Opinie o Pphu Radex Radosław Jagusiak w Gniazdów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pphu Radex Radosław Jagusiak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pphu Radex Radosław Jagusiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Radex Radosław Jagusiak w Gniazdów

No nieźle się dzieje w postach, ale większość to piszą klienci. Ciekawe gdzie sa opinie pracowników. Jestem po szkole samochodowej i szukam dla siebie pracy. Nie znalazłem żadnej oferty pracy w internecie, ktoś wie, czy biorą do pracy takich świeżaków do przyuczenia, czy stawiają tylko na doświadczone osoby?

marcin Nowy wpis

nie polecam firmy Radex z Gniazdowa (usunięte przez administratora) ,kłamca ,zakupiłem silnik na drugi dzień padł , brak kontaktu sprawa bedzie skierowana do sadu i prokuratury o zniszczenie i kradzież mojego starego silnika

LEON

Dodając do już istniejących komentarzy mogę potwierdzić opinię. Pospolity (usunięte przez administratora) bazujący na naiwności ludzkiej.

Dorota
@LEON

Rozumiem, że dość wulgarnie się tam wypowiedziałeś i stąd ta treść usunięta? Nie było tam już nic więcej ciekawego? A Ciebie co konkretnie w relacji z nim spotkało?

Li
@Dorota

Nie tylko jego. Ra.ek to jawny (usunięte przez administratora) i z nikim się nie liczy. Musi trafić i trafi w końcu na kogoś kto mu psychikę naprawi.

Iwona Nowy wpis
@Li

No to kiepsko, to tak w odniesieniu do klientów rozumiem? Zastanawia mnie czy ktoś tam pracuje jeszcze oprócz właściciela, ewentualnie jak są tam traktowani pracownicy? Mąż szuka pracy jako mechanik, ale nie chciałby się naciąć przypadkiem :/

Dorota Nowy wpis
@Li

Jako kto padła ta odpowiedź? Klient czy pracownik? Działalność z tego co widziałam jest prowadzona od 10 lat, ktoś chyba mimo wszystko w niej pomaga? Zaczynają mnie też zastanawiać te opinie z jakich przyczyn zaczęły się pojawiać dopiero od 3 lat? co się zmieniło w działalności? i jak możliwe jest jej prowadzenie gdy ludzie tak piszą? zadowoleni klienci nie trafiają na forum?

Bogdan

Gdzie nie spojrzeć tam jakaś opinia od klienta tego warsztatu samochodowego. Prawie wszystkie zalecają ostrożność. Z KRS zaś wynika, że oprócz napraw samochodów handluje też częściami od 2012 r., co i tu się potwierdza. Ogłoszeń o pracę nigdzie nie widać. Wie ktokolwiek, czy zatrudnia pracowników i jak z płaceniem za robotę?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pphu Radex Radosław Jagusiak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Andre

jak na mnie to tą firmą muszą zainteresować się urzędnicy.oszustwo i jeszcze raz oszustwo,kręcą ,nie polecam tej firmy,

Daro

Jeśli są tu osoby oszukane przez ta firme jagusiak to prosze kontakt na lisek8585@o2.pl . Trzeba ukarać tego (usunięte przez administratora)

Aga1332

NIE POLECAM. Wręcz radzę trzymać się z daleka. I z tego co widzę nie jesteśmy jedyni. Gdziekolwiek figuruje ta firma, komentarze są negatywne. A mechanizm działania identyczny. Wysyła uszkodzone części, a po otrzymaniu zwrotu kręci i kombinuje.(usunięte przez administratora)

Silnik

Tragedia sprzedaje nie takie silnik nie polecam tego pan na początku obiecuję że jak coś będzie nie tak z silnikiem to go przyjmie z powrotem a jak chciałem zwrócić to sądem straszy polecam najpierw przeczytać opinie

Obecnie coś dzieje się w firmie Pphu Radex Radosław Jagusiak w miejscowości Gniazdów? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Oczekujemy na nowe info odnośnie Pphu Radex Radosław Jagusiak, napiszcie co u nich słychać!

Żenia

Rozczarowanie usługą. Wziął samochód na wyminę silnika i wymienił. Wziął pieniądze i niby wszystko w porządku. W samochodzie zaczęły wyskakiwać błędy i od tego momentu chłop praktycznie umywa ręce twierdząc ze wszystko działa. Utrudniony kontakt zbywanie klienta. Przez miesiąc zero efektów z jego strony na pozytywna moja reklamacje a niby 3mc gwarancji. Dałem se spokój. (usunięte przez administratora) żerujący na ludzkim nieszczęściu.

Damian

NIE polecam!!! Wielkie ROZCZAROWANIE towarem jak i obsługa przez sprzedającego radex1111 Zakupiłem wg opisu idealna skrzynie biegów z minimalnym przebiegiem w stanie wzorowym do Renault Kangoo... Wykonałem telefon do sprzedającego aby zapewnił Mnie o tym czy skrzynia jest faktycznie perfekcyjna idealna bo tylko taka mnie interesowała...sprzedawca oczywiście wszystko potwierdził Zapłaciłem 300zł za samą wysyłkę na palecie...miało być bezpiecznie i pewnie...skrzynia została wysłana inpostem owinięta streczem i kartonem jak "dynia".... przyszła z uszkodzoną łapą połamanym czujnikiem i teraz najlepsze ZABLOKOWANA nie wchodziły biegi.... Sprzedający oczywiście wyparł się wszystkiego i że wysłana skrzynia była wzorowa albo uszkodził ją kurier albo święty Mikołaj ....zostałem z problemem..... oczywiście mogłem odesłać i liczyć że rozpatrzy reklamację UWAGA-w ciągu 30dni ale w to wątpię. Auto na podnośniku a sprzedający 30 dni reklamacji...zero zrozumienia problemu. Naprawiłem skrzynie na Swój koszt ale oczywiście sprzedawca nie był zainteresowany i nie chciał słyszeć o partycypacji w kosztach. Podsumowując -kupujesz skrzynie byle jaką (moja była pomalowana sprayem) -stan idealny czyli może będzie dobrze a może kupisz gorszą niż masz starą -zostajesz z problemem sam -nie ma mowy o zwrocie gotówki -nie ma mowy o rabacie (chyba że na nowe zakupy u sprzedającego-ale umówmy się jeśli raz zostałem (usunięte przez administratora) to nie ma mowy o kolejnych zakupach ) -jeśli jednak zdecydujesz się na zakup to-robić zdjęcia jak to przyszło zapakowane....robić pełną dokumentacje zdjęciowo filmową aby mieć jakie kol wiek materiały w późniejszych przepychankach ze sprzedawcą ale na ZWROT GOTÓWKI nie macie co liczyć ...tylko rozpatrywanie reklamacji 30 dni a Wy zostajecie bez sprawnej części z autem u mechanika... Mam nadzieję że komuś ta opinia pomoże w przyszłości Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Radex Radosław Jagusiak - Gniazdów

• Jak się pracuje w Pphu Radex Radosław Jagusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Radex Radosław Jagusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Radex Radosław Jagusiak?

Pphu Radex Radosław Jagusiak
  • Szkolna 78