Opinie o Krucar Damian Krucki w Pogórze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krucar Damian Krucki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Krucar Damian Krucki o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krucar Damian Krucki w Pogórze

Konkurencja nie śpi? ;) Brednie brednie i jeszcze raz brednie... Przez blisko 2 lata współpracy z Damianem żadnych problemów u mnie jak i u innych kierowców z nim współpracujących z którymi mam na codzień styczność tym bardziej jeżeli chodzi o kontakt czy pieniędzy na czas... wypłaty gotówką odbywają się zawsze w te same dni, w tym samym miejscu o tej samej porze a gdy jest nie po drodze to po prośbie o zrobienie przelewu nie ma problemu a pieniądze pojawiają się na koncie błyskawicznie...

Artur Nowy wpis
@Piotr

Dzień dobry, prośba o Pilne przekazanie informacji Panu Damianowi - przejąłem leasing po Panu Damianie rej .. 386GA i chciałbym odkupić kilka gadżetów z samochodu, których nie możemy zamówić w normalnym terminie w ASO a Jemu są zbędne. Mój numer 502428282. Proszę o pilny kontakt. Serdeczne dziękuję i pozdrawiam :)

Czy firma Krucar Damian Krucki w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zzz Nowy wpis

Tak

Pracownik Nowy wpis

Nadal sytuację się powtarzają, kasa spóźniona kilka dni, brak kontaktu z biurem, niby pieniądze im późno dochodzą i przelewy z opóźnieniem, jak się chcesz coś dowiedzieć to " Oddzwonimy" A potem telefonu nawet nie odbierają

Kierowca

Na samym początku było ok, jednak przy dłuższej współpracy nie udało się dogadać.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Krucar Damian Krucki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Nowu

Najgorsza firma pod słońcem! Nie polecam! Brak kontaktu, brak wypłat, zawsze opóźnienie

Tolo
@Nowu

Popieram zero kontaktu hajs puźno w swoich sprawach to po nocach pisze byle by szybko załatwić jak ktoś chce być olewany i rolowany to jego sprawa ja nie polecam a w szczegulności teraz gdy siedzi tam jakiś gość niby sie zna ale co do czego przychodzi to zero wsparcia tylko jak amant sie zachowuje w tym m1 z tymi babkami P.KIEROWNIK od Niczego buha ha .. do roboty by się wzioł !!! On nawet młotka w ręku nie trzymał jak się wita to jak dupka niemowlaka rączusia - i to niby ma być gość co sie zna na wszystkim ... i tak to wygląda ..duzo bab i jeden cukierek a i tak decyzji nikt nie umie podjąć tylko dzwonią do Szefa ... i kto za to płaci -kierowcy ... nie udolność brak przygotowania floty bo braki w niej są z papierami i wyposażeniem a na pracownikach polega bardziej ze wschodu bo na ziomkach z kraju to wali wałki ..serdecznie nie polecam.

Obserwator

Takie opinie nie zachęcają zbytnio do wspolpracy

Barbara
@Obserwator

Czy jesteś zainteresowany współpracą z firmą Krucar Damian Krucki? Może warto osobiście się przekonać jak to wygląda i nie opierać się na opiniach innych? Zachęcam do wyrobienia sobie własnej opinii i późniejszym podzieleniem się tutaj swoimi spostrzeżeniami.

Czy pracownicy w Krucar Damian Krucki dogadują się między sobą?

tak

Arkadiusz

wszystko terminowo na czas, profesjonalna obsługa i żadnych zarzutów z mojej strony

nowy

Bardzo ciekawa nowa na rynku firma z ciekawymi nowatorskimi rozwiązaniami zachęcająca do pracy licznymi bonusami

Były

Zgadzam się brak kontaktu jeżeli chodzi o hajs, w swoich sprawach szybko się kontaktuję

drogi były Patryku...
@Były

...już wszyscy Cię tu znają, nie musisz się regularnie udzielać bo każdy zna twoje zdanie ...

Anon

Brak jakiejkolwiek współpracy, wystawia pracownikow I nie daje pieniedzy na czas

Kierowca
@Anon

Zgadzam się ... żenada, brak hajsu na czas i brak kontaktu

Driver
@Kierowca

U mnie też się spuznia to prawda mnial się pojawić i nie ma te opinie są realne.

Jacek

polecam

użytkownik

pozytywne wspomnienia

użytkownik
@użytkownik

współpraca bez zarzutów

Użytkownik

No i ta data i oczywiście wykrzykniki, styl pisania. Można się było bardziej postarać.

Mariusz

zdecydowanie warto bez dwóch zdań...

uberOWCA

obecnie prawdopodobnie jedyny partner uber/bolt w Trójmieście posiadający wszystkie niezbędne do legalnego przewozu osób/taxi licencje, wypisy itd na wszystkie swoje samochody. Mój prywatny samochód również dostosował do nowych przepisów i mogę spokojnie kontynuować pracę gdy inni partnerzy mieli z tym problem...

Driver

super gościu, jestem zadowolony z współpracy, polecam !!!

Kamil

U mnie żadnych problemów od początku już kilkunastomiesięcznej współpracy z P. Damianem. Wypłaty zawsze na czas często opatrzone dodatkowymi pienieznymi bonusami za duża liczbę przeprawowych godzin czy ponadprzeciętnych utargów. Jak najbardziej wszystko na duży plus, zero zastrzeżeń czy negatywnych wspomnień...

Kierowca Uber

U mnie to samo. Może jakiś pozew zbiorowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Krucar Damian Krucki - Pogórze

• Jak się pracuje w Krucar Damian Krucki?

Zobacz opinie na temat firmy Krucar Damian Krucki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krucar Damian Krucki?

Krucar Damian Krucki
4.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zbigniewa Herberta 7
    81-198 Pogórze