Opinie o HM Kowalewski Michał Kowalewski w Lądek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HM Kowalewski Michał Kowalewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HM Kowalewski Michał Kowalewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HM Kowalewski Michał Kowalewski w Lądek

Dariusz Nowy wpis

Witam nie polecam tej firmy pan przez telefon zarzekał się że maszyna po pełnym tulejowaniu i uszczelnieniu wycieków jak przyjechałem na plac to okazało się że cieknie olej a na 10 tuleji w ramionach 6 miało luzy podmalowane na sztukę oczywiście pan strasznie obrazalski jak pokazywałem błędy w wykonaniu nie Polecam Ładowarka miała mieć na wyposażeniu widlaka plus łyżkę jak zapytałem gdzie osprzęt to pan powiedział że jedzie ale jak coś to może pokazać mi inne jak to zobaczyłem to uważam że na złomie znalazł bym lepsze były bez mocowań ale pan mów że jak coś to wspawa dramat jechałem 300 kilometrów a tam dramat nie nie nie polecam Dramat

HM-Kowalewski Nowy wpis
@Dariusz

Dziękuję za opinie. Rozumiem że wywołana tym że nie zaakceptowałem pana propozycji cenowej. Zanim Pan dojechał do domu, te 300 km za ktore zadeklarowałem ze zwrócę, zostały usunięte zauwazone przez Pana niedociagniecia. Deklarowałem że do transakcji dojdzie i dopiero wydam maszynę gdy wszystko będzie jak Pan sobie życzy. Pokazałem panu osprzęt ktory może być lub ktory dojedzie. ( zdjęć nawet pan nie chciał zobaczyć) . Wyciek był usunięty ale pan zakladał że jest bo były ślady w komorze silnika.( tak , bo po naprawie nie byla myta komora silnika). Pokazałem panu całą galerie zdjęć podczas naprawy maszyny- mało... Wysłalem foto ze luzy ktore pan znalazł sa niezwlocznie ,mimo soboty usuwane. Problem w tym ze nie testował pan maszyny jak jedzie, jaka ma siłe itp istotne elementy. Maszyna ma 25 lat, choc to mało istotne... Nie docenił pan tego że.... Wymienione wszystkie oleje, filtry. Mnustwo napraw i zabiegów naprawczych. Znalazł pan 2 luzy, na skręcie i jeden źle zmontowany wałek gdzie pracownik nie dał tulejki. ( usuniete niezwlocznie po pana wyjeździe) . Ok przyjmuję z pokora pana opinie. Osprzet deklarowałem inny nowy- mało. Usuniecie zauważonych usterek- mało. Zwrot za czas i koszt poniesiony na ogledziny-mało. Poprostu. Najlepiej opisać człowieka w internecie bo nie zgodził się na proponowaną kwotę. Gratuluje złośliwosci. Mysle ze panu sie ona zwróci... A jeszcze jedno. Dlaczego brakuje panu odwagi na odebranie telefonu?

Darek Nowy wpis
@HM-Kowalewski

Nasza opinia została podyktowana sytuacją którą zastałem na miejscu . Ponieważ zostałem rozczarowany stanem maszyny , informując dzień wcześniej że będę o konkretnej godzinie po maszynę. Rozumiem Pana że, naprawy w tej ładowarce wykonywali Pana pracownicy , ale Pan będąc szefem i odpowiedzialnym za wykonanie napraw , powinien być o tym poinformowany ze nie jest skończona. Nie ma tutaj sensu się przekomarzać. Swoją słowność obronił tym że zwrócił nam koszty przyjazdu i inne koszta . - w Tym momencie pokazał klasę. Fajnie ze skończył całą pracę dzisiaj, pomimo soboty, ale jednak wynikało to z jego niedopatrzenia . Pozdrawiam

Czy firma HM Kowalewski Michał Kowalewski udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

HM- Kowalewski

Nareszcie! Nareszcie jest dowód ze wpisy sa bzdurą wyssaną z palca. Nie posiadam recepcji, nigdy nie zatrudniłem kobiety bo ciezko o mechanika maszyn budowlanych wśród kobiet. Ekspres do kawy to u mnie podstawa. Biuro prowadzę i obsługuje sam od zawsze.

