Opinie o Spawrem w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spawrem. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Spawrem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spawrem w Szczecin

tomasz

Jakie warunki pracy i jakie płace oferuje wasza firma? interesuje mnie to szukam pracy i chce poznac warunki

spawremowiec

Spawrem to bardzo bogata firma skoro zatrudniła drugiego kierownika czyli M. którego głownyum zadaniem jest zamawianie posiłków i przeglądanie stron internetowych przez 8 godzin, facet nie ma pojęcia o produkcji i na niczym się nie zna, ale jest niestety po układzie, każdy sie domyśla jakim

niko

zarobic mozna 19-22 na reke

sprawiedliwy

Suckman ty chyba ślepy jesteś?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Spawrem? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
sprawiedliwy

Kiero spoko ,ale Maciuś do worka

gugol

a tak w ogóle to pozdrowienia dla mistrza gienka....facet jest czad...

gugol

kto to jest ten zastępca kierownika? kolejny nierób od niczego?

tym czaseM

dla Mnie firMa spawreM ok tylko ja taki poryty ;)

fuckman

no i ubrania robocze do dyspozycji cały czas - zniszczysz to pobierasz nowe

ADS

A tak naprawdę to taki kierownik jaki jest w Spawremie to rzadkość - nie lubi donosicieli, plotek, podjudzania. Jest wymagający ale robiąc swoje zapewniasz sobie wysoką stawkę, bezstresową pracę, dobrą pensję. Nie słuchaj tego co mówią inni o Spawremie, tak może było kiedyś jak prezes działał sam , teraz naprawde jak na szczecińskie warunki to firma XXI wieku- gorąco polecam

ktoś

chłopie przyjdź do stoczni na 3 przelot, tam w białym kontenerze urzeduje kierownik i to z nim załatwiasz sprawy zwiazane z praca i stawke. do biura nie ma co dzwonic ani chodzic bo i tak odesla cie na stocznie. a jesli chodzi o stawki to jest od 19 do 22 zl na reke za godzine, jest full nadgodzin tak wiec jak ktos sie uprze to 5000 na łape zarobi

ignac

a czy ktoś już korzystał z ich usług jako klient? pilnie potrzebuje informacji o nich

spawacz

a no trzeba uważac na tego klienta co chodzi z kierownikien w cywilu, nic nie mówi ani nie opiepsza - to jakiś menadzer czy dyrektor ale strzela z ucha

spawacz

Firma może nie jest zła ale nadzór porąbany...Pracowałem parę dni w stoczni i mnie zwolnili. Miałem z tym majsterkiem drugą zmianę i były do zrobienia poprawki po odbiorze, ciągle mnie poganiał nawet nie można było zajarać a na drugi dzień zakapował mnie do kierownika i mnie imnie zwolnił to ogólnie banda kretynów, odradzam te firme

Monter

Na chwilę obecną pracuję w SpawRem na stoczni, [usunięte przez administratora] (kierownik) mega ogarnięty na robocie aż miło sie robi, produkcja sprawnie posuwa sie do przodu. Majster [usunięte przez administratora], wyluzowany koleś na maxa [usunięte przez administratora] bezproblemowy jest po to by nam pomagać a nie poganiać ! Załoga składa się z dobrych fachowców którzy znają się na tym co robią. Trzeba [usunięte przez administratora]Ale przynajmniej wiesz za co, bo stawki dają pożądane. Dla pijaczków i nygusów co myślą ze przebujają sie 8godz z miejsca ODRADZAM !!!! [usunięte przez administratora] takich wyłapie, płacą na czas lecz sama umowa to sprawa indywidualna są posiłki regeneracyjne przez caly rok i kontrakty np do Holandii czy Belgii. Ja pracując w tu (podkreślam TU) nie spotkałem się z brakiem szacunku bądź jakimś rodzajem znęcania sie nad pracownikiem, moim zdaniem do pracy idziemy żeby pracować a nie walic w [usunięte przez administratora] jak to jest to nikt słowa nie powie. I to by było chyba tyle Pozdrawiam

Czy ktoś może napisać coś więcej o pracy w tej firmie, interesuje mnie bardziej praca w biurze? jakie są tam warunki pracy i płacy, atmosfera??

ja chcecie pracowac w firmie robiacej ludzi w konia do zapraszam do spawremu.

ludzie nie podejmujcie pracy w tej firmie, [usunięte przez administratora]warunki pracy okropne, atmosfera także beznadziejna, tam pracuja ludzie z Å�apanki, z przypadku a nie fachowcy. Prawdziwi fachowcy dawno z tej firmy uciekli zostaly tylko niedobitki. Jak nie ma pracy to wysyÅ�ajÄ� na urlop bezpÅ�atny, umowa oczywiÅ�cie na najnizsza krajowÄ�,odwieczny problem z wypÅ�atÄ�, poza tym etyka biznesu im sie kÅ�ania. Å»enada.

aha

!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Spawrem - Szczecin

• Jak się pracuje w Spawrem?

Zobacz opinie na temat firmy Spawrem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spawrem?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spawrem
2.3/5 Na podstawie 51 ocen.
  • śląska 50
    70-430 Szczecin