Opinie o Magdalena Rogalska Manufaktura Czystości w Rogozino

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magdalena Rogalska Manufaktura Czystości. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Magdalena Rogalska Manufaktura Czystości o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Rogalska Manufaktura Czystości w Rogozino

Małgorzata Nowy wpis

Same pochlebne opinie na temat pracy tam a zwłaszcza szefostwa, aż miło poczytać. Z waszych komentarzy wynika, że pensja zawsze na czas, tak powinno to właśnie wyglądać. Jednak nikt nie określił ile można tam zarobić. Orientuję się ktoś jaką teraz stawkę na rękę proponują dla nowych pracowników?

Jack Nowy wpis
@Małgorzata

16 zł umowa zlecenie

Stefan Nowy wpis
@Jack

Na początek to chyba tak w miarę. A po jakim czasie można dostać umowę o pracę i podwyżkę? I czy w ogóle...

Ania Nowy wpis
@Małgorzata

Pensje ustalają z każdym indywidualnie ale z tego co wiem każdy ma więcej niż najniższa co rok mamy podwyżkę

Kandydata

W styczniu byłam na rozmowie zdziwiło mnie ze było szereg kandydatowi gdy rozmawialiśmy inne osoby twierdziły ze słyszały same pozytywy na temat szefostwa i atmosfery w tej firmie

Matra

Znajoma pracuje chwali sobie nie słyszałam żeby narzekała

Monia71

Byłam na rozmowie o prace wyścieleniem wydają się bardzo sympatyczni i kulturalnie wywarli dobre wrażenie pracuje u nich moja znajoma i bardzo chwali

Firma Magdalena Rogalska Manufaktura Czystości szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik serwisu sprzątającego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Aga

Ok

MANIA72

Pracuje od ponad 6 lat nie ma żadnych problemów wykonując swoje obowiązki właściwie normalni ludzie rozumieją pracowników pensja zawsze na czas jeśli ktoś bezod chciał pracować polecam mojego pracodawcę

Wiesława

Pracuje od dawna nie zmieniła bym na inna fime

Anku

Miałam przyjemności pracować jednym słowem ok bardzo wyrozumiałe szefostwo wszystko na czas bez zbędnych utrudnień z ich strony polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Rogalska Manufaktura Czystości - Rogozino

• Jak się pracuje w Magdalena Rogalska Manufaktura Czystości?

Zobacz opinie na temat firmy Magdalena Rogalska Manufaktura Czystości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magdalena Rogalska Manufaktura Czystości?

Magdalena Rogalska Manufaktura Czystości
  • Słoneczna 33