Opinie o Ventilate Team Artur Mroczek w Aleksandrów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ventilate Team Artur Mroczek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ventilate Team Artur Mroczek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ventilate Team Artur Mroczek w Aleksandrów

Państwo nie wypłacają pieniędzy na czas nie wypłacają diet pieniądze nie są spójne z tym co było omówione przy zatrudnieniu nie zwracają kosztów za dojazd do kwatery kadry nie odbierają telefonów zlewają ludzi na każdym kroku zmienili nazwę w sieci z Mopro na wyżej wymienioną nazwa tak myśle ze z wiadomych powodów nie polecam stawki godzinowe nie adekwatne do owych czasów oczywiście z początku sugerowane są rubryki które potrafią zaciekawić człowieka ale to tylko rubryki i przy wypłacie oczywiście nie było o takich rzeczach mowy przestrzegam ludzi nie dajcie się nabrać aha warunki mieszkaniowe fatalne brak wi fi no i kwatera 1.5 godziny drogi od budowy w jedna stronę za przejazdy do i z pracy oczywiście nie płacone

Prac Nowy wpis

Fajna firma, nie wiem skad te inne opinie. Pieniadze zawsze na czas, wyrozumialy szef do dogadania sie. Polecam.

Mroczki to łby Nowy wpis

Maaaaaasakra, stanowczo nie polecam tej firmy. Jeżeli dbacie o swoje bezpieczeństwo nie podejmujcie z nimi współpracy ponieważ pracujący tam ludzie wraz z szefostwem używają połowy mózgu i maja nałogi

1 Nowy wpis

Pracodawca nie wypłaca należnego wynagrodzenia za wykonaną pracę!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ventilate Team Artur Mroczek, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pracuś

Nie wypłaca pieniędzy na czas, to pierwsza sprawa. Skończyła mi się umowa, wiec zakończyłem współpracę, a gdy miesiąc później dzwonię się zapytać kiedy dostanę należne mi wynagrodzenie, dostaje odpowiedź, że dla mojej osoby nigdy. Współpracuje z bratem, prowadzącym firmę Mrowent, na którą równie dużo jest negatywnych opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Ventilate Team Artur Mroczek - Aleksandrów

• Jak się pracuje w Ventilate Team Artur Mroczek?

Zobacz opinie na temat firmy Ventilate Team Artur Mroczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ventilate Team Artur Mroczek?

Ventilate Team Artur Mroczek
  • 23