HM Kowalewski

Jedno tylko pytanie, kto to wypisuje i co ma na celu? Nie poszukuje żadnego pracownika od ponad dwóch lat. Pracuję sam z jednym człowiekiem. Jakie koszmarne warunki zatrudnienia? Czy jestem po prostu mylony z jakąś firmą? Proszę o odpowiedź. Rozumiem że najłatwiej napisać anonimowo. Sprawę zgłosiłem do serwisu Gowork.pl.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HM Kowalewski Michał Kowalewski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
MiszaMasza158

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

@MiszaMasza158

Sprawe zgłosiłem do gowork.pl. Będzie rozpatrywana gdyż opinie ostatnio wystawione nie maja nic wspólnego z faktycznym stanem w mojej firmie. Pierwsza sprawa to to ze nie poszukuję pracowników juz od dwóch albo trzech lat. Opinie sa ogólnikowe bez szczegółów . Pracuję sam z jednym pracownikiem. Zajmuję sie serwisem maszyn. Nie posiadam jakies grupy pracowników itp sytuacje opisane są, tak przypuszczam pomyłką w nazwie firmy lub działaniem jakieś osoby, firmy która zajmuje sie hejtem. Sprawę zgłosiłem, jest w toku. Brak szczegółów w opiniach jednoznacznie wskazuje ze osoba pisząca negatywne opinie nie posiada najmniejszej wiedzy na temat mojej firmy.

Mariusz

Powiem tak jeżeli ktoś myśli. aby tutaj przyjść do pracy to lepiej niech się 5 razy zastanowi. Firma kompletnie nie ma nic do zaoferowania. Poziom zarobków taki jak w 4 lata temu. Aby dostać podwyżkę to chyba PIP musi przyjść. Umowy o pracę to nikt nigdy tutaj nie widział. Żadnych dodatków. Nawet premii na świeta. Folwarczy tryb zarządzania. Najlepiej żeby pracownik nie myślał. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tej firmie to przemyśl to. Mój komemtnarz to efekt zwolnionego pracownika który nie ma nic do stracenia aby opowiedzieć innym jak jest na prawdę.

@Mariusz

I po co te oszczerstwa? Mariuszu? Jesli mowa o tym Mariuszu to kojarzę tylko jednego. Zwolniłeś się 2 lata temu bo stwierdziłeś ze sam otwierasz działalność. Jednak pracy z alkoholem nie da sie połączyć i idzie jak idzie. Bruzdziłies i szmacisz mi opinię na wszelki sposób. Jesli to nie ty to uznaję to za pomyłke. Nic z opini nie pasuje do stanu faktycznego.

Carlos

Kupiłem maszynę od tego pana wszystko jak w opisie na ogłoszeniu zgodne obsługa idealna to co było ustalone przed zakupem maszyny zostało dodatkowo zrobione na koszt sprzedającego .polecam

@Carlos

Dziekuje za opinie. Służymy pomocą w przyszłości.

Tttttt

Papracz jakich mało i (usunięte przez administratora)

@Tttttt

Skoro tak to proszę o odwagę i napisać kto wystawia opinię. Cóż droga konkurencjo, robię swoje, na brak zadowolonych klientów nie narzekam. Pozdrawiam

Niewarte

Podzielam opinie innych klientów piszących opinie na gowork. Właściciel firmy HM mega arogancki nie uczciwy i straszne kręci. Nie polecam wspoloracy z ta firma. Wszytko do momentu przelania pieniędzy wyglada pięknie, po otrzymaniu kasy na konto pojawiają się problemy i śmieszne wymówki... Uważajcie !!!

HM-Kowalewski
@Niewarte

A sprawa wyglada tak. Kupił klient maszyne przez leasing. Chciał bym wydal maszynę jeszcze przed wpływem zapłaty na moje konto. Przelew mial wejść w środę. Ustawilem transport na czwartek. Pieniądze weszły w piątek i dopiero moglem wydać maszynę. W piatek mimo wielu starań nie znalazłem transporu. Własnego nie posiadam. Zaznaczę ze zadeklarowałem transport za który ja płacę. Transport znalazłem na poniedziałek rano na godzinę siódmą u klienta. Zostałem zbluzgany, wyzwany od k..w itp. Straszony znajomością w cbś i tp. Transport wstawiłem nawet na trans giełdzie. Przyznam ze tak aroganckiego i chamskiego klienta nigdy nie mialem. Najprościej wystawić opinię w internecie. Dziękuję

@HM-Kowalewski

Z całym szacunkiem dla @HM -Kowalewski. Ale całe szczęście zostawałem uprzedzony przez innych ludzi i nie zdecydowałem się na zakup maszyny w firmie HM . Fakt szukam ładowarki i znalazłem oferty na OLX. Jednak przed zakupem zdecydowałem się na zasięgnięcie opini na temat firmy HM. Po zebraniu informacji wiedzialem ze nie warto podejmować współpracy, nie dostałem pozytywnej opini w temacie tej firmy. Stad wpis na internecie dla potencjalnych ludzi zainteresowanych współpraca z HM. Chyba do tego to służy każdy ma prawo wyrażać swoją opinie. Ja nie znalazłem pozytywnej... A teraz już sami widzicie, ze coś jest nie tak z ta firma HM, bo się docierają z klientem któremu zaoferowali maszynę. A w dodatku właściciel ujawnia na forach informacje które powinny zostać poufne między nim a klientem. Jak dla mnie kolejny dowód potwierdzający opinie innych ludzi z, którymi rozmawiałem. Życzę milego weekendu Pozdrawiam Niewarto

