Opinie o deftrans.com.pl - DEFTRANS SP. Z O.O. w Milicz

Opinie o Deftrans Sp. z o.o.

Anka Skakanka

Pracuje w Deftrans w biurze od 2 lat. Wcześniej pracowałam w innych firmach i śmiało mogę powiedzieć, że Deftrans to najlepsze miejsce do pracy z całego mojego doświadczenia. Na plus jest to, że wszystko jest legalnie, wypłata na czas, wszelkie premie, dodatki, wczasy pod gruszą wszystko na legalu, a nie pod stołem. Ludzie są spoko, chociaż niektórym odbija, ale jak wszędzie. Na pewno jednak nie płacą za nic nierobienie. Pracy jest dużo i jest to sprawdzane. Ale wypłata też konkurencyjna, w stosunku do innych firm.

ph

Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja pracuje w tej firmie i nie narzekam. Jak jesteś kreatywny i lubisz życie pod górę to praca jako PH w tej firmie jest dla Ciebie.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Deftrans Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 27 września na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Serwisant.

Nowy wpis

Aktualność
W Deftrans uwielbiamy obchodzić jubileusze pracy w naszym przedsiębiorstwie. Każdą większą rocznicę pracy nagradzamy prawdziwym szampanem i premią finansową.

Niedawno piętnastolecie pracy w Deftrans obchodził Przemysław Zieleziński, który jest z nami od piętnasty lat! Z tej okazji udało nam się namówić naszego wieloletniego kolegę na krótki wywiad. Zapraszamy do lektury!

Deftrans: Co najbardziej cenisz sobie w pracy w firmie Deftrans?

Przemysław: W Deftrans pracuję od 15 lat. Przez ten czas zmieniałem się ja, ewoluowały też moje wartości. Rzeczy, które ceniłem na początku mojej pracy, różnią się od tego, co jest dla mnie ważne dzisiaj.
W dzisiejszych czasach trudno o stabilność zatrudnienia, dlatego dzisiaj zwracam większą uwagę na bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Właśnie to, obok zadowalających zarobków, jest moim motywatorem, z którego czerpię energię i chęci do pracy. Wiem, że mam stałą, pewną pracę, stałe wynagrodzenie przelewane na konto zawsze tego samego dnia, a sama pozycja firmy, w której pracuję jest stabilna.

D: Opisz ciekawą sytuację obrazującą nas jako Pracodawcę.

P: Dla mnie tym, co podziwiam od samego początku mojej pracy w Defrans, jest osoba Prezesa firmy Tomasza Defratyki i jego sposób zarządzania przedsiębiorstwem. W Deftrans Prezes nie zarządza firmą zza biurka, zresztą, dopiero od niedawna ma swój gabinet. Częściej można go spotkać na produkcji niż w przestrzeni biurowej. Gdy trzeba, staje przy linii produkcyjnej ramię w ramię z pracownikami produkcyjnymi, uczy ich, wskazuje najlepsze rozwiązania, stara się zrozumieć zachodzące procesy produkcyjne i wspiera je nowoczesną technologią. Mówi się, że przykład idzie z góry – tutaj z pewnością tak jest.

D: Co jest głównym czynnikiem decydującym o tym, że jesteś w firmie od piętnastu lat?

P: Często, kiedy rozmawiam z nowymi pracownikami to pytają mnie jak to możliwe, że pracuję tyle lat w jednej firmie. Wtedy najczęściej odpowiadam, że lubię to co robię. Mówi się, że aby nie pracować nigdy więcej, należy robić to co się kocha. Na pewno coś w tym jest. Wiele badań pokazało, że ludzie, którzy połączyli swoją pasję z biznesem lub karierą są szczęśliwsi, zarabiają więcej i borykają się z mniejszym stresem w miejscu pracy. Jestem zwolennikiem tego rozwiązania i podejścia do pracy - jak widać działa już 15 lat :)

DJak we własnych słowach oddałbyś klimat, atmosferę w firmie Deftrans?

