Opinie o Gameplaneta Anita Dorosz w Szewce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gameplaneta Anita Dorosz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gameplaneta Anita Dorosz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gameplaneta Anita Dorosz w Szewce

Agnieszka Baranowska Nowy wpis

Polecam z czystym sumieniem. Kupiłam dwa telefony 9 miesięcy temu i oba działają wyśmienicie! Super sprzedawca

Mirosław Nowy wpis
@Agnieszka Baranowska

Przez internet zamawiałaś? Czy stacjonarny zakup?

Kaz Nowy wpis
@Mirosław

Da się stacjonarnie?

Klient

Nikomu nie polecam.(usunięte przez administratora) Zakupiłam w tej firmie telefon komórkowy, który był opisany, że wyświetlacz lekko się zacina. Tymczasem telefon w ogóle nie działał. Zero reakcji na ładowanie, na cokolwiek. Ani razu się nie uruchomił pomimo różnych zabiegów. Zwróciłam telefon, ale moja reklamacja nie została przyjęta z tłumaczeniem, że było napisane, że telefon jest uszkodzony. Pani Anita odesłała mi go z powrotem, ale ja odmówiłam przyjęcia przesyłki na poczcie. Potem dostałam maila, że skoro nie chcę telefonu, to zostanę obciążona kosztami jego utylizacji, a o zwrocie kosztów za telefon mogę zapomnieć. Złożyłam sprawę na policji, jednak postępowanie zostało umorzone. Więc jedna wielka porażka.

Edyta
@Klient

Bardzo mi przykro, że dostałaś towar niezgodny z opisem. Od Twojego wpisu minęło trochę czasu. Udało się rozwiązać tę sytuację z Gameplaneta?

Marek.
@Edyta

Edyto kim jesteś ? pracujesz dla tej anitki ? Ona powinna trafić za kratki... wszyscy (usunięte przez administratora) powinni łącznie zrobić pozew i nie ma że niska szkodliwość społeczna. Z tego co widzę osób poszkodowanych jest tu bardzo dużo. Anitka powinna dostać za swoje !!!!

Justa Nowy wpis
@Marek.

Marek, to co piszesz jest po prostu żałosne. Gdybyś choć przez chwilę pomyślał, to wiedziałbyś, że w firmie nie pracuje tylko właściciel. Składa się na nią co najmniej kilka osób, a każda z nich mogła być odpowiedzialna za twój zakup. Jakim prawem szkalujesz imię właścicielki? Zdajesz sobie sprawę, że może cię pozwać o zniesławienie? Ciekawe czy wtedy będziesz taki cwany i wygadany. Janusz Allegro się znalazł.

Aleksandra Sz.

Telefon kupiony ponad rok temu, działa super! Szkoda, że już nie sprzedają, chętnie kupiłabym telefon dla córki. Sprzedająca bardzo uprzejma i pomocna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania :)

Łukasz Wić

Wszystko OK

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Gameplaneta Anita Dorosz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Tomasz W

Mój zakup był jak najbardziej udany, wszystko do tej pory działa. Z czystym sumieniem polecam.

Maggie253

Polecam!

Wszystko w porządku z zamówieniem, te negatywne oceny muszą być od jednej osoby z konkurencji. Nieraz kupowałem w tej firmie i nie było żadnego problemu.

Artur

UWAGA ta pani to prawie (usunięte przez administratora) !!!. W moim przypadku chciała zrobić wszystko, aby nie udało mi się oddać telefonu a później otrzymać zapłaconej ceny. Notorycznie obiecuje, że problem rozwiąże jak przychodzi co do czego, wszystkie złożone obietnice okazały się kolejnymi oszustwami. Kupiłem telefon za niecałe 2 tysiące złotych... był o 600 złotych tańszy od nowego. W treści aukcji napisane było że tel. jest powystawowy i może mieć klika drobnych rysek. , jednak to co do mnie przyjechało przestraszyło mnie !!!!. Bateria wytrzymywała mniej więcej połowę tego co powinna, Telefon porysowany na ekranie i pleckach w taki sposób jak by ktoś go nosił razem z kluczami. Zdałem sobie sprawę że to nie będzie ideał, jednak gdyby opis był prawdziwy nigdy bym się nie zdecydował na zakup. Gdyby nie policja, nie udałoby mi się odzyskać pieniędzy.. ponieważ nawet jak odeślesz przedmiot, ona zrobi wszystko abyś nie dostał pieniędzy. Łącznie przez tą paniusię byłem przez miesiąc bez telefonu.. bo nie wiedziałem czy mam kupić nowy i czy czasem nie zostanę z tym padłem co mi wysłała. Ogólnie (usunięte przez administratora) kupuje te telefony za grosze a sprzedaje jako powystawowe... to jest (usunięte przez administratora)