@Niewarte

I po co piszesz człowieku że jesteś potencjalnym klientem jak z tresci i dacie wpisu jasno wynika ze kupiłeś tę ładowarkę w formie leasingu. Zdenerwowalo cie to że nie wydałem maszyny przed zapłatą. Zadeklarowałem z mojej strony transport. 500 km i po informacji ze dostarczę maszynę dopiero w poniedziałek rano bo nikt nie chciał jej dostarczyć wczesniej a przelew wszedł w piatek o godz 13 zostalem przez ciebie zbluzgany i opisany. Bądź uczciwy. Ja wiem że najlepiej anonimowo napisać i się mścić. Grozić znajomosciami w cba itp. Wyzywać i grozić przez tel. A w opisie być anonimowym. Obelgi też trafily sie czlowiekowi ktory załatwiłał ci leasing. Nie będę tego komentował. Mam wielu wspanialych klientów ktorzy mnie cenią i nie wylewają pomyj w internecie jako anonimy. Dla nich jestem i zawsze służę pomocą po zakupie w serwisie i wszelkich sprawach zwiazanych z maszyną. Dbam o tych którzy są dla mnie ludźmi i tyle mam do napisania. A piszą tylko ci którzy nie potrafią nic innego jak jechać jadem i są bohaterami anonimowo w internecie. Powodzenia. Cóż, dla pana mojej pomocy po zakupie nie będzie. Pytanie tylko jeszcze... Z kim rozmawiałeś? Z opiniotwórcami wpisów? Kłamstwo ma krótkie nóżki.

@HM- Kowalewski

Jest piękne polskie przysłowie „ Tłumaczy się tylko winny ”. A twoje wpisy i opisywanie relacji z klientem dowodzą tyko opinii publiczej jaka masz u siebie w okolicy. Nie trzeba mieć znajomych w okolicy Lądka, żeby dowiedzieć się co nieco na temat danej firmy lub osoby. I tak na marginesie to trochę pokory przydaje się w życiu. A na krytykę należy odpowiadać konstruktywnie lub nie robić tego wcale. Czytając odpowiedzi pod moimi komentarzami dochodzę do wniosku ze to ty kogoś obrażasz i wyciągasz jakieś prywatne sprawy, a w poważnej firmie a za taka się uważasz, takie sytuacje są niedopuszczalne. I proszę cię tylko o jedno nie odpowiadaj już na ta wiadomość bo z każda odpowiedzią kompromitujesz się coraz bardziej.

@Niewarte

Ja się nie tłumaczę. Opisuję fakty które były i na podstawie których wystawiasz mi opinię. Jedyne co potrafisz to pisać ogólnikowo bez faktów i konkretów. Dlatego też jasno widać kim jesteś i jaki jest twój cel wpisów z kłamstwami. Może ładniej i skladniej piszesz niż ja ale bez argumentów i podstaw do tego by mnie oczernić. Udajesz kogos innego niby klienta co chciał kupić ale opinia zła... Jesteś wielki. Pisz i tysiace wpisów jesli ci to w czymś pomoże i daje radość w życiu. Brak konkretów! Brak konkretów!

Pokrzywdzony

Nie polecam współpracy z tym Panem, (usunięte przez administratora) i krętacz, brak profesjonalizmu i kompetencji, nie polecam współpracy. Stracicie tylko czas i pieniądze

Opinie wystawił pracownik który okradł firmę, nie przychodził do pracy bez usprawiedliwienia. Został zwolniony za co się obecnie mści. Ostrzegam przed takimi młodymi nie odpowiedzialnymi ludźmi.

Oszukany!

(usunięte przez administratora)trzymać się z daleka od tego kanciarza! Facet bez grosza sumienia i wstydu bezczelny typ sprzedający pomalowany szajs! Nie dajcie się oszukać tak jak ja!

Zostaw merytoryczną opinię o HM Kowalewski Michał Kowalewski - Lądek

• Jak się pracuje w HM Kowalewski Michał Kowalewski?

Zobacz opinie na temat firmy HM Kowalewski Michał Kowalewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HM Kowalewski Michał Kowalewski
  • Słupecka 39