thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Opinie o thyssenkrupp Materials Poland S.A.

woper Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Zastanawia mnie czemu kierownictwo nie widzi jak pracownicy palą papierosy na hali tyczy sie słynnej nierdzewnej ???? czy udają że nie widzą czy tam jest przyzwolenie proszę popatrzeć w kamery .......

Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Ostatnimi czasy sporo się mówi o sytuacji wśród oddziałów w TK. Jak dobrze wiemy sytuacja nie jest ciekawa. Czemu w Polsce nie ma związku zawodowego w TK, tak samo jak w Essen? Tam w 2014r. Pracownicy potrafili się postawić. Czy to nie czas na pewne zmiany?

Jakie są zarobki w poszczególnych oddziałach na magazynie?

abc
@Zainteresowany

Jak by co... Wyrok z 3.06.2021 (C-624/19) TSUE dot. m.in. różnicowania wynagrodzeń wyłącznie na podstawie lokalizacji świadczenia pracy.

Administrator Nowy wpis

W firmie thyssenkrupp Materials Poland S.A. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Księgowa. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 6000 .

Pracownik Nowy wpis

Myślę że żadna poważna osoba która chce się zatrudnić jako księgowa w tak dużej firmie nie pyta o zarobki na forum. Jeżeli ktoś poważny jest zainteresowany takim stanowiskiem myślę że powinien wiedzieć gdzie się zgłosić po szczegóły oferty.

Czy istnieje możliwość rozwoju w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

RT WP

Zdecydowanie nie. No chyba że w centrali w Toruniu. Na oddziałach nie ma rozwoju.

Jeszcze pracownik

Praca w poznańskim oddziale. Zakaz komunikowania się z centralną niewolno bo wyjdzie prawda. Szczucie pracowników premią uznaniową. Porozmawiajcie z pracownikami nie wybranymi przez szefa magazynu,tylko bez jego obecności to może któraś powie prawdę. Odradzam pracę w tym oddziale.a zwłaszcza młodych ambitnych. Stracą szacunek do pracodawcy. A wystarczy zmienić jedną osobę.

Nowe Marzy

Pytanie mam do pozostałych magazynów czy u was też tak jest że ludzi do pracy nie ma. Pracujesz w ciągu dniach na 3 nawach albo 2 magazynach? My mamy już dość ile można tak pracować. Na dodatek kasa z tego mizerna w styczniu zrównamy się z najniższą krajową. Jak nie państwo z nas ściąga kase to i w pracy nie idzie zarobić i utrzymać rodziny.

Nick1
@Nowe Marzy

Tak wygląda to podobnie redukcję etatów bo ponoć niema roboty... a finalnie jak jakiś urlop to 2 osoby na 2 nawy...

Szofer

Dlaczego na błoniach jest wolna amerykanka? Wszędzie przerwy są normalne a na błoniu szlachta je od 17:30 do 20:00 i nic nie pomaga zgłaszanie do kierownika może pan łysy by to sprawdzil

Szukajciegdzieindziej

Praca na magazynie do łatwych nie należy. Musisz być cały czas skupiony bo inaczej nie trudno o pomyłkę i o wypadek nawet ciężki. Wynagrodzenie za takie warunki MARNE (Nowe Marzy). 5lat pracy 3700 na rękę. Tłumaczenie że nie zarabiasz najniższej jest żenujące.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie thyssenkrupp Materials Poland S.A. na Przedstawiciel Handlowy? 6 czerwca ogłoszenie na Pracuj.pl.

weż chopie nie ściemniaj bo mnie uczyli jeżdzić suwnicą przed pójściem na kurs i nikt z pracy nie poleciał jakoś

Lobo
@.

W związku z tym postanowileś napisać komentarz w internecie??? Jeśli coś Ci nie odpowiadało i było wbrew prawu wystarczyło odmówić a nie godzić się i wylewać żale w internecie. Ot odważniak! W jakim my świecie żyjemy???

Czy w thyssenkrupp Materials Poland S.A. pracuje się na open space?

Kinia76

Tak

Sylwia
@Kinia76

I atmosfera przy tym jaka jest? Mam na myśli biuro. Pilnują ludzi?

Bartek

Polecam z czystym sumieniem robota super.

Kaska88
@Bartek

Praca w biurze czy w magazynie? :)

Zbigniew
@Bartek

Coś o zarobkach możesz powiedzieć? Ile na rękę masz?

Agnieszka
@Bartek

A jak atmosfera? W porządku?

Kinia76
@Agnieszka

Ogólnie tak, ale wiadomo jak to w pracy z ludźmi

K.