@Artur

Cześć mogę się z tobą jakoś skontaktować ?

MArek.

ja też zostałem (usunięte przez administratora) i okradziony..... Ta Anitka tak opisze ogłoszenie że myślisz że kupujesz normalny przedmiot. Lawiruje w słownictwie, prowadzi rozgrywkę w taki sposób abyś został o.s.z.u.k.a.n.y.. Jak przyjdzie co do czego, nie odda kasy.. ta pani zmienia nazwy firm na allegro. jej sposób działania to zwykłe z.ł.o.d.z.i.e.j.s.t.w.o.

KL

Na jednej z aukcji Allegro kupiłem Apple Watch S1 za łączną sumę 585 zł, zegarek przyszedł nie działający, z zepsutym akumulatorem. Tak jak uzgodniłem drogą mailową 3 dni po przyjściu zegarka kurierem, odesłałem zegarek na gwarancję, po tygodniu go zwrócili, według serwisanta to przez uszkodzenie mechaniczne. Udałem się do kilku serwisów aby to sprawdzili, po ponownym uzgodnieniu drogą mailową wysłałem zegarek na gwarancję. Od tamtej pory zegarka już nie widziałem... Minęło już ponad 4 miesiące i do tej pory zero informacji jak i kontaktu z firmą. Łącznie dzwoniłem już około 250 razy, za każdym razem albo nikt nie odbierał albo wmawiano mi, że gdy dowiedzą się coś od zewnętrznego serwisu to zadzwonią. Co w takiej sytuacji mogę zrobić? :( Nie polecam nikomu, wiele osób straciło pieniądze przez działania owej firmy.

Kupiłam telefon przez allegro. Przestał działać po 2 dniach. Prosiłam o zwrot pieniędzy gdyż był wysyłany do naprawy 2 razy. (usunięte przez administratora)

xyz

Masz może z nimi jakiś kontakt ?

XYZ

Firma totalna porażka (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Kupiliśmy u nich telefon doszedł z 2 tygodniowym opóźnieniem. Kontakt z sprzedawcą TRAGICZNY. Urządzenie okazało być się wadliwe. Oddaliśmy urządzenie oddaliśmy na reklamacje która trwa do dziś (2 miesiące). O NICZYM NIE INFORMUJĄ NAGLE FIRMA OGŁOSIŁA UPADŁOŚCI NIE MAMY PIENIĘDZY ANI TELEFONU. (usunięte przez administratora) !!! NIE POLECAM

Anka

Sklep (usunięte przez administratora) totalne (usunięte przez administratora) Za pierwszym razem telefon rzekomo klasy A+(+) w złym kolorze i tragicznym stanie, po wystawieniu negatywnej opinii na allegro lizanie du*y przez Panią byle i tylko po to, by usunąć opinię. Telefon wymieniony, przychodzi w "dobrym" kolorze lub prawie, bo takowy kolor nie istnieje u tego modelu. Po rozpoczęciu dyskusji na allegro rozmowa telefoniczna, Pani kolejny raz milutka proponuje przedłużenie gwarancji o pół roku lub wymianę- wybrałam opcję pierwszą, ponieważ nie chciałam się znowu cackać z wymianą. Teraz telefon po NIECAŁYCH 3 miesiącach psuje się sam z siebie, użytkowany prawidłowo, prawdopodobnie był kombinowany, co nie powinno mieć miejsca w sprzęcie powystawowym. Odzewu pd firmy żadnej, nadal po tygodniu prawie i wielu wielu smsach, telefonach i mailach czekam z nadzieją, zostaje mi porada prawnika. totalna ściema i (usunięte przez administratora) nie polecam!

