MULTIVALVE SP. Z O.O.

Opinie o MULTIVALVE SP. Z O.O.

uzurpator

Kiedyś to była fajna firma, fajne miejsce, wszystko było poukładane, każdy znał swoje miejsce w hierarchii. Dziś jest to tylko miejsce, z którego pozostała tylko fajna atmosfera między ludźmi, którzy tam pracują. Wszystko było ok dopóki nie pojawiła się ekipa z jednego z najwspanialszych zakładów(każdy, kto tam pracuje wie, o co chodzi). Od tamtej pory nic już nie jest takie samo. Wszystko zostało odwrócone o 180 stopni. Miejsce godne polecenia? Tak... Jeśli lubisz pracować po 12-16 godzin. Wtedy jesteś doceniany i głaskany, jesteś cacy. Jeżeli nie wylewasz za kołnierz świetnie się tam nadajesz, zostaniesz brygadzistą i ulubieńcem kadry. Najlepiej, gdy poświęcasz całego siebie dla firmy do utraty tchu lub kończyn:). Ludzie, którzy w tej firmie potrafią samodzielnie myśleć bądź mają swoje zdanie są spychani na boczny tor, stają się wrogim obozem, wykopią pod tobą dołki abyś się sam zwolnił. Ci, którzy pracują, nie piją, nie spóźniają się, nie chodzą na L4 mam wrażenie , że są problemem dla firmy. Ale są też plusy. Gdy nie jesteś wybitny i potrafisz się podporządkować oraz krakać razem z wronami z dnia na dzień zdegradują Cię z roli brygadzisty a potem zrobią z Ciebie kierownika. Zakład wielobranżowy, pracujesz, obok Ciebie spawają elementy, (bo spawalnia została zlikwidowana, aby myszy mogły się gonić pod blachami), obok ktoś maluje w płucach zatyka, obok palą plazmą siwy dym na hali, a jak trafisz na dobry dzień to nawet możesz powdychać opary kwasu do trawienia blach. Ale jedno trzeba przyznać. Nigdy nie było problemów z pieniędzmi. Zawsze wypłata na czas, w zimie ciepło na hali.

Tadek
@uzurpator

Gdy pracowałem w tej firmie niejednokrotnie zdarzało się obok stanowiska ślusarzy inna osoba malowała konstrukcję pistoletem.Trudno było oddychać ale to się nie liczyło tylko terminy

Czy MULTIVALVE SP. Z O.O. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

ex

tak

Lidia
@ex

No to tak średnio. Każdy z nas chciałby przecież mieć możliwość dostosowania terminu urlopu do swoich potrzeb i planów. A co w przypadku, kiedy pracownik nagle zachoruje i musi wziąć nieco więcej wolnego? W MULTIVALVE robią z tym problem, czy w tej sytuacji już nie?

Alicja

Komentarze usuwane są przez administratora jedynie wtedy, kiedy w jakiś sposób naruszają regulamin tego serwisu. Nie ma zatem żadnego znaczenia, czy są to negatywne czy pozytywne wpisy - warto mieć to na uwadze. Pracujesz w MULTIVALVE, czy dopiero rozważasz aplikowanie?

Janusz
@Alicja

Nie prawda. Są również usuwane komentarze, które nie naruszają regulaminu, a "dobre imię" firmy, lub zarządu

Starałem się zrozumieć Twoją opinię, jednak nie jest to takie proste. Osoba niemająca doświadczeń związanych z pracą w firmie MULTIVALVE może mieć podobnie jak ja problemy ze zrozumieniem Twojego komentarza. Mógłbyś sprecyzować, co chciałeś nim przekazać?

barszcz biały
@Paweł

ciężko zrozumieć opinię, którą usunięto :D

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy MULTIVALVE SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Tokarz / Frezer. Jaki był jej rezultat?
Arek

Może źle wybrana praca jest powodem niezadowolenia? Firma ma dobra opinię!

nikus
@Arek

Wlasnie chodzi o tych ,co zle wybrali a nadal udawaja najmadrzejszych.

Rozbawiony
@Arek

Racja. Wybór tej firmy na miejsce pracy to niezbyt szczęśliwec rozwiązanie XD

Tomasz

Niestety sporo osób nie potrafi doceniać tego co ma. Firma jest z całą pewnością dobra nawet jesli są jakieś wpadki.

Rozgoryczony
@Tomasz

Jakieś wpadki?! O czym ty mówisz ? Wpadka to się zdarza raz na jakiś czas, a teraz ta firma to wpadkę -wpadka pogania!!!!! Z dziurawą gumką masz szansę na mniejszą wpadkę :P Tatuś prazes, synuś dyrektor, a cała reszta to dzieci znajomych zatrudnieni do administracji nie majacy pojęcia co robią!!!!

Rozbawiony
@Tomasz

Cała ta firma to wpadka :) zdaje się że exodus zapoczątkowany przez kilku "zdrajców" (Haha) nie ma końca. Jak łatwo można zniszczyć coś co się tyle lat budowało...

Jeszcze pracownik

Kiedyś to była całkiem niezła firma, ale Wszystkim coś odbija. Prezes ważniejszy od Królowej Angielskiej, tak jak Kadrowa. Ludzie opamietajcie się bo wam wszyscy spierniczą!!!! Kto mądrzejszy to ucieka. Odradzam poracę w tej firmie. A było fajnie..... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Opamietać się

hetzer
@Jeszcze pracownik

Tam się nic nie zmieniło i raczej nie zmieni...