P:Odniosę się do obszaru, w którym obecnie pracuję, a jest nim dział marketingu.
Uważam, że panuje tutaj dobra atmosfera, dzięki której pracownicy chętnie przychodzą do pracy. W naszym dziale panują pozytywne relacje, zarówno między współpracownikami, jak i w kontaktach z przełożonymi. Pracownicy czują, że ich zdanie nie tylko jest przyjmowane, ale że się liczy, a ich pomysły rzeczywiście są brane pod uwagę. Członkowie zespołu mają do siebie zaufanie i wzajemnie się szanują. Pracownicy czują się dobrze, gdyż jest to miejsce, które nie wymaga fundamentalnej zmiany przyzwyczajeń. Zespół podchodzi obiektywnie do każdego członka działu.
Również sam pracodawca bezpośrednio dba o dobrą atmosferę w miejscu pracy poprzez kwestie takie jak, np. dobre warunki pracy, przyjazne i nowoczesne biuro, nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, dogodna lokalizacja, wymiar czasu pracy, czy też dodatkowe benefity.

Czy w Deftrans Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracodawca Nowy wpis

Tak poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązuje szereg benefitów dla naszych Pracowników: • Finansowe dodatki okolicznościowe na Boże Narodzenie i Wielkanoc dla każdego pracownika. • Wczasy pod gruszą, czyli dodatek urlopowy dla każdego pracownika. • Dodatek stażowy – za każdy przepracowany rok, pracownik otrzymuje dodatek w wysokości 1% wynagrodzenia. • Inwestujemy w rozwój pracownika – chętnie dofinansowujemy naukę i szkolenia, które pozwalają podnieść kompetencje pracowników i pomóc w codziennej pracy w DEFTRANS. • Komfortowe warunki pracy – pracownicy produkcyjni pracują na świetnym jakościowo sprzęcie w nowoczesnym parku maszynowym. Pracownicy biurowi mają do dyspozycji dobrej jakości sprzęt komputerowy i multimedialny oraz świetnie wyposażone biurowce. Części socjalne, biura i przestrzenie zielone są estetycznie zaaranżowane, bo przecież w ładnym otoczeniu przebywa się dużo chętniej i lepiej się pracuje. • Program ubezpieczeń grupowych – każdy pracownik może do niego przystąpić na bardzo korzystnych warunkach. • Elastyczny czas pracy dla pracowników biurowych – pracę można rozpocząć między 7.00 a 9.00 i być na miejscu przez kolejne 8 godzin. To pozwala dopasować rytm pracy do indywidualnej wydajności oraz rodzinnej logistyki. • Dbamy też o dzieci naszych pracowników. Częścią Deftrans jest Społeczna Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Miliczu, kształcąca dzieci w duchu demokratycznym i równościowym. Każdy z pracowników może zapisać do niej swoje dziecko, a za czesne zapłaci 0 zł. Darmowy jest także udział w letnich półkoloniach, które oferują bardzo bogaty program kreatywny i rekreacyjny – tutaj rodzice muszą zapłacić jedynie za wyżywienie. W szkole oraz w Kreatywnym Obiekcie Multimedialnym odbywają się warsztaty kreatywne dla dzieci, a dzieci pracowników DEFRANS mogą wziąć w nich udział na preferencyjnych warunkach cenowych. • Lubimy obchodzić jubileusze pracy – każdą taką okazję świętujemy nagradzając pracownika nagrodą pieniężną i prawdziwym szampanem. • Duży parking pracowniczy z gwarancją miejsca dla każdego pracownika, zlokalizowany bardzo blisko miejsca pracy. • Dobra kawa i herbata bez limitów – czeka na wszystkich pracowników w zadbanym pomieszczeniu socjalnym. Dołącz do naszego zespołu! Dział HR

Anka Skakanka

Czy rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Deftrans Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Aktualność
Początek roku to dla nas zawsze intensywny sezon targowy. Nie inaczej było w pierwszym kwartale 2023 roku. Od stycznia do połowy marca braliśmy udział w aż w pięciu wydarzeniach targowych. Każde z nich wymagało sprawnej i świetnie skoordynowanej organizacji niemal całej firmy. Jak się okazało zdaliśmy ten egzamin na 5+.

Maraton targowy rozpoczęliśmy w Katowicach na imprezie dla projektantów i twórców designu 4 Design Day, a zakończyliśmy we Frankfurcie nad Menem na targach ISH. Po drodze były również targi branżowe grupy PSB, Bricomarche oraz Leroy Merlin.