Firma dramat,obsługa klienta porażka,serwis pogwarancyjny nie istnieje,odradzam calkowicie

Zamówiłam słuchawki do Iphona.Niestety po dwóch miesiącach przestały działać.Więc wysłałam do reklamacji.A oni co???odesłali mi je z powrotem twerdząc że działają.Więc sprawdziłam jeszcze raz.I co???? Nie działają.Dzwonie do obsługi klienta.Przez bardzo długi czas nikt nie odbiera a jak w końcu jakaś zaspana księżniczka łaskawie odebrała to tłumaczyła się wirusem!tylko nie wiem czy to że ją obudziłam czy to że nie potrafiła mi odpowiedzieć na podstawowe pytanie? Nieogarnięta i nie przeszlolona!!!!Dramat że tacy pracują i maja za to płacone!!!! NIE POLECAM!!!!!

@29072638

Widzę, że kulturka na wysokim poziomie - chyba jesteś jedną z tych maDek, które uważają, że im się wszystko należy. (usunięte przez administratora) Sprzedającemu współczuje - dobra i rzetelna firma. Szkoda, że trafia na takie (usunięte przez administratora)

Nie polecam
@Tomek

Pani anitka czy tez jej partner ? Tomek ? Haha Jestescie zwyklymi oszustami i tyle w temacie .Ja mialem podobny problem z wami kiedys .Nie uwzgledniacie reklamacji bo handlujecie badziewiem z ali expres , tandeta .Jestescie zwyklymi oszustami a pani anita zmienia nazwe firmy jak rekawiczki widze.Poczytajcie komentarze o jej bylej firmie .A tobie tomku dzbanku radze kupic sobie kwiata i z nim chodzic .Nie bedziesz marnowal przynajmniej powietrza

Greg

Firma pod kilkoma szyldami, handlująca towarem niskiej jakości. Kontakt telefoniczny przy dużej dozie szczęścia. Konsultanci traktują klientów jak zło konieczne.

Svet

Uszkodzony telefon brak kontaktu

Ion
@Svet

Klasa A+ jakość jak zakup samochodu na złomowisku ale w ogłoszeniu można napisać pojazd zakupiony u dealera :) bo od 92 roku każdy pochodzi od dealera Januszki Kłamczuszki

Piotrek

Wiecie coś aktualnego o firmie i pracy w firmie? Trudno jest coś znaleźć a mam zamiar złożyć cv.

Magda

Jak duża rotacja pracowników jest w tej firmie ?

Oszukana

9 maja wysłam telefon komórkowy marki apple (Iphone 6 silver) aktualnie jest 30 sierpnia, do teraz nie posiadam ani telefonu ani zwrotu pieniężnego. Telefon był wysyłany 5 razy do naprawy. Jego uszkodzenie było zgłasznw od początku gdy go dostałam ( październik ubiegłego roku). Pani Anita Dorosz nie odbiera już ode mnie telefonu a gdy dzwonie z innego numeru i się przedstawiam, rozłącza się. Firma ta ma za nic swoich klientów, oszukuje i kradnie.

Następna oszukana
@Oszukana

Jestem w podobnej sytuacji chciałabym zapytać czy udało się rozwiązać sprawę a jeśli tak to w jaki sposób. Z góry dziękuję

Oszustwo
@Następna oszukana

Ja zgłaszałem sprawę na policje i do rzecznika praw konsumenta, który wysłał im pismo. Narazie cisza, mają czas do 11 grudnia a później sprawa idzie do sądu. Ja czekam już prawie 3 miesiące. Zwykli (usunięte przez administratora)

Oszkana
@Oszukana

Moja sytuacja jest identyczna nie odbiera telefonów , telefon był wysyłany 2 razy i za każdym razem coraz to lepsza adnotacje dostałam odnośnie reklamacji od P. Anity Dorosz pisze rzecz wyssane z palca byle by nie uwzględnić gwarancji . (usunięte przez administratora) !!!!!!!!

Gucio
@Oszukana

Tak to prawda! (usunięte przez administratora) Rok czekam na zwrot pieniędzy, w ogóle na jakoś kontakt! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gameplaneta Anita Dorosz - Szewce

Gameplaneta Anita Dorosz