Opinie o Praktyka Lekarska Janusz Jaworowski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Praktyka Lekarska Janusz Jaworowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Praktyka Lekarska Janusz Jaworowski o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Praktyka Lekarska Janusz Jaworowski w Warszawa

Były pacjent

Dr. Janusz Jaworowski chirurg plastyczny przyjmujący przy ulicy GEN. ROMANA ABRACHAMA 18 w WARSZAWIE spóźnia się na umawianą wizytę 30 minut po przybyciu przyjmuje pacjentów z wcześniejszych godzin co dodatkowo wydłuża czas oczekiwania. Po długim oczekiwaniu w końcu przyjmuje mnie w gabinecie po czym przeprasza i wychodzi z gabinetu załatwia sprawy administracyjne. Po powrocie do gabinetu w czasie konsultacji odbiera telefony nic sobie z tego nie robiąc a minuty lecą w końcu poświęca mi 5 minut czasu. Jak zadałem mu jedno pytanie dotyczące metody korekcji blizny jak będą przebiegały cięcia otrzymałem odpowiedź że nie powie mi bo tego nie zrozumiem i nie mam wykształcenia w tym kierunku. Tyle zachodu czekania, 5 minutowa konsultacja, arogancja lekceważenie pacjenta za aż 200 zł. Kpina, nikt przy zdrowych zmyslach nie zdecyduje się na zabieg bez tak podstawowych informacji. Nikomu nie polecam tego czlowieka. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Praktyka Lekarska Janusz Jaworowski - Warszawa

Praktyka Lekarska Janusz Jaworowski