Opinie o Dadaniak Łukasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luka Bud-Trans w Katowice będzin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dadaniak Łukasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luka Bud-Trans. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dadaniak Łukasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luka Bud-Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dadaniak Łukasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luka Bud-Trans w Katowice będzin

Maciej

Witam. Pracowałem w tej firmie prawie rok. Prawie, bo zwolniono mnie na 3 tygodnie przed pełnym rokiem. Więc nawet na zasiłek bym się nie załapał. Firmę prowadzą dwaj bracia i każdy jest inny w wykonywaniu pracy. Z początku wszystko jest ok. Ale po kilku miesiącach zauważyłem kręcenie. Różne obiecanki, podwójne standardy. Nigdy nie mieli uwag do mojej pracy, a mimo to wycierali sobie mną gębę. Zbierałem krytykę za innych, którzy ewidentnie walili w ciula zapijając dnia poprzedniego i nie przychodzili do pracy. W ich głowie, wszyscy są cwaniakami i kłamcami. Za delegacje nigdy nie ma dodatkowych pieniędzy. Wyjazd na parę dni i zarobisz tyle ile godzin jesteś gdzieś na hali. Nic. Roztaczają perspektywy, a potem jakby nie było tematu. W okresie letnim przez 3 m-ce, żarłem chemie na zapalenie krwi. Nie opuściłem ani jednego dnia. Miałem raz czy dwa ewidentnie słabszy dzień, to wypominali mi to przez miesiące. Najlepsze było jednak to, jak na początku lutego trafiłem na tydzień do szpitala razem z córką (ma 3 latka). Miała zapalenie płuc i była w kiepskim stanie. Musiałem się nią zająć. Natychmiast poinformowałem kierownika jak sprawa wygląda. Powiedział, zebym się nie martwił, że ok, że postara się jakoś pomóc. Dzień po wyjściu dostałem sms'em informację, że mam sobie szukać nowej pracy. SMSem! Nawet nie telefonicznie. Potem nawet nie odbierali. Udałem się więc do firmy celem wyjaśnienia. A tam cisza w domu. Czekałem pare minut przed bramą i w ostatniej chwili wyszedł szef (chyba myślał, że już mnie nie ma). Dostałem gotowe rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Za porozumieniem stron! Kuriozum Po prostu żałosne i podłe zachowanie. Chcą uchodzić za dobrych, mówią czego to nie robią dla innych. Ale w chwili próby okazali się mali i (usunięte przez administratora) Ludzie, którzy tam pracują (w sumie spoko chłopaki) niestety chyba nie wyobrażają sobie, że mogliby pracować gdzie indziej. Z różnych powodów. I szefostwo to wykorzystuje.

Benek
@Maciej

Gościu ty jesteś psychiczny co ty za bzdury piszesz!!!!

Przyjaciel Nowy wpis
@Maciej

Znam doskonale pracodawców, kolejna (usunięte przez administratora)która pisze legendę, słabiutki pewnie byłeś nieudaczniku, aktor jak Linda

Bożena Nowy wpis

Strasznie rozbieżne są te wasze opinie, może jakiś pracownik który pracuje w firmie aktualnie się wypowiedzieć? Nie ukrywam, że najbardziej intresuje mnie kwestia zarobków, jest szansa na podanie kwoty w widełkach? :) Wspominacie tez o premii, to jakś spoko kwota, czy raczej symboliczna?

Bob Nowy wpis

Potrzebuje kontakt do Łukasza ma ktoś nr tel bo na necie niema

Benek

Jestem zadowolony co roku jest premia świąteczną i paczki dla dzieci praca wymagająca ale są zaliczki

Natalia Nowy wpis
@Benek

A czy oprócz tej premii i paczek pracownicy mogą liczyć na jeszcze jakieś inne, dodatkowe świadczenia socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej czy prywatnej opieki medycznej? :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Dadaniak Łukasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luka Bud-Trans? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Pertochem

Witam współpracowalem z firmą Luka Bud Trans są godni polecę i poważnie podchodzą do tego co robią.

Krzysztof

Witam pracowałem w tej firmie ponad rok firma spoko pieniążki zawsze na czas fajna atmosfera w pracy ???? szefostwo też ok. Jak wrócę z Norwegii to podejmę tam pracę pozdrawiam

AbraDABoni
@Krzysztof

Ciekawe jakim cudem tam pracowałeś przez rok ściemniaczu. Nie było żadnego "Krzysztofa". Musielibyśmy pracować razem w tym czasie. Kit jak 150

Krzysiek
@AbraDABoni

Maćku ty intelektualnie wyżuty nieudaczniku ja pracowałem 2 lata przed twoim przyjęciem na całe twoje szczęście bo nie lubię takich jak ty. Jesteś mega fałszywy ale to już chyba wszyscy wiedzą nawet z obecnej pracy cie już zwolnili no zobacz wszyscy są tacy źli tylko Ty taki super

Bartek

Pracowałem w tej firmie, i mam tam kumpla firma jak każda inna w sumie nie narzekam a co do tego Maćka to słyszałem że straszny konfident :-) bardzo konfliktowy i fałszywy w żadnej pracy na dłużej nie zagrzeje miejsca jak by tego było mało to on jest ciepły :-) pozdrawiam

Józek

Zastanawiam się czy firma potrzebuje teraz posadzkarza? Pandemia powstrzymała mnie od zmiany firmy ale o was słyszałem dużo dobrego

Wojtek 1234

Witam też jestem pracownikiem tej firmy ten kto to napisał kłamał te brednie nie mają nic wspólnego z prawdą pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Dadaniak Łukasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luka Bud-Trans - Katowice będzin

• Jak się pracuje w Dadaniak Łukasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luka Bud-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Dadaniak Łukasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luka Bud-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dadaniak Łukasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luka Bud-Trans?

Dadaniak Łukasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luka Bud-Trans
  • Siemońska 54