Opinie o Ad-Turbo Adam Giziński w Padew Narodowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ad-Turbo Adam Giziński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ad-Turbo Adam Giziński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ad-Turbo Adam Giziński w Padew Narodowa

Miro Nowy wpis

Polecam firma godna zaufania. Fachowe doradztwo i usługa wykonana profesjonalnie.

Paweł Nowy wpis

Polecam jak najbardziej. Robiłem hybryde i jest gitara. 10/10

Radek Nowy wpis

Polecam jak najbardziej.

Jarek Nowy wpis

Polecam. Wszystko ok.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ad-Turbo Adam Giziński? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zadowolony

Polecam jak najbardziej. Turbina zrobiona szybko w miarę tanio. Super doradztwo. Polecam

Roman

Polecam jak najbardziej. Usługa wykonana szybko i bez żadnych problemów. Turbina śmiga aż miło. Polecam.

Gosia

Witam. Czy firma robi imprezy integracyjne ?

Klient

Robią (usunięte przez administratora) Po kilka razy trzeba demontować sprężarke.

A jakieś opinie dotyczące pracy? Czy ktoś poleca pracę?

Nie polecam

Nie polecam ! Firma korzysta z chińskich zamienników ! Po regeneracji turbina nie działa jak powinna

Heniek

Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników? Jaką umowę proponują nowemu pracownikowi?

Niezadowolony!

NIE POLECAM ! Nie polecam współpracy z tym burakiem! Pracuje w trybie 12 godzinnym, wczoraj o 19 gdy wyszedłem z pracy spotkało mnie nie miłe zaskoczenie, właściciel firmy wydzwaniał do mnie 50 razy !! Dodatkowo możecie sobie przeczytać jakie sms-y wypisuje do swoich klientów. ( Cytuje ,, Co hamie Je**ny boisz się odebrać telefon? Po h*j zamawiasz paczki jak nie odbierasz.) Jeśli każdy jest tak traktowany jak ja, to nie widze dużej możliwości rozwoju. Dzisiaj mam wolne, miałem odebrać turbinkę, jednakże po takiej "Akcji" Na pewno tego nie zrobię. Nie dam burakowi zarobić! Dodatkowo - Panie Właścicielu, proszę zaopatrzyć się w słownik, bo jeśli na fakturach robi Pan takie same błędy ortograficzne, to zle świadczy o firmie . Nie polecam i na pewno na każdym możliwym forum ta sama opinia wyląduje. Trzymajcie się od niego z daleka ! Dla zainteresowanych kompletne screeny z moim "Doświadczeniem" z tym panem załączyłem na wizytówce Google oraz na facebook. Pozdrawiam.

Krzysiek

Pełen profesjonalizm, usługa wykonana bardzo dobrze. Byłem na miejscu posiadają wszystkie maszyny do regeneracji turbin. Polecam

Jerzy

Czy pracownicy zupełnie zapomnieli o tym forum? Szkoda, liczyłem na informacje bezpośrednio od pracowników.

Paulina

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Bardzo szybko zregenerowana turbina i działa bez żadnego problemu. Polecam

Piotrek

Polecam. Bardzo fachowa obsługa szybko i sprawnie.

Łukasz

Bardzo szybka i fachową naprawa turbosprężarki w przystępnej cenie. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ad-Turbo Adam Giziński - Padew Narodowa

Ad-Turbo Adam Giziński