Opinie o Kancelaria Adwokacka Piotr Haładuda w Nowa Sól

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Piotr Haładuda. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Piotr Haładuda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Piotr Haładuda w Nowa Sól

Nn

Brak zaangażowania, rzetelności, zbywanie klienta i przeciąganie "sprawy".... I jeszcze wiele można by dodać.Nie polecam!!!!!!

ula
@Daniel

Pan mecenas jest mega zaangażowany !

Magsma

Godny polecenia,rzetelny zaangażowany mecenas.. Pan Piotr działa jak "burza" ????nie mydli oczu, robi wszystko by pozytywnie i pomyślnie rozwiązać problem! . Takich nam trzeba obrońców . Polecam i proszę mi wierzyć wiem co piszę. Pozdrawiam

Born
@Magsma

Nie polecam, miał moją sprawę, wziął kasę a nic nie wygrał. Sprawa rodzinna chciał tylko więcej i więcej, a z Mecenasów, przemieniał na aplikantów ????????????????

Gwiazda Nowy wpis

Polecam w 100%. Bardzo skuteczny, rzeczowy i przygotowany na wszystkie opcje adwokat. Z jego pomoca wyjscie z pierwszej wokandy to nie mit:) Bardzo szeroki zakres wiedzy i pomysly trafione w dziesiatke!

Magsma

Born Nowy wpis
@Magsma

Czy ta firma pozwala studentom prawa na zrealizowanie praktyk? Jeśli tak, to w jakie dni i w jakich godzinach mogliby je realizować? Czy jest szansa na jakieś wynagrodzenie z tego tytułu? Z góry dzięki za informacje.

Nn

Marcinek07
@Nn

U mnie też tak było.

Iwona
@Marcinek07

Serio? Przegrałeś z tego powodu coś czy to jakaś głębsza porada prawna miała być?

Daniel
@Nn

To nie prawda , przeciwnie , mecenas jest zawsze zaangażowany

ula Nowy wpis
@Daniel

Pan mecenas jest mega zaangażowany !

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kancelaria Adwokacka Piotr Haładuda się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy ta kancelaria to dobre miejsce na odbycie stażu? Chciałabym się jak najwięcej nauczyć i zastanawiam się czy tu od początku bierze się udział we wszystkich sprawach czy tylko robota papierkowa. Duże są szanse na dalsze zatrudnienie?

Tomasz Kwiatkowski

Gorąco polecam Pana Mecenasa, doskonałe podejście do klienta. Sprawa załatwiona w mig!

Uczciwy

Ile jeszcze Piotrze będziesz ludziom opowiadał bajki jak Andersen jak to Ty wszystkie sprawy wygrywasz tylko zapomniałeś jak za Pytona wyleciałeś Pamiętaj waż to waż ale otoczkę robisz super naprawdę (usunięte przez administratora) pomyśli ze tak ma być a mądry nie zapytam naprawdę podziwiam sprawność opowiadania dalej foxgames obstawiasz i tego wspaniałego viktora z wandy. Bravo

Helwig Andrzej

Od dawna wiadomo że Haładuda czyni cuda... Według mnie najlepszy Adwokat w Nowej Soli

Emilia
@Helwig Andrzej

Możesz coś więcej powiedzieć na temat współpracy z tym panem? W czym Ci pomógł, albo chociaż czy to była sprawa cywilna, karna, gospodarcza...?

Kamil

Nie od dziś wiadomo za co Pan Mecenas wyleciał z prokuratury no ale to jakim jest mecenasem i osoba Nowa sol wie mitomam i tyle opinie dodane od znajomych żenada

Sabina Szymanska

Pan Haładuda to profesjonalista. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu . Nie ma dla Niego czegoś niemożliwego . Polecam wszystko pozytywnie .

Magdalena

Polecam

Daria NL

Polecam bardzo.!!!

Filip

Zastanawiam się czy kancelaria zatrudnia pracowników czy to działalność jednoosobowa?

Bardzo rzetelny adwokat, godny uznania

klient

nie jest slowny dzis ustalony termin jutro nie aktualny

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Piotr Haładuda - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Piotr Haładuda?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Piotr Haładuda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Piotr Haładuda?

Kancelaria Adwokacka Piotr Haładuda
  • Garbarska 6 lok. 4