ATS SA

Toruń

Opinie o ATS SA

anonim 2011-11-02 20:08
Witam, dlaczego nikt nie pisze o jednej z NAJPRĘŻNIEJ działających firm w Toruniu - ATS SA? Czyżby było aż tak idealnie, czy aż tak źle że ludzie boją się cokolwiek napisać?
dawno dawno temu 2012-01-12 10:47
raczej to drugie. No chyba, że coś się zmieniło w co szczerze wątpię :)

Wynagrodzenie za moich czasów wypłacane było bez umowy o pracę, pracowało się na samozatrudnieniu. Kasa zła nie była, gorzej z socjałem, urlopami i atmosferą w firmie.

Ale na start firma OK, docenia się potem każdą następną :)
anonim drugi 2012-01-12 10:56
NAJPRĘŻNIEJ - haha - pozdrawiam autora...
kkjkhgh 2012-01-20 11:32
co to mialo znaczyc hahhahahhahaha bo nierozumiem a moze cos na temat oddzialu w zamosciu napiszecie czekam.
anonim drugi 2012-02-14 13:27
Super oddział super firmy, na youtubie można sobie obejrzeć w materiale reklamowym pordzewiałą stal, łamanie zasad bhp i wodę wylewającą się z kontenera.
anon 2012-03-10 10:24
Przez długie lata rządziła tą firmą Pani Dyrektor ( była ponad prezesami ..:)) - niekoniecznie sprawna [usunięte przez moderatora] i zupełnie nie umiejąca zarządzać ludzmi.
Teraz jej nie ma, więc może być lepiej:)
anonim trzeci 2012-03-13 16:44
Z tą panią dyrektor \"delikatna\" przesada. Miała do powiedzenia dokładnie tyle co i inni \"dyrektorzy\" - całe nic. Fakt faktem nad jej zdrowiem [usunięte przez moderatora] można by się zastanawiać...
gość 2012-04-16 19:06
Pani dyrektor nie ma, ale jest za to [usunięte przez moderatora] księgowa, która psuje prace i tak ważną dla nas atmosferę. Jest to osoba, której na firmie nie zależy, dlatego męczy wszystkich swoimi foc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i a ma to wpływ na wszystkich. [usunięte przez moderatora]
było minęło 2012-06-13 20:36
Hmm owszem komu firma dawała temu dawałą, tym niskim szczeblom głównie umowy zlecenie no i oczywiście pracę obowiązkowe 8,5 h - wszystko nuiezgodne z prawem pracy
kandydat 2012-07-20 14:20
czy może ktos napisać ile zatrudnia ATS toruń i jak duża jest księgowosc
życzliwy 2012-07-31 09:31
oficjalnie to z 15-20 osób, reszta wszystko samozatrudnienie. Księgowość zbyt wielka nie jest 6-7 osób, ale za to jakie mądre...
Taka dobra rada kandydacie - daj sobie spokój - zachowasz zdrowie fizyczne i psychiczne...
klient 2012-12-26 00:13
z perspektywy klienta mogę powiedziec, że w ATS-ie nieźle uczą [usunięte przez moderatora]. Ja im podziękowałem i radzę trzymać się z dala !
Firmy pomyłki 2013-04-14 16:54
"Pracuję w ATS - Laude"? Jaki to czas? Przeszły? Przyszły? Teraźniejszy? Wymyślili dla tego zdania nową kategorię: Stracony :p
2013-10-19 03:34
Bardzo dobra firma polecam nie tylko dla kerowcow ale takze dla tych coszukaja transportu
Niki Lauda 2014-04-14 21:54
Buahaha!!! Ale brednie. Widać, że kogoś nieźle na delirze telepało. Pewnie obmyślał jak poprawić choć trochę wizerunek firmy. Niech zgadnę, kto wymyśla w nocy z soboty na niedzielę poprawy wizerunku :D pewnie jakiś kuzyn Bonusa BGC... pozdro 600 ;) wbija potem od razu ze smartfona i stacjonarnego lajki :p, albo karze to podwładnym robić.
Odradzam 2014-04-14 21:59
Eryku, Raczej tylko kary i to nawet za solidną pracę. Jeżeli jeszcze istniejesz na rynku to "nie idź tą drogą". Będą ociągali się z płatnościami, aż Twoja firma nie padnie i tyle
Obserwator z Wrzosów:) 2014-04-17 17:22
Słyszleiście że ten dyrektor firmy metalurgicznej co stracił w Cocomo milion złotych był z Torunia:) Coś mi się wydaje że to jeden z "dyrektorów" z ATS. buhahaha:) Nieźle firma dba o interes.
od Cocomo 2014-05-13 14:36
Nieee, raczej nikt z ATS by w cocomo tyle nie wydał, bo firma tyle wolnej kasy raczej nie ma
kris 2015-01-27 23:25
gdyby to był gość stąd to przynajmniej znaczyłoby , że potrafi się zabawić. Ale słyszałem swoją drogą , że ludziom często nie jest z nim do śmiechu. Chociaż akurat w tej branży w której znajduje się ATS to może i dobrze , że nie daje innym wchodzić sobie na głowę i trzyma ich na dystans. Co Wy sądzicie?
kostek 2015-03-31 01:42
Poszukiwałem własnie firmy która ma w swojej ofercie cięcie blachy na wymiar i dlatego wpadłem na ATS z Torunia. Przeglądałem też ich produkty i przykuła moją uwagę stal zbrojeniowa, wszystkie jej standardy mają wymienione na stronie i jