Opinie o Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański w Zgierz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański w Zgierz

Roma Nowy wpis

Witam. proszę mi opowiedzieć o pracy w dziale handlowym. mam już doświadczenie w sprzedaży, nie mogę jednak doszukać się aktualnych ofert a na stronie od razu odsyła mnie to formularza aplikacyjnego. Jakie są teraz średnie zarobki?

Michał Nowy wpis

Zwyczajny januszex znany z memów. Umowa śmieciowa i traktowanie pracowników jak tanią siłę roboczą. Często gorzej niż (usunięte przez administratora). Dramatem jest dla mnie fakt że tam wszyscy dają się traktować jak (usunięte przez administratora)

Praca jak każda inna? A co z sama stabilnością zatrudnienia w takim razie? wcześniej już pisali coś o tym, że nie można za bardzo liczyć na umowę na stale. Możliwe ze do dziś zaszły jakieś zmiany pod tym względem? Poza tym jeśli ktoś pracuje latami to już taka umowę jednak otrzyma?

Jak dużo osób pracuje w Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ewelina

Umowa na stałe to coś na co nie można liczyć w tej śmiesznej firmie. Znam dziewczyny które pracują po kilka lat i jeśli nie siedzisz głęboko w (usunięte przez administratora) ludziom z brukowej to umowy mieć nie będziesz. Do tego szef bywa wulgarny.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański?

kandydat na pracownika

byłem i zobaczyłem na własne oczy co w tej firmie się wyrabia, dramat, nie polecam, typowa firma naciągająca ludzi w trudnej sytuacji życiowej, którym zależy na pracy. Pan C. to ewidentnie osoba o skłonnościach despotycznych na podłożu alkoholowym i do tego z totalnym brakiem kultury i szacunku dla ludzi. Takich się powinno izolować. dziś cwaniakujesz ale pamiętaj karma wraca. Nie polecam!!!!!!!!

Jakie wartości są cenione w Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański?

Wartości? Niech zacznie płacić producentom za towar, a pracownikom za przepracowane dni...

@Ewa

minęło parę miesięcy a nikt do tego komentarza się nie odniósł i ciekawi mnie powód. jaka liczba osób mogła potencjalnie wpaść w podobną sytuację? i jakie do dziś jest jej rozwiązanie? co z aktualnymi warunkami pracy?

Prawda

A ja powiem tak , pracowałam w jednym ze sklepów 2 miesiące . Nie polecam pracy nikomu ( chyba ze chcesz się wykończyć psychicznie ) . Przy rozpoczęciu pracy otrzymałam regulamin gdzie podczas przerwy nie mogę opuścić sklepu , nawet wyjść do auta ( jeśli zapomniałam czegoś z auta lub do jedzenia to mogłam pomarzyć przez 11h o czymkolwiek bo do sklepu który był tuż obok , wyjść nie można . Robaki zalęgnięte w zanętach na ryby , i nie tylko bo w różnych miejscach w sklepie może było znaleść kokony z larwami . Starsze koleżanki pracujące długo i pewnie za dobra stawkę traktują cię jak służąca , przynies wynieś pozamiataj . Myslisz ze staniesz na kasie ? Zapomnij , chyba z rok trzeba tu pracować żeby dopuścili cię do kasy . Kamery w każdym miejscu , nawet na zapleczu gdzie się przebierasz . Zaplecze ? Wielkości schowka na miotły razy 3 . Jedno krzesło ,a w około pełno zwierzęcego jedzenia . Atmosfera codziennie napięta i tylko oczekiwanie na telefon czy szef przyjdzie czy nie , bo jak tak to zwalaj wszystko z półek i układaj od nowa . Nie ma nic do zrobienia ? Zawsze jest , przez 11h pracy wolno Ci odpocząć tylko 15 minut kiedy masz przerwę . Przez pozostały czas musisz chociażby udawać ze coś robisz jak wszystko jest zrobione bo od razu telefon od szefunia który siedzi na kamerze ,, dlaczego nic nie robisz ?” Ogólnie praca śmiech na sali , szukają darmowej siły roboczej . Uważajcie na przeterminowane towary ????