Dni designu na Śląsku
Podczas targów 4 Design Days w Katowicach marka DEFRA zaprezentowała nową kolekcję mebli modułowych MO-RE, zaprojektowaną przez Studio Politowicz. Efektowna i ciekawie zaaranżowana ekspozycja wyróżniała się stylem i przyciągała uwagę odwiedzających. Uczestnicy targów z uznaniem oceniali szeroki potencjał aranżacyjny mebli MO-RE oraz możliwość niemal nieograniczonej personalizacji zabudowy. Z pozytywnym odbiorem spotkały się trzy kolory mebli do wyboru – matowa czerń, matowa biel oraz oryginalny oranż bodega. Te trzy barwy wyznaczyły osobne strefy aranżacyjne i funkcjonalne, a w każdej z nich meble odgrywały zupełnie inne role. Znalazły się więc propozycje do przestronnego salonu kąpielowego, rodzinnej łazienki czy wygodnej łazienki dla dwojga. A oryginalny i wyrazisty kolor bodega dominował na ekspozycji i otulał gości ciepłem, stwarzając przytulną atmosferę do rozmów.

Targi branżowe
W styczniu i marcu odbyły się trzy wewnętrzne wydarzenia targowe, na których mogliśmy zaprezentować nasze meble. Pierwsze z nich to targi Leroy Merlin, następnie targi grupy PSB i w końcu targi BRICOMARCHE. Podczas wszystkich tych wydarzeń nasze meble przedstawiliśmy w ciekawych i różnorodnych aranżacjach, dostosowanych do potrzeb odmiennych użytkowników.
Nasze ekspozycje były nowoczesne i ciekawie zaaranżowane. Stoisko na targach Leroy Merlin było jednym z największych na całych targach i największym spośród ekspozycji wszystkich producentów mebli łazienkowych. Wszystkie meblowe nowości prezentowane na ekspozycjach spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników i odwiedzających oraz przez centrale Leroy Merlin, Bricomarche oraz grupy PSB.

ISH – targi sanitarno-grzewcze w Niemczech
Odbywające się w marcu we Frankfurcie nad Menem targi ISH były prawdziwym przeglądem oferty marek DEFRA i NAS. Na ciekawie zaaranżowanej ekspozycji marka DEFRA zaprezentowała meble z kolekcji MO-RE oraz SENSO, a także nowości – kolekcje FUEGO, ISOLE, AVOLA, które wzbudziły duże zainteresowanie odwiedzających. Z równie entuzjastycznym odbiorem spotkały się meble zaprezentowane przez markę NAS – świetnie znane kolekcje modułowe METRO SYSTEM i STILLA oraz kolekcja LINE, a także nowości – FIORA i LOZANO.
Meble zostały zaprezentowane w różnych układach nawiązujących do realnych wnętrz. Była tu więc łazienka dla singla (również w typowo męskim wydaniu) wygodna przestrzeń dla dwojga i dla całej rodziny, a także łazienka dla gości. Modne dekory mebli pięknie akcentowało dobrze dobrane oświetlenie, a także kolor przewodni całej ekspozycji, czyli ciepły oranż bodega. Całości dopełniały dobra kawa oraz różne przysmaki z Doliny Baryczy, dzięki którym rozmowy toczyły się w niemal domowej atmosferze.

Aktualność
METRO SYSTEM to kolekcja mebli modułowych marki NAS, stworzona z myślą o wygodnej zabudowie łazienek w nowoczesnym stylu. W skład kolekcji wchodzą różnych wymiarów szafki podumywalkowe z pojemnymi szufladami, płytkie i głębokie szafki wiszące, wysokie słupki łazienkowe, szafki lustrzane oraz otwarte kubiki. Całość uzupełniają blaty z konglomeratu i laminatu w różnych kolorach, a także duży wybór umywalek, zarówno wpuszczanych, jak i nablatowych.

Ogromną zaletą kolekcji METRO SYSTEM jest to, że poszczególne elementy można łączyć w dowolne zestawy i samodzielnie kształtować łazienkową zabudowę. To pozwala zabudować przestrzeń dokładnie tak, jak potrzebujemy. Meblami można urządzić łazienkę i toaletę oraz przestrzenie okołołazienkowe – pralnię, suszarnię czy wnękę w korytarzu blisko łazienki.