TKMP jakie jest - każdy widzi. Firma na rynku jest już prawie 30 lat i jak każda firma, która działa tak długo - ma swoje problemy, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Ma też na pewno w zanadrzu kilka asów, które powodują, że te problemy kiedy już się tam pracuje zaczyna się ignorować, stąd są tam ludzie, którzy pracują dla tkmp 20 i więcej lat. Stabilność zatrudnienia to dość duży plus. To co najbardziej może interesować - kasa. Jest przeciętnie. W relacji do firm z branży w innych miastach - nie jest to wynagrodzenie rynkowe, jak reklamuje się firma. Firma preferuje zatrudnianie za kwoty bliskie średniej, czasami nawet bliżej minimalnej (zależnie od poziomu z jakiego się startuje), z czasem i sukcesami można tę kwotę podbić i raczej nikt nie robi z tym problemu. Kiedy sytuacja na rynku jest dobra - Zarząd dzieli się z pracownikami wypracowanym nadmiarowym zyskiem, co na pewno też jest dużym plusem. Ciśnienie na sprzedaż jest, czasami większe niż mniejsze, ale nie jest to callcenter i nikt nie ciśnie na 300% normy. Awanse i możliwości rozwoju to swojego rodzaju loteria, są osoby które awansują bardzo szybko, są osoby które latami czekają na awans. Struktura jest raczej płaska, więc jeżeli ktoś na coś liczy w tym względzie, to może się przeliczyć. Loteria zależy też od tego jaki przypadnie przełożony: większość jest w porządku i potrafi zbudować przyjemną, konstruktywną atmosferę w zespole, zdarzają się jednak niechlubne wyjątki i socjopaci. Benefity standardowe na te czasy - paczki ze słodyczami i kasa na święta, LuxMed, dofinansowanie do Multisport, pikniki rodzinne (zawieszone ze względu na covid), szkolenia językowe. Na pochwałę zasługuje na pewno HR i Pani Bożenka, które sprawiają, że załatwianie swoich spraw w kadrach nie jest uciążliwe. Zawsze otrzymasz pomoc, nieważne z czym przyjdziesz. Przykład płynie z góry na resztę: atmosfera jest dość przyjemna w większości oddziałów, ludzie są w porządku. Jeżeli zaczynasz w branży i chcesz zobaczyć na czym polega korpo to warto zacząć od thyssen. Jeżeli szukasz czegoś więcej, szczególnie pod względem kasy - szukaj dalej.

Bobo

Czy naprawdę w DG muszą zostać sami pracownicy młodzi bez większego doświadczenia a reszta musi się pozwalniać żeby szefostwo dostrzegło ze kierownicy zmiany nadają się tam co najwyżej do zamiatania? O machlojach i wykorzystywaniu już nie mowie

@Bobo

To doświadczeni pracownicy odchodzą z roboty? Z powodu atmosfery czy chodzi o coś jeszcze? Powiesz jak się tu zarabia?

Ktoś powie coś o pracy na referenta do spraw kontraktów i innych dziale konstrukcji stalowych w DG?

Znajomość rysunku technicznego i język obcy, polecam. Praca ciekawa, jest to dział wytwarzający konstrukcje stalowe więc nie jest tak rozrośnięty jak działy handlowe w firmie, prosta struktura, jasne wymagania, na pewno nie będziesz się nudzić. Praca daje dużo satysfakcji kiedy możesz zobaczyć jej efekty na żywo. Atmosfera w dziale bardzo dobra co zdecydowanie przekłada się na jakość pracy. Jest możliwość rozwoju, następne stanowiska to Specjalista i Menadżer

@:)

Angielski B2 wystarczy czy trzeba mieć C1?

@Piotr

Dobre B2 wystarczy, i tak trzeba nauczyć się języka branżowego - technicznego. Nie będziesz czytał Shakespeare'a tylko opisy do projektów i rysunki techniczne

Kinia95

Czy obowiązuje jakiś dress code?

Kandydat11

Cześć, Mam pytanie czy moglibyście powiedzieć cos nt rozmów kwalifikacyjnych, dokładnie chodzi o sprawdzenie biegłości w mówieniu po angielsku? Jakich pytań można się spodziewać ?

Pracownik11
@Kandydat11

Na stanowisko biurowe masz krótki test pisemny z języków i standardowo rozmowy po angielsku/niemiecku (najpierw z HR, potem z ewentualnym przełożonym).

@Pracownik11

Czy może ktoś powiedzieć jakie ile można realnie zarobić na stanowisku Asystenta handlowego w thyssenkrup- Szczecin?

@Pracownik11

A w jakimś konkretnym temacie są te rozmowy po angielsku i po niemiecku? (Może da się jakoś przygotować.) Czy w sumie o niczym takim szczególnym?

kandydat

BRAK SŁÓW

Myślałem ,że w tej firmie awanse za prace a nie za donoszenie się w tej pracy skończą ale widzę ,że kierownictwo CTL dalej idzie w swoje brawo

@BRAK SŁÓW

Słuchaj donoszenie to podstawa sukcesu. Gdyby mama Cię nie donosila to nie pisał byś tego komentarza. Największy donosiciel mieszkający w Polsce Lejba Kohne za odnoszenie otrzymał nagrodę Nobla i był nawet prezydentem. Wniosek końcowy nasuwa się sam; Zacznij donosić! Mało pracuj, dużo stękaj, nie przejmuje się swoją rolą bo i tak Cię (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)Weź to sobie do serca. Stary wuj praktyk radzi.

