Opinie o deftrans.com.pl - DEFTRANS SP. Z O.O. w Milicz

Opinie o Deftrans Sp. z o.o.

Natalia

Pisaliście już jakiś czas temu na temat zarobków, dla uszczegółowienia warto było podać o jaki dział chodzi, dlatego że zarobki 2000 tysiące mogą wprowadzić innych poszukujących pracy w błąd, ze względu na to, że firma poszukuje teraz również na wyższe stanowiska ludzi, gdzie pensja jest na pewno większa.

Tomasz

Mnie pasi oprócz tego, że firma nie jest w j...Toruniu tylko w Odolanowie

Renia

Praca na 2 zmiany, nadgodziny wszystkie płatne, na święta zawsze dodatkowa kasa jakieś 500 zł. W sumie nie najgorzej choc bałam się, że będzie tak jak prawie wszędzie czyli połowa w kopercie bez zusu no i nieterminowo, a tak nie jest i super. żeby jeszcze tak zarobić 2500 na reke a nie 2000 byłoby git.

Rafał

No właśnie masz racje, umowa o prace jest i z tym w ogóle nie ma problemu, i dobrze, bezpieczeństwo jest wazne

Czy rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Deftrans Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
koala

W tej firmie zawsze są od pierwszego dnia umowy o pracę :)

fraus

Przede wszystkim nie ma śmieciówek tylko umowy o pracę na cały etat, wszystkie wypłaty pełen legal (zero pod stołem) i zawsze na czas. Na produkcji śr. 2.000 netto to mało? jasne, że tak - zawsze można do banku na dyrektora ;)

lepa

Ogłoszeń o pracę na stanowiska specjalistyczne szukać należy na praca.pl, a na produkcję i magazyn można składać CV bez żadnego wcześniejszego ogłoszenia o naborze ponieważ stale zwiększa się składa osobowy (obecnie to już około 450 osób)...

ph

Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja pracuje w tej firmie i nie narzekam. Jak jesteś kreatywny i lubisz życie pod górę to praca jako PH w tej firmie jest dla Ciebie.

Kwas

Zarobki po okresie próbnym min. 3.000 (więcej zależy od Ciebie) + oczywiście telefon, lapek i auto (Clio Grandtour)

kecaj

Może ktoś powie coś więcej na temat pracy ph Jakie zarobki narzędzia itd

master

podobnie jak dexter byłem jakis czas temu na rozmowie proponowane wynagrodzenie 2,500 netto na wlasnej działalnosci

abra

Co jak co, ale pewność kasy w tej firmie jest bezsprzeczna...

klama

Podwyżki są! Dokładnie nawet 2 razy w roku są rozpatrywane wnioski, a mianowicie 01.01 i 01.07 danego roku...tak, że jak już to Twój przełożony nie wnioskuje o zmianę Twojego wynagrodzenia :(

Tutaj nie chodzi kto co potrafi tylko o brygadzistów którzy twierdzą że podwyżek nie ma ! Ja mogę dawać z siebie wszystko i tak tego nikt nie zauważy !!!

klama

Bzdura kolego...no chyba, że niewiele potrafisz i nic się nie nauczyłeś od tych 4 lat ;)

2.450 brutto ? Gdzie i w jaki sposób ? (klama) Może i ty masz te 2.450 ale jak głęboko trzymasz palec w(usunięte przez administratora) ? Od czterech lat nie dostałem żadnej podwyżki i to nie ja jeden .Jeśli ktoś chce pracować za 1.500 na rękę zapraszam !

abc

...jeśli jak do zwierząt, to rozumiem że z czułością, zrozumieniem i z wielką atencją...:)

tomas

naj gorsza firma w okolicy traktuja ludzi jak śmieci zero szcumku po prostu (usunięte przez administratora) i kierownicy odzywaja sie do ludzi jak do zwierząt

koza

Wszystko zależy od stanowiska i umiejętności :)...na montażu średnio jest od 1500 do 2000 na rękę...lakiernia więcej

koza

Bzdura...może przedstawiciele pracują na własnej działalności ale wszyscy pracownicy Deftransu w Odolanowie (około 300) są tylko i wyłącznie na umowie o pracę w pełnym wymiarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Deftrans Sp. z o.o. - Milicz

• Jak się pracuje w Deftrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deftrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deftrans Sp. z o.o.?

Deftrans Sp. z o.o.