Meble wyróżniają się elegancką, choć oszczędną formą, która doskonale pasuje do współczesnych łazienek w różnych stylach – od loftowych, po te urządzone w duchu glamour. Bryły dostępne są w trzech kolorach – ponadczasowej bieli, modnej czerni oraz ciepłym odcieniu dębu złotego. Klient może samodzielnie wybrać wśród pięciu kolorów uchwytów – biały, biały połysk, chrom połysk, złoty połysk, czarny mat.
Meble METRO SYSTEM wyposażono w system cichego domykania SOFT CLOSE, a fronty i boki pokryto lakierowaniem, które bezpośrednio wpływa na jakość i trwałość produktów.

Jak długo trwa proces awansu w Deftrans Sp. z o.o.?

Każde stanowisko ma swoją ścieżkę awansu, która pozwala efektywnie zarządzać zasobami ludzkimi w naszej firmie. Dzięki określonym jasno celom Pracownik jest świadom jakie kwalifikacje i kompetencje powinien rozwijać by móc awansować w strukturach firmy. Czas awansu jest uzależniony od wielu czynników. Zachęcam zatem do osobistego kontaktu z naszym działem personalnym w celu szczegółowego wyjaśnienia powyższych kwestii.

Deftrans Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Pracownik Produkcji. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 2400 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Z Furniture Ostrów

W Furniture miałem 3700 brutnno za mniejszą stawkę nawet nie zaczynam rozmowy za tyle to na okresie próbnym później 4 minimum. Czasy są ciężkie wszystko idzie w górę trzeba cenić swój czas i pracę. Pozdrawiam

Panna Nikt

Firma bardzo trudna ale praca tam kształtuje osobowość. Przetrwają tylko najsilniejsi. Bardzo dużo się tam nauczyłam. To jak taki drugi dom w którym bywa dobrze ale czasem człowiek się obraża i chciałby uciec od toksycznych rodziców ????. Trudne sytuacje sprawiają, że człowiek jest zahartowany i to doświadczenie sprawia, że w każdej następnej pracy będzie łatwiej. Warto spróbować. Zarządu nie trzeba kochać ale szczególny szacun dla Prezesa, że stworzył świetnie prosperującą firmę, to nielada osiągnięcie. Na pewno nie jest to miejsce dla obiboków.

Dominika
@Panna Nikt

Super ze tak konkretnie piszesz, widzę praca jest wymagająca a co sądzisz o zarobkach? Czy są adekwatne do wymagań jakie stawia firma? Jest system premiowy?

Mark
@Panna Nikt

trafnie

Irena
@Mark

No to czemu Cię już tu nie ma? jednak faktycznie tak trudno tu podołać? :(

Jakie narzędzia pracy zapewnia Deftrans Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ola

Z tego co widziałam to Autami służbowymi jeżdżą nawet Ukraińcy.

Zuzanna
@Ola

Ale czy to pewne, że każdy pracownik dostaje samochód? Nie jestem w stanie ustalić czy jesteś pracownikiem firmy czy wypowiadasz się bazując tylko na tym co zauważyłaś. Chciałabym się po prostu dowiedzieć tak na 100% jak to jest i czy na firmowe auto można liczyć.

Nicki
@Ola

Chodzi o pracę na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Prawda
@Zuzanna

Hehe. Nie dostaniesz auta. Jedyne co tutaj dostaniesz to garba od pracy i depresję.

Nie polecam .zero poszanowania dla pracownika .wypłata kiebska jak za tą pracę jest dużo lepszych zakładów w pobliżu na lepszych warunkach. bon świąteczny zabrany .gnebienie i szantaż jak sie nie pujdzie na nadgodziny .liderzy i kierownicy maja gnebić i kablować w zamian dostaną premię a pracownicy okrogłe 0 .... nie polecam

szatynka

Firma najgorsza w jakiej pracowałem, zostałem (usunięte przez administratora) przez dyrekcję, niebawem spotkamy się w Sądzie Pracy. Nie wykazują nadgodzin, tylko wszystko w postaci premii uznaniowej jest liczone. Ludzie sami się godzicie na upodlenie. Robią z wami co chcą. Proponuje dogadajcie się i wytoczcie pozew zbiorowy.

blablabla
@szatynka

walnij mocno głowa w ściane! moze cos ci przejdzie i pomoze, bo straszne farmazony pociskasz...

ZCP LEGAL

NOTA PRAWNA – jako umocowany pełnomocnik Deftrans Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wszewilkach (dalej jako „DEFTRANS”) informujemy, że w celu ochrony dóbr osobistych pracowników DEFTRANS niniejsza platforma została objęta monitoringiem prawnym Kancelarii ZCP LEGAL – Zieliński Chęciński i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych. Wzywamy do zaprzestania działań naruszających normy prawne oraz etyczne, w tym do zaprzestania mowy nienawiści. Wszelkie wulgarne i obraźliwe wpisy publikowane na portalu http://GoWork.pl naruszające dobra osobiste osób wskazanych w komentarzach bądź stanowiące czyny niedozwolone penalizowane przez Kodeks karny bądź Kodeks wykroczeń, spotkają się ze zdecydowanymi działaniami prawnymi i skuteczną ochroną prawną poszkodowanych. O podjętych dalszych krokach prawnych osoby publikujące ww. komentarze dowiedzą się bezpośrednio od organów ścigania prowadzących postępowania wyjaśniające bądź na podstawie stosownej korespondencji sądowej. Adresy IP tych osób są zabezpieczane przez portal http://GoWork.pl i będą udostępnione upoważnionym podmiotom w celu ochrony praw osób pokrzywdzonych.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Deftrans Sp. z o.o.?

Blss

Zależy gdzie się trafi na jaki dział a zawsze jest tak że wszędzie jest dobrze tam gdzie nie ma nas a druga sprawa zawsze się znajdzie taks osoba która będzie podjudzac ludzi

@Blss

Krótko mówiąc, atmosfera nie jest plusem jeśli chodzi o współpracę. A jak postrzegasz inne aspekty, takie jak chociażby system pracy lub traktowanie pracowników? Są korzystne?

Magdalena

To chyba zbyt daleko idące wnioski. Każdy z nas oczekuje przecież czegoś zupełnie innego od swojego pracodawcy - stąd biorą się zarówno dobre, jak i te nieco gorsze opinie. Według Ciebie atmosfera w Deftransie nie jest najlepsza - rozumiem. A co z wysokością zarobków? Czy w ostatnich miesiącach wzrosły?

zuzia

praca okej

Jasiek

Normalna , spoko firma tylko potrzebne są jeszcze chęci do pracy!!

Emilia
@Jasiek

A możesz napisać coś więcej o pracy w Deftrans Sp. z o.o.? Interesuje mnie, jaką umowę oferują, jaki jest system pracy, czy można liczyć na jakieś benefity, jak motywują swoich pracowników. Dziękuję.

Natalia

@Rex, czy firma już długo działa w Odolanowie? Czy pracodawca organizuje transport albo zwraca koszty dojazdów samochodem? Piszesz o wielu korzyściach wynikających z zatrudnienia w Deftrans, czy pracownicy mają szansę na rozwój w strukturach przedsiębiorstwa?

fifi
@Natalia

transport dla ludzi Tuska z kuroniówek ci co biorą 500+tak zwana szara strefa co za nic nie odpowiada to ich dowożą lub zwracają za paliwo chodzą tylko na jedną zmianę i mają (usunięte przez administratora) ubrali ich w pierwszy dzień a człowiek chodzi w lumpach po kilka lat [podartych]polar sie nie należy bo koszule masz żałosne ...broń boże zostać kierownikiem nóż na gardle .....

Jasiek

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy można liczyć na w miarę godziwe zarobki?Jakie auta mają?

Tadek
@Jasiek

Z tego co wiem to kierowcy masowo skladaja wypowiedzenia,nowe zasady placowe i system pracy

Maniek
@Jasiek

Atmosfera jest taka ze na 7 kier.odeszło 6 resztę sam sobie dopowiedz...

fifi
@Jasiek

żuki i nyski czasem jakiś star z naczepą,,,,

Natalia

@SZYBKI TOSIEK, jak firma Deftrans radzi sobie z brakami kadrowymi na stanowiskach operatorów i pomocników? Brak chętnych osób powoduje, że osoby zatrudnione w firmie mają zwiększoną liczbę obowiązków? Czy nie przekłada to się w ten sposób? Ciekawi mnie również, jak wyglądają relacje pomiędzy kierownictwem firmy a zatrudnionymi pracownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Deftrans Sp. z o.o. - Milicz

• Jak się pracuje w Deftrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deftrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deftrans Sp. z o.o.?

Deftrans Sp. z o.o.