Opinie o Abc Zdrowie Usługi Dietetyczne i Rehabilitacyjne Marta Konopa-Marciniak w Kraśnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Abc Zdrowie Usługi Dietetyczne i Rehabilitacyjne Marta Konopa-Marciniak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Abc Zdrowie Usługi Dietetyczne i Rehabilitacyjne Marta Konopa-Marciniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abc Zdrowie Usługi Dietetyczne i Rehabilitacyjne Marta Konopa-Marciniak w Kraśnik

Pacjent :) Nowy wpis

Polecam z czystym sumieniem usługi pani Marty. Przede wszystkim pełne i indywidualne zaangażowanie do pacjenta. Dieta dopasowana do każdej sytuacji życiowej na podstawie badań , wywiadu, jak i możliwości czasowych pacjentów.Zawsze służy pomocą .Polecam do skorzystania z usług pani dietetyk ponieważ posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w tym co robi.

Maria Kowal Nowy wpis

Ogromna wiedza i zaangażowanie. Bardzo miła i sympatyczna Pani Marta .Polecam jeśli ktoś boryka się z niewiedzą żywienia pacjenta z nowotworem jelita grubego. Sama miałam problem ze znalezieniem dietetyka klinicznego który zajmuje się dietą przy nowotworach.

Magdalena Kałdunek Nowy wpis

Wizyta u pani Marta była bardzo satysfakcjonująca. Widać było zarówno zaanagażowanie i chęć niesienia pomocy jak i ogromne doświadczenie i wiedzę, nie tylko z zakresu dietetyki ale też chorób dietozależnych. Wszelkie zalecenia dietetyczne zostały mi wyjaśnione i uzasadnione. Dieta została ułożona zgodnie z moimi upodobaniami z sensowynym wykorzystaniem produktów, bez marnowania żywności. Dzięki pani Marcie nie tylko schudłam ale też pozbyłam się innych dolegliwości, mam więcej energii i wyglądam rewelacyjnie:).

Katarzyna Nowy wpis

Chciałabym polecić współpracę z Panią Martą, jadłospis jest super, dopasowany do moich potrzeb. Byłam sceptycznie nastawiona do niektórych przepisów, ale po wypróbowaniu okazywało się, że idealnie trafione w moje kubki smakowe. Także jeśli ktoś ma jak ja, że widzi składniki i myśli, że to nie do końca będzie to, to próbujcie bo zwykle z takiego przepisu wychodzi sztos. Fakt, że czas oczekiwania na konsultację jest dość długi, ale świadczy to tylko i wyłącznie o tym, że pacjentów jest dużo a naprawdę warto czekać. Zlecone badania zinterpretowane bardzo dokładnie, odpowiedzi na pojawiające się pytanie dostaję szybciutko. Świetni specjaliści i może wreszcie doprowadzę swój organizm do porządku. Polecam każdemu kto się waha! Ja długo się zastanawiałam, za długo. POLECAM

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Abc Zdrowie Usługi Dietetyczne i Rehabilitacyjne Marta Konopa-Marciniak? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Grażyna

Polecam wszystkim którzy chcą kompletnie zadbać o swoje zdrowie .Super usługi dietetyczne i fizjoterapia na wysokim poziomie. A do tego bardzo miły i kompetentny fizjoterapeuta.

Krzysztof
@Grażyna

Miło czytać opinie zadowolonych osób. Po Tobie od razu można zauważyć, że polecasz to miejsce. Będziesz tak uprzejma i napiszesz, jak w ogóle tam trafiłaś? To będzie cenna wskazówka dla osób, które również mogą poszukiwać usług dietetycznych i fizjoterapeuty.

Maria

Przede wszystkim polecam ze względu na profesjonalne podejście. Wywiad był przeprowadzony bardzo szczegółowo – Pani Marta niczego nie pominęła. Dieta okazała się smaczna i na miarę moich możliwości finansowych i czasowych. Wszystkie dodatkowe pytania oraz wątpliwości pomiędzy wizytami na bieżąco były rozwiązywane przez kontakt e-mail lub telefon. Efekt jest fantastyczny – osiągnęłam wymarzoną wagę bez głodowania. Bardzo dziękuję za pomoc.

Krzysztof

Polecam każdemu kto ma problem dietetyczny.Fachowo, profesjonalnie w miłej i życzliwej atmosferze.Nastawienie na współpracę i modyfikację jadłospisu według potrzeb-jest "szyty na miarę".Posiłki są pyszne,łatwe w przygotowaniu, urozmaicone,z łatwo dostępnych składników.Pacjent czuje się wysłuchany i zrozumiany.Pani Marta to profesjonalistka w swojej dziedzinie.

Asia

Bardzo polecam! kompetentna i niezwykle życzliwa Pani Marta - dietetyk ułożyła dla mnie plan żywieniowy, który nie tylko skutecznie odchudzał ale był przy tym smaczny i nieskomplikowany. Polecam !!

Jacek

Mój wybór na poradnię ABC ZDROWIE i Pania Martę padł z zupełnego przypadku . Wyszukiwałam w internecie poradnie dietetyczne chcąc wreszcie raz a porządnie zmienić swoje nawyki żywieniowe . Na podstawie bardzo pozytywnych opinii na temat pani Marty , zdecydowałem się i absolutnie nie żałuję, Jestem po ponad miesięcznej diecie i juz widzę rezultaty , nie tylko w mniejszej ilosci kg ???? ale też w ogólnym samopoczuciu, wiekszęj ilości energii , podejściu do jedzenia ... same dobre zmiany ! Przepisy są łatwe, szybkie i smaczne . Pani Marta układa tak dietę, że posiłki zawierają składniki które lubię, tak więc nie trzeba zmuszać się do jedzenia rzeczy za którymi nie przepadamy . Widząc rezultaty , motywacja wzrasta ???? Bardzo szczerze polecam wszystkim ABC ZDROWIE oraz wizytę u pani Marty ???? Pozdrawiam zadowolony pacjent ????????

Polecam ABC ZDROWIE. Dieta spełniła moje oczekiwania... rezultaty widać już po miesiącu. Pani Marta jest profesjonalistką w tym co robi . Podejście indywidualne do każdego pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.

Patrycja

Polecam z całego serca . Dieta rewelacja , ułożona indywidualnie do moich potrzeb i schorzeń. Rezultaty zadowalające ???????????? stały kontakt z Panią Marta. Dziewczyna zna się na tym co robi . Polecam ????

Paula

Firma godna polecenia . Diety rewelacyjne z dobrym rezultatem na koniec.

Ola

Polecam . Usługi w ABC Zdrowie na najwyższym poziomie . Podejście indywidualne do każdego pacjenta.

Zostaw merytoryczną opinię o Abc Zdrowie Usługi Dietetyczne i Rehabilitacyjne Marta Konopa-Marciniak - Kraśnik

• Jak się pracuje w Abc Zdrowie Usługi Dietetyczne i Rehabilitacyjne Marta Konopa-Marciniak?

Zobacz opinie na temat firmy Abc Zdrowie Usługi Dietetyczne i Rehabilitacyjne Marta Konopa-Marciniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abc Zdrowie Usługi Dietetyczne i Rehabilitacyjne Marta Konopa-Marciniak?

Abc Zdrowie Usługi Dietetyczne i Rehabilitacyjne Marta Konopa-Marciniak
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Lubelska 75 lok. 23
    23-200 Kraśnik