prawnik
@Prawda

ja się pytam gdzie jest Inspekcja Pracy i Sanepid? tak nie może być ludzie, osobiście biorę się za tego gagatka

Monia

byłam na rozmowie w biurze chyba tego szefa, szok, istny burdel na kółkach, rozpierdacznik mega, raczej to wyglądało na melanżownie jakąś, butelki po alko, papiery, pudełka po jedzeniu, syf... tylko skaczących pawianów brakowało na biurku. od razu out, sayonara miszczu biznesu!

chętna do pracy

czy wy też macie wrażenie że to naciąganie na wypracowywanie próbnych dni za darmo? wyzysk ludzi szukających pracy? (usunięte przez administratora) poziom prowadzenia rozmów właściciela - rynsztokowy? chamstwo ? (usunięte przez administratora) alkoholowa pana szefa? czy ktoś też może to potwierdzić?

Iwona
@chętna do pracy

A skąd masz takie wrażenie? Jesteś po rozmowie rekrutacyjnej? Może trzeba było dopytać czy dni próbne są płatne?

Tobiasz

Podziękowałem po pierwszym dniu, właściwe sprawia wrażenie człowieka uzależnionego od alkoholu. Bardzo wulgarny i nie miły, wręcz odstręczający swoim zachowaniem. To miejsce niedługo padnie.

Nie polecam tego pracodawcy. Właściciel zachowuje się jak by pozjadał wszystkie rozumy a tak naprawdę bije od niego tępactwo i głupota. Wyzysk jakich dawno nie widziałam! Uciekać jak najdalej!!

Iwona
@Ania

A na czym niby polega ten wyzysk?

@Iwona

Na tym ze pracuje się za minimalna stawkę , a zapierdziela gorzej niż na niejednym magazynie . Chore wymysły

Dominika
@Iwona

Np. nie płacą za dni próbne, jest to wyzysk.

@Dominika

A ile tych dni próbnych jest? I po ile godzin? No dobrze a wiadomo coś jaka później jest umowa i kiedy?

Dominika

Nie idźcie nawet na dni próbne, nie mają zamiaru płacić za przepracowane godziny. Pytając o wynagrodzenie za te godziny mówią, że to "dni pokazowe" i płacić nie będą. Przyszłam tam do pracy, za co powinnam mieć zapłatę. Z całego serca odradzam

MIKI

nie polecam nikomu tu pracy, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)okropne. właściciel to typowy janusz, nie umiejący się poprawnie wysłowić a zachowuje się jakby był co najmniej księciem jakimś. nie polecam, lepiej iść na kasę do dyskontu, takich pseudo pracodawców powinno się omijać i tępić!!

@MIKI

A coś bardziej konkretnego wobec Ciebie zrobił? Bo żeby odradzać to jakiś mocniejszy powód to trzeba mieć

@MIKI

Zgadzam się w 100% , największym problemem jest właściciel

@Prawda

No jeśli tak piszesz to raczej trudno, żeby cokolwiek wobec tego zrobić? Rozmową na niego nie wpłyniesz?

Jak jest z pakietem medycznym w Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański? Można dołączyć rodzinę?

Prawda

Nie ma bo każda umowa to umowa na zlecenie

Pola

a ta menedżerka o której tu pisaliście przed rokiem, że jest niemiła, nadal pracuje?

Nie polecam tu pracy, żenada i wyzysk. Właściciel tempy (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Jak najdalej od tej firemki!!!!

Eliza

Bardzo niemiła menadżerka. Nie polecam ten pracy. Marne zarobki, starsi stażem mają Cie za sprzątaczkę i służącą.

Kamila
@Eliza

Niestety ale potwierdzam. Szukanie taniej siły roboczej za śmieszne pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański - Zgierz

• Jak się pracuje w Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański?

Zobacz opinie na temat firmy Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

Delfin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cezary Lechański