Opinie o Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski w Złocieniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski w Złocieniec

M.. Nowy wpis

Apeluję do wszystkich poszkodowanych przez mecenasa , o przyłączenie się i wsparcie inicjatywy ponieważ, jest to jedyny pewny i skuteczny sposób doprowadzenie mecenasa do odpowiedzialności karnej. Mecenas naraża swoich klientów na starty finansowe a zwłaszcza na niekorzystne rozstrzygnięcie powierzonych mu spraw. Przyczyną tego stanu rzeczy jest rażące zaniedbanie przez mecenasa swoich obowiązków adwokackich, nieprzestrzeganie zasad etyki zawodowej , łamanie praw swoich klientów i działanie na Ich niekorzyść. Wszystko to wspiera się na cynicznym przekonaniu mecenasa, że sprawiedliwość jego nie dotyczy, że jest on bezkarny. Poszkodowani, (usunięte przez administratora) przez niego klienci tylko na drodze sądowej mogą dochodzić swoich praw , a cyniczna postawa mecenasa , często prowadzi poszkodowanych do rezygnacji ze swoich praw. Jednak pociągnięcie mecenasa do odpowiedzialności karnej jest koniecznością i obowiązkiem społecznym nie tylko z powodu osób pokrzywdzonych , ale z powodu naruszania podstawowej wartości jaką jest dobro wspólne , tj. zaufanie do prawa i jego przestrzeganie. W celu doprowadzenia mecenasa do odpowiedzialności karnej proszę o kontakt ze mną. oszukani.mecenas.o@gmail.com

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

kamil

Bardzo polecam pana Bartosza. Odzyskał mi wszystkie prawo jazdy a miałem zabrane wszystkie kategorie, i podkreślam jestem zawodowym kierowcą a jechałem autem osobowym pod wpływem. I teraz musze zrobić podstawowe badania i mam wszystko z powrotem. Super adwokat i każdemu będę go polecał.

Andrzej wrobel
@kamil

To dziad nie prawnik do póki nie dostanie kasy . Potem zero kontaktu

Bbb Nowy wpis
@kamil

Witam. Czy można więcej informacji czy ten Pan jest rzetelny itp.

Czarli

Nie polecam. Niesłowny, brak czasu na rozmowę dla klienta, liczy się tylko kasa. Nie przyjeżdżał na sprawy.

Emila Nowy wpis
@Czarli

Hej, przepraszam ze się wtrącę, ale jak Pan Mecenas wytłumaczył brak obecności na Twojej sprawie? Działał przy niej sam, czy ma swoich pracowników? Szukam odpowiedniego miejsca na odbycie swojej aplikacji, i próbuję się jakoś dowiedzieć, czy tu nie byłoby takiej możliwości.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Interesuje mnie praca administracyjna w sekretariacie kancelarii. Trzeba mieć wyższe wykształcenie czy licencjat wystarczy? Potrzebny jest ktoś taki kto zajmie się korespondencją i klientami?

Dałem ciała

To lipny adwokacina, obiecuje...kasuje i robi nic.... Jak macie problem kontaktujcie się z kimś kto ma czas dla was i trochę umiejętności....

Czy w kancelarii są zatrudnione osoby do sprzątania, bo jeśli tak to z chęcią dołączę do szeregów? :) Można się dogadać co do godzin pracy, ponieważ studiuję dziennie? Jaka stawka godzinowa?

MAREK WOITEK

Dzięki Panu mecenasowi wyrok złagodzono z 5-ciu na 4-ry lata zakazu prowadzenia pojazdów oraz grzywna była dużo niższa (dumny z tego nie jestem, wręcz się tego wstydzę że taką głupotę mogłem zrobić, jazda po pijaku wynik był okazały). Sprawa zakończyła się na jednym posiedzeniu sądu Bez wielokrotnego ciągania się po sądach. Był zaangażowany oraz informował mnie o poczynaniach, był po prostu dobrym doradcą. Dzięki Panie mecenasie pozdrawiam Marek Wojtek

Sonia
@MAREK WOITEK

Chociaż jesteś świadomy swojego błędu, drugi raz pewnie się tu nie zdarzy :P Czy Pan Mecenas pracował nad Twoją sprawa sam? Czy może miał swoich pracowników? Chciałabym tu odbyć moją aplikację, ale nie mam pojęcia, czy to w ogóle możliwe. Będę wdzięczna za info :)

Andzia

Hej, wiecie gdzie znajdę do nich oferty pracy? Nigdzie w sieci się nie ogłaszają, że szukają pracownika. Znalazłam info, że jest tp działalność gospodarcza, myślicie że po prostu Pan Bartosz pracuje sam i dlatego nikogo nie szuka? Może znajdą się tutaj jacyś aplikanci prawni, którzy jednak pracowali z Panem Bartoszem i mogliby powiedzieć cokolwiek o warunkach pracy, bo jak na razie to widzę tylko opinie samych klientów..

MC

Polecam Adwokata Bartosza Ołowskiego, ponieważ bardzo konkretnie wytłumaczył mi wszelkie możliwości. Sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie. Warunkowo umorzono postepowanie. Nie było również żadnego problemu z kontaktem- zawsze oddzwaniał.

Mk

Profesjonalna obsługa prawna. Precyzyjnie przedstawione szanse i zagrożenia. Sprawa załatwiona połoicznie (pozytywnie) myślę że dalej zakończy się pomyślnie i zgodnie z założeniami. Polecam Adwokata Bartosza Ołowskiego

Paweł z Zamościa

Pan mecenas wykazał się pełnym profesjonalizmem. Moja sprawa nie należała do najłatwiejszych, jednakże Pan zapewnił i uspokajał że będzie w porządku i finał mojej sprawy doprowadził na moją korzyść tak jak bronił mecenas. Bardzo polecam! Trafiłem na najlepszego adwokata!

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski w miejscowości Złocieniec? Jeśli jesteś aktualnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Mz

Jaki Złocieniec Warszawa podobnie jak kolega z góry bardzo słaby kontakt potwierdzam

Mateusz

Serdecznie polecam pana Bartosz. Sąd pierwszej instancji nie przychylił się do naszego wniosku lecz po odwołaniu sad okręgowy wydał wyrok na naszą korzyść warunkowe umorzenie. Sprawa skończyła się z korzyścią dla nas Polecam

A.K.

NIE POLECAM! SŁABY KONTAKT NIEPROFESJONALIZM NISKIE UMIEJĘTNOŚCI

Graska

Super kontakt bez ściemy jak mówił tak było polecam . ????

Gonzo
@Graska

Odradzam facet niesolidny wziol ode mnie kasę a tylko raz go widziałem w ciągu 2 lat. Nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile

Franciszek
@Gonzo

Jak to? Zapłaciłeś i nie poprowadził twojej sprawy? Bo tak zrozumiałem. Weź wyjaśnij co się stało.

Andrew
@Franciszek

Możesz napisać coś więcej? Zapłaciłeś za usługę i co, ani finału sprawy ani zwrotu pieniędzy? Pozdrawiam

Andrew
@Gonzo

Dzięki Panu mecenasowi udało się uzyskanie wyroku w zawieszeniu .

Zostaw merytoryczną opinię o Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski - Złocieniec

• Jak się pracuje w Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski?

Zobacz opinie na temat firmy Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski?

Doradztwo Prawne Bartosz Ołowski
  • Generała Sikorskiego 1