Pan Nikt
@BRAK SŁÓW

Widocznie jesteś tym super pracownikiem, który jest tak niedoceniany w pracy, który pewnie papiery przy (usunięte przez administratora) nosi, wszystko najlepiej wie i spaceruje po magazynie z telefonem i nic poza tym ;) Na ctl były rozmowy i pytania 1.5roku temu kto chce się uczyć na maszynie, chętnych było brak nikt nie chciał, a teraz ktoś ma ból (usunięte przez administratora) bo chłopak się wyszkolił i dostał awans hehe, najpierw spójrz na siebie, na swoje chęci do pracy a później komuś innemu wytykaj ;). A jeśli z niego taki karateka jak piszesz, to mu to powiedz bo widać że za plecami jesteś kozak maślak :), a w pracy wszyscy "hehehe" :)

@Pan Nikt

wiadomo kto jak dostaje awanse w tej firmie pozdro dla kumatych ;-)

BRAK SŁÓW

Każdy dobrze wie jak tam jest co kto i jak ale na szczęście są tam jeszcze ludzie którzy w kasze sobie nie dadzą dmuchać i nawet się nie boja kogoś co swoimi rączkami wymachuje a i takie akcje były !

@Pan Nikt

Tak Tak tylko ci co się uczyli i już nawet pracowali to zostali olani przez pana kierującego a czemu a temu bo nie donosili i taka prawda pozdro

inżynier z sztygarki
@Pan Nikt

Przykład idzie z góry panie kolego pozdro dla kumatych

@Czytelnik

Zaniemówiłem czytając twój komentarz. Ty chyba nie piszesz tak na poważnie? Donosicielstwo jest słabą cechą i budowanie na tym swojej kariery zawodowej to jak domek z kart. Może się w każdej chwili rozpaść. Chyba pracujesz z jakimiś normalnymi ludźmi, którzy mają kręgosłup moralny i zasady?

@Stefan

Oczywiście, że (usunięte przez administratora) to zło i masz 100% racji. Można (usunięte przez administratora) porównać do prostytucji. Jednak w interesach podobnie jak prostytucja jest łatwą drogą do tzw. kariery zawodowej wielu fizycznych i duchowych nieudaczników. Osobiście tego nie stosowalem, a wręcz przeciwnie. Jednak byłem świadkiem sukcesu w/w osobowości. To są ludzie typu BMW - bierny, mierny, wierny- niektórzy wykształceni, ale inteligencji interpersonalnej nie dali rady wykształcić. Bardzo dobrzy blokowi, z reguły nie są w niczym specjalnie kreatywni, nie mają jakiś pasji czy talentów w dziedzinie, w której pracują i chcą zrobić karierę zawodową. Ja z takimi ludźmi pracowałem i ich sukcesy widziałem. Dobrze radzę koledze, który najwyraźniej zazdrości tym, którym nie chciał służyć. Należy odejść, zamknąć drzwi i pierdzielić ich, a nie pisać tutaj żale dlaczego nie ja? Poza tym nie wiadomo czy żale są uzasadnione, ponieważ znam ludzi z tej firmy i naprawdę osiągnęli z nią komfort materialny, a wcześniej sukces materialny. W Zarządzie są również bardzo mądrzy i znający życie ludzie. Tylko tam jest już piramida finansowa czyli od razu nie zarobisz tak jak byś oczekiwał, a posłuszeństwa i szacunku wymagać od Ciebie będą.

Do Czytelnika
@Czytelnik

Widać że wyniosłeś podstawowe wartości z domu.Matka z Ojcem donosili czyli synulka wyszkolili .Dumny jesteś z tego że "uprzejmie donosisz"?.Brawo sprzedawczyku .Jesteś z tych co kończą dniówkę i szybko uciekasz do domu bo masz coś na sumieniu.Spójrz codziennie w lustro i zapytaj się czy było jest i warto być KAPUSIEM.

@Do Czytelnika

Serio, aż tak oceniasz ludzi? Każdy ma swoje zasady i się ich trzyma. Wiadomo, ze trzeba przestrzegać norm społecznych, ale obrażanie innych też nie najlepiej o tobie świadczy.

@Do Czytelnika

Widzę wnioski potrafisz wyciągać. Kiedy ja kończę dniówke to ty juz swoją dawno ukończyłeś i smacznie śpisz. Tak rodzice nauczyli mnie wartosci podstawowych jakimi sa: uczciwość i rzetelność. Taki koles jak ty w swoim zyciu nie przepracuje pewnie nawet 50% tego co ja, a bedzie domagał się gigantycznych wynagrodzen oraz super stanowiska z misją wpisaną w umowę z cyklu mało robisz duzo zarabiasz. Naucz się wyciągać wlasciwe wnioski, a wówczas zrozumiesz, że mój komentarz i pseudo autorytety w nim ujęte to zwykla ironia, ale to trzeba rozumieć, mieć wartości wpojone od dziecka.

Zostaw merytoryczną opinię o thyssenkrupp Materials Poland S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy thyssenkrupp Materials Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w thyssenkrupp Materials Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

thyssenkrupp Materials Poland S.A.