Opinie o Nowum Piotr Nowicki w Warta

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Nowum Piotr Nowicki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowum Piotr Nowicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowum Piotr Nowicki w Warta

klienci zadowoleni widzę z obsługi a ja szukam roboty jako mechanik i chcę tam próbować. mam rozumieć że dobrze płacą skoro obsługa taka profesjonalna i pomocna zawsze? ;p

Dariusz Nowy wpis

Samochód oddany na wymianę tarcz i klocków hamulcowych. Wymiana szybka, bezproblemowa i za odpowiednią kwotę. Obsługa w warsztacie Nowum na najwyższym poziomie, oby więcej tak kompetentnych osób było zatrudnianych na podobnych stanowiskach, a świat byłby lepszy. Atmosfera i podejście do klienta zdecydowanie na najwyzszym poziomie w porównaniu do innych zakładów , gdzie klient jest traktowany jak intruz. Polecam z czystym sumieniem. :)

Robert Nowy wpis

Solidna, fachowa i profesjonalna firma, jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem :) Polecam

Justyna D

jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy :) Śmiało polecam

Anna Nowy wpis
@Justyna D

A często korzysztasz z ich usług? :) Zawsze sa takimi profesjonalistami?

Aplikowałeś do firmy Nowum Piotr Nowicki? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

profesjonalna firma, świetna obsługa, super podejście do Klienta, polecam serdecznie

@Adam

a jesteś może stałym klientem firmy? :D czy to obserwacja po jednorazowej usłudze?

jacek

ja tylko u nich naprawiam swoje auto i jeszcze mi się nie zdarzyło żebym był niezadowolony, zawsze dokładna, terminowo i niedroga naprawa

@jacek

Przed naprawą wyceniają?

Darek

Dziś jak co roku byłem sprawdzić swój samochód. Badanie techniczne wykonane ze szwajcarską precyzją. Bardzo mi się podoba podejście do klienta , przemiła, konkretną obsługa. Chłopaki mają wiedzę w temacie motoryzacji . Polecam auto serwis Nowum.

@Darek

To super! A nie wiesz może czy większe dostawczaki tez mogą tam na przegląd podjechać?

Rafał

W pełni polecam warsztat Pana Nowickiego. W ciągu ostatnich kilku lat, serwisowałem u niego klika samochodów i zamierzam robić to nadal. Profesjonalna obsługa, na której zawsze można polegać ze dopowie co należy zrobić i jakie części dobrać patrząc na cenę/jakość.

Dawid
@Rafał

Jakieś zniżki już masz skoro tam ciągle serwisujesz? :D

Tak
@Dawid

Ha ha chciałoby się

@Tak

Czyli nie dają? :( A jakiś inna zagrywka marketingowa do przyciągania klientów?

Robert

Nie polecam ściema Wielka ściema a do tego bardzo drogo

Renata
@Robert

Dlaczego mówisz, że to ściema? Wyjaśnisz?

Maciej

W tym tygodniu pojechałem do warsztatu samodowego w Sieradzu na Oksińskiego 1 Przyjechałem na sprawdzenie płynu do jakiej temperatury powietrza mogę jeździć na starym płynie. Mechanik nie mógł zbadać ponieważ nie było do pobrania w zbiorniku wyrównawczym. Zaproponował wymianę. W niecałą godzinę auto było do odbioru. Za powierzony układ chłodniczy. Płyn nie doszedł do chlodniczki nawiewu ogrzewania. Brak ogrzewania. Zaprowadziłem na drugi dzień auto do reklamacji. Stał na kanale od południa do zamknięcia. Na drugi dzień udałem się po auto. Szef mi oznajmił, że nie da się odpowietrzyć ponieważ jest termostat zepsuty i trzeba go wymienić. Nie zarabiam zbyt dużo więc byłem wkurzony ze znowu wydatek. Zadzwoniłem do Nowum w Warcie. Właściciel kazał przyjechać mówiąc że coś wymyślimy. Dzisiaj przyjechałem do Nowum. Wprowadzili auto na kanał. Około 45 minut układ odpowietrzony, nagrzewnica działa jak złoto żadnego termostatu nie trzeba wymieniać. Zapłaciłem symbolicznie. Szczerze polecam Stacje Naprawczo - Diagnostyczną NOWUM w Warcie. Jak dotąd ( jeżdżę do tego warsztatu ok 5 - 6 lat) nigdy się ne zawiodłem. Auto zawsze wychodzi w pełni naprawione. Obsługa Super. Dziękuję Wam. Myślałem że będę musiał nie wiem ile wydać w ocenie mechanika z Oksińskiego 1

Szymi

Dzis samochód został naprawiony wzorowo pompa wody łożyska alternatora świece oraz napinacz zostały wymienione samochód sprawuję się celująco naprawa przebiegła znakomicie polecam nowum serwis każdemu.

Dominika
@Szymi

Ile zapłaciłeś za naprawę i czy wszystko zostało naprawione terminowo?

Robert

Pierwszorzędnie zrobione auto . Wszystko na czas , w uzgodnionych wcześniej pieniądzach. Polecam NOWUM.

Murgil 15

Polecam wysokiej jakości usługi serwisowe oraz profesjonalnie wykonywane badania techniczne. Autoserwis NOWUM Piotr Nowicki to Firma rzetelna, bardzo dobrze zorganizowana, kompetentna i nowoczesna. Zasługuje na pełne zaufanie i wyróżnienie. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

Wiktor

Do serwisu trafiłem z polecenia problem był z hamulcami a raczej ich brakiem. Usterka została błyskawicznie zdiagnozowana i usunięta, dodatkowo nie obeszło się bez wymiany klocków + tarcz cena za naprawdę normalna nie wyczyściła mi portfela. Polecam :)

Darek Nowakowski

Polecam wysokiej jakości usługi serwisowe oraz profesjonalnie wykonywane badania techniczne . Autoserwis NOWUM Piotr Nowicki to firma rzetelna, bardzo dobrze zorganizowana, kompetentna i nowoczesna. Z dużą uwagą analizuje potrzeby swoich klientów i jest bardzo dobrym doradcą. Zasługuje na pełne zaufanie i wyróżnienie. Polecam z pełną odpowiedzialnością !

Super.

Andrzej Konieczny

Jestem starym Klientem Nowum. Korzystałem usług Pana Nowickiego jeszcze w Dusznikach. Cały czas dążą do perfekcji. Prawdziwy autoserwis z pokolenia na pokolenie. Teraz młody Pan Nowicki również prowadzi firmę na najwyższym poziomie. Tak trzymać. Super SERWIS!

Paweł Skonieczny

Przy odbiorze samochodu po naprawie, właściciel Piotr Nowicki zapytał mnie czy jestem zadowolony z obsługi , wykonanej naprawy . Odpowiedziałem , że jestem bardzo mile zaskoczony : obsługą , profesjonalizmem wykonanej obsługi . Jestem zadowolony ! Polecam ten zakład !!!

Paweł Radziszewski

Polecam bardzo . Miałam mało sympatyczną sytuację w trasie . Zjechałem do warsztatu i z miejsca udzielono mi pomocy . Po czym mogłam bezpiecznie kontynuować trasę . Obsługa 6 . Znają się na swojej robocie !

sylwester

nie polecam tego warsztatu jak chcecie prowadzić auto to w to lepiej na złomowisko lepiej wyjdzie niż tam radzę wszystkim szukać innego mechanika

Pasik
@sylwester

Zgadzam,jeden z najgorszych warsztatow, W google jest mnostwo dobrych opinii ktore pojawily sie ostatnio ale to dlatego ze wlasciciel te dobre opinie premiowal

Zostaw merytoryczną opinię o Nowum Piotr Nowicki - Warta

• Jak się pracuje w Nowum Piotr Nowicki?

Zobacz opinie na temat firmy Nowum Piotr Nowicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowum Piotr Nowicki?

Nowum Piotr Nowicki
  • Cegielniana 7