KK
@Jeszcze pracownik

Do tej pory nie narzekałem ale to prawda co się teraz wyprawia w biurze, a na hali to podobno jeszcze gorzej!!!

@Jeszcze pracownik

A możesz powiedzieć, jakie zmiany zaszły, i co Twoim zdaniem w przeszłości lepiej funkcjonowało? Czy odradzasz zatrudnienie w tym miejscu z jakiegoś konkretnego powodu? Piszesz, że pracownicy odchodzą, czy rotacja jest duża? Jak generalnie oceniasz współpracę w firmie MULTIVALVE?

chop z mazur
@Weronika

Póki firma była mała to błędy w zarządzaniu uchodziły płazem. Z biegiem czasu działalność się rozdmuchała, a zarządzanie przestało istnieć (kadra zarządzająca w biurze w tej chwili praktycznie nie istnieje). Wystarczy przeczytać encyklopedyczną definicję zarządzania i porównać ją do stanu obecnego i sprawa staje się oczywista (niestety nie dla wszystkich)

Natalia

brak ofert pracy na stronie

Weronika

@anonymous a co takiego odbywa się na integracjach firmy MULTIVALVE? W jaki sposób ciągnąć za języki? Jakiś plotek chce się dowiedzieć pracodawca od swoich pracowników? @Pedros widocznie te negatywne komentarze łamały w jakiś sposób regulamin serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin i dlatego zostały skasowane przez admina.

Panek

Multivalve firma jak każda są plusy i minusy nie ma idealnej firmy zawsze coś się znajdzie co się nie spodoba komuś ale nie da się wszystkim dogodzić. Spędziłem tam 4 lata które dobrze wspominam wiadomo były dni gorsze i lepsze, bardzo dużo się tam nauczyłem dzięki kilku osobą które mi pomagały (wiadomo o kogo chodzi).Ktoś tu w komentarzach bardzo bruździ przez co cierpią chłopaki na hali. Trochę ludzi ze starej ekipy się wykruszyło ale są też ludzie którzy robią prawie od początku firmy i nie palą się żeby odejść więc nie jest chyba aż tak źle, Ci co znaleźli coś innego może lepszego może nie odeszli sami więc teraz nie ma co wylewać żali a Ci co dalej pracują i to komentują niech się podpiszą imieniem. Pozdrowienia dla całej załogi oraz biura :D jeszcze kiedyś zatańczymy.

@Panek

Opankuj sie.

Pedros

Gdzie sie podziały wszystkie negatywne komentarze?

XYZ

Miałem okazję pracować w firmie Multivalve i zdecydowanie mogę ocenić na plus. Ekipa przyjazna, szefowie również w porządku. Nigdy nie było problemu z terminowością wypłat, a dodatkowo są organizowane spotkania i wyjazdy integracyjne. Zdarza się, że pracy jest więcej, jednak jest ona dodatkowo nagradzana.

@XYZ

Ty XYZ gdzie Ty jestes dzisiaj?Zrezygnowales z tego wszystkiego?Ta cala integracja to pic na wode.Takie imprezy sa po to aby,ludzi ciagnac za jezyki.

Chopie co Ty godosz, tam produkcyjnych sie namnozylo jak grzybow.A jacy kompetentni.Ta firma kwitnie ha,ha.Chyba nawet przekwita.

Weronika

Możliwe, że kropka na końcu zdania spowodowała, że wywiad się nie otworzył. Tutaj on jest: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,226419,wywiad-mirek-zurek i można dowiedzieć się wiele informacji na temat rekrutacji.

hetzer

Weronika nie ma żadnego wywiadu...

Weronika

Polecam zapoznać się z wywiadem na serwisie gowork.pl z pracodawcą: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,226419,wywiad-mirek-zurek. Czy aktualni pracownicy mogliby zweryfikować informacje tam zawarte i napisać użytkownikom, którzy szukają pracy.

cayenne

Inżynier za 2300... Śmiech na sali.

!!!!

Racja 100 trafiona opinia!!!!!!

Weronika

Chcesz dowiedzieć się więcej o MULTIVALVE SP. Z O.O.? Poznać firmę bliżej? Zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi na ich stronie internetowej: http://multivalve.pl/?menu=8

Adrian

Kiedyś miałem możliwość pracowania w tej firmie w biurze. Najważniejsze dla każdego pracownika jest wypłata, która zawsze była na czas. Nie było mowy o jakimkolwiek poślizgu o to zawsze dbał prezes i księgowa. Atmosfera na hali moim zdaniem super po dzień dzisiejszy utrzymuję kontakt z kilkoma osobami. Nic się tam nie zmienia atmosfera prawie rodzinna. Jak pracowałem to ten kto chciał zarobić więcej to miał taką możliwość poprzez nadgodziny. Dyrektorzy poszczególnych działów byli w porządku byli lepsi i gorsi. W biurze ogólnie młoda załoga z każdym można było porozmawiać znaleźć wspolny temat. Miło wspominam czas spędzony tam i doświadczenie które tam zdobyłem

Kala
@Adrian

A jakie są zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIVALVE SP. Z O.O. - Gliwice

• Jak się pracuje w MULTIVALVE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIVALVE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIVALVE SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MULTIVALVE SP. Z O.O.