Spawrem

Opinie o Spawrem

aha 2010-03-25 22:38:01
!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2010-07-16 16:35:31
ludzie nie podejmujcie pracy w tej firmie, [usunięte przez administratora]warunki pracy okropne, atmosfera także beznadziejna, tam pracuja ludzie z Å�apanki, z przypadku a nie fachowcy. Prawdziwi fachowcy dawno z tej firmy uciekli zostaly tylko niedobitki. Jak nie ma pracy to wysyÅ�ajÄ� na urlop bezpÅ�atny, umowa oczywiÅ�cie na najnizsza krajowÄ�,odwieczny problem z wypÅ�atÄ�, poza tym etyka biznesu im sie kÅ�ania. Å»enada.
anonim 2010-08-04 18:53:04
ja chcecie pracowac w firmie robiacej ludzi w konia do zapraszam do spawremu.
anonim 2011-07-28 11:22:06
Czy ktoś może napisać coś więcej o pracy w tej firmie, interesuje mnie bardziej praca w biurze? jakie są tam warunki pracy i płacy, atmosfera??

Monter 2013-07-14 20:18:47
Na chwilę obecną pracuję w SpawRem na stoczni, [usunięte przez administratora] (kierownik) mega ogarnięty na robocie aż miło sie robi, produkcja sprawnie posuwa sie do przodu. Majster [usunięte przez administratora], wyluzowany koleś na maxa [usunięte przez administratora] bezproblemowy jest po to by nam pomagać a nie poganiać ! Załoga składa się z dobrych fachowców którzy znają się na tym co robią. Trzeba [usunięte przez administratora]Ale przynajmniej wiesz za co, bo stawki dają pożądane. Dla pijaczków i nygusów co myślą ze przebujają sie 8godz z miejsca ODRADZAM !!!! [usunięte przez administratora] takich wyłapie, płacą na czas lecz sama umowa to sprawa indywidualna są posiłki regeneracyjne przez caly rok i kontrakty np do Holandii czy Belgii.
Ja pracując w tu (podkreślam TU) nie spotkałem się z brakiem
szacunku bądź jakimś rodzajem znęcania sie nad pracownikiem, moim zdaniem do pracy idziemy żeby pracować a nie walic w [usunięte przez administratora] jak to jest to nikt słowa nie powie.
I to by było chyba tyle

Pozdrawiam
spawacz 2013-08-09 23:14:14
Firma może nie jest zła ale nadzór porąbany...Pracowałem parę dni w stoczni i mnie zwolnili. Miałem z tym majsterkiem drugą zmianę i były do zrobienia poprawki po odbiorze, ciągle mnie poganiał nawet nie można było zajarać a na drugi dzień zakapował mnie do kierownika i mnie imnie zwolnił to ogólnie banda kretynów, odradzam te firme
spawacz 2013-08-09 23:25:29
a no trzeba uważac na tego klienta co chodzi z kierownikien w cywilu, nic nie mówi ani nie opiepsza - to jakiś menadzer czy dyrektor ale strzela z ucha
ignac 2014-09-17 22:20:36
a czy ktoś już korzystał z ich usług jako klient? pilnie potrzebuje informacji o nich
ktoś 2014-09-26 20:53:57
chłopie przyjdź do stoczni na 3 przelot, tam w białym kontenerze urzeduje kierownik i to z nim załatwiasz sprawy zwiazane z praca i stawke. do biura nie ma co dzwonic ani chodzic bo i tak odesla cie na stocznie. a jesli chodzi o stawki to jest od 19 do 22 zl na reke za godzine, jest full nadgodzin tak wiec jak ktos sie uprze to 5000 na łape zarobi
ADS 2014-09-26 22:45:36
A tak naprawdę to taki kierownik jaki jest w Spawremie to rzadkość - nie lubi donosicieli, plotek, podjudzania. Jest wymagający ale robiąc swoje zapewniasz sobie wysoką stawkę, bezstresową pracę, dobrą pensję. Nie słuchaj tego co mówią inni o Spawremie, tak może było kiedyś jak prezes działał sam , teraz naprawde jak na szczecińskie warunki to firma XXI wieku- gorąco polecam
fuckman 2014-09-27 23:42:51
no i ubrania robocze do dyspozycji cały czas - zniszczysz to pobierasz nowe
tym czaseM 2014-12-01 18:41:09
dla Mnie firMa spawreM ok tylko ja taki poryty ;)
gugol 2015-01-25 01:24:35
kto to jest ten zastępca kierownika? kolejny nierób od niczego?
gugol 2015-01-25 01:26:02
a tak w ogóle to pozdrowienia dla mistrza gienka....facet jest czad...
sprawiedliwy 2015-02-14 07:02:54
Kiero spoko ,ale Maciuś do worka
sprawiedliwy 2015-02-21 09:04:23
Suckman ty chyba ślepy jesteś?
niko 2015-09-02 11:28:26
zarobic mozna 19-22 na reke
spawremowiec 2015-10-17 14:03:12
Spawrem to bardzo bogata firma skoro zatrudniła drugiego kierownika czyli M. którego głownyum zadaniem jest zamawianie posiłków i przeglądanie stron internetowych przez 8 godzin, facet nie ma pojęcia o produkcji i na niczym się nie zna, ale jest niestety po układzie, każdy sie domyśla jakim
tomasz 2015-10-28 15:48:19
Jakie warunki pracy i jakie płace oferuje wasza firma? interesuje mnie to szukam pracy i chce poznac warunki
figi 2016-04-06 01:23:06
nie ma roboty, wysylaja wszystkich na urlopy, super firma, tak to jest jak bierze sie roboty z piatej reki
hahaha 2016-04-06 21:58:36
wyplata ma byc 10 kwietnia, ciekawe co prezes wymyśli żeby każdemu chociaż troche zabrać z pensji, może podatek za używanie TOI-TOIa
żebrak 2016-04-11 23:13:03
czy może ktoś wie co z wypłatą która ma być do 10 każdego miesiąca? dzisiaj 11 i z tego co wiem to nikt nie dostał przelewu...czas wziąć się w garść i zacząć przeglądać oferty pracy
ivri 2016-06-03 12:07:48
jak teraz wygłda zatrudnienie w SPAWREMIE?czy ktoś moży mi powiedzieć ? interesują mnie warunki pracy i płace.....
Ivri 2016-06-03 13:05:06
Witam. Chciałbym zasięgnąć aktualnej opini o firmie SPAWREM,czytając poprzednie komentarze , jest wiele sprzeczności. Interesują mnie warunki pracy i płace [ stawka godzinowa dla montera i spawacza ] chodzi mi o okres 2015-2016.
rot 2016-10-02 23:53:22
Tak twój socjal to woda mineralna w okresie letnim i pasta bhp
krzycho 2016-10-03 11:29:21
słuchajcie, wydaje mi się, ze tak jak dotąd nie było ofert tak nie ma ich też do tej pory na pewno..
Zostaw swoją opinię o Spawrem - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spawrem