłata zawsze na czas :)

@pracownik

A na jaki czas masz umowę po tym roku przepracowanym, da radę na stałe dostać? Kiedy zwykle wchodzą Wam przelewy z wypłatami? Jakieś dodatki lub premie też macie? Jeśli chodzi o nowe pomysły, to pomysły pracowników też brane są pod uwagę?

Pracując w @Ampliton przez ostatnie 7 lat, miałam przyjemność doświadczyć wyjątkowo pozytywnej i inspirującej atmosfery zawodowej. Firma ta wyróżnia się na tle innych przede wszystkim dzięki swojemu zaangażowaniu w rozwój pracowników, otwartości na innowacje i niezwykle wspierającemu środowisku pracy.

Doceniają wkład włożony w pracę . Rozmowa pierwsza trochę stresująca ale warunki pracy super .

Widziałam, że w zeszłym roku wypowiadał się tu jeden pracownik, ale oprócz tego nie za wiele tu ludzi, którzy tu pracują. Jak można dostać się tu do pracy? Trzeba czekać na otwarcie rekrutacji czy może warto wysłać cv w ciemno? Ten jeden pracownik pisał o nieuczciwości wobec klientów, a jak w stosunku do pracowników? Płaci na czas?

Heniek

Nic się nie poprawiło,ciągłe kłopoty z reklamacją,nie odbierają przesyłki za potwierdzeniem odbioru.Twierdzą,że nie dostali awiza a nie chcą udać się na pocztę po odbiór.Rozmowy,nic nie wnoszą,tylko buta i arogancja.Nie polecam.

Maja

Ciekawa jestem czy do dziś dalej występują tutaj takie problemy z reklamacjami, o których kiedyś tu pisali? w ostatnim czasie nikt się nie skarżył, więc może coś się poprawiło? Ktoś ma jakieś niedawne doświadczenie i dałby znać?

Dorota
@Maja

Już 4 raz odsyłam do reklamacji zegarek. Oczywiście chińszczyzna. Na kuriera tracę 20zł prawie i nic to nie daje. Zatem oddaję sprawę do sądu, bo inaczej dogadać się nie idzie.

@Dorota

To ile ten zegarek kosztował, że aż do sądu trzeba z tym iść? Teraz to ciekawa jestem czy firma miała już wcześniej tego typu sprawy i jak na tym wychodzili

Dariusz

Firma szemrana? Brak jakiegokolwiek numeru telefonu, tylko brednie o czynnej infolinii.

nie polecam same problemy

@nie polecam

:/ a powiesz o nich coś więcej?

@Maja

wadliwy sprzęt sprzedawany za posrednictwem sklepu emedyczny, problemy przy reklamacji, braki odpowiedzi z ich strony, umywanie rąk od swojej winy, możnaby tak wymieniać

Ilona
@nie polecam

A jakie problemy występują podczas reklamacji? Nie chcą przyjmować? Nie zwracają pieniędzy?

@Ilona

No umywają ręce, nie przyjmą reklamacji, nie zwrócą pieniędzy - kupiłeś to Twój problem.

@nie polecam

A nie zastrzegli sobie w jakimś regulaminie czy coś braku powinności dokonania zwrotu? Bo może gdzieś w tym kierunku jest tu pies pogrzebany?

Uważajcie na tą firmę. Szef myśli że wie wszystko najlepiej i nie musi oddawać pieniędzy jeżeli ktoś kupił u niego wadliwy sprzęt, wszystko ściągnięte z Chin.

SmaRTWATCH

Kupiłam w Firmie Ampliton zegarek Smatrwatch Watchmark Smartone - ( Fra 67/10/2021/LE) nie mogę znaleźć funkcji ciśnieniomierza i pulsoksymetru - w instrukcji obsługi jest opisana funkcja , ale w zegarku nie mozna tego znaleźć,

motylmax@wp.pl

co z zamówieniem 29885 prosze o kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Dubrowski Ampliton Specjalistyczne Gabinety Protetyki Słuchu - Witoszyn Dolny

• Jak się pracuje w Grzegorz Dubrowski Ampliton Specjalistyczne Gabinety Protetyki Słuchu?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Dubrowski Ampliton Specjalistyczne Gabinety Protetyki Słuchu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Dubrowski Ampliton Specjalistyczne Gabinety Protetyki Słuchu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grzegorz Dubrowski Ampliton Specjalistyczne Gabinety Protetyki Słuchu
  • Ii Armii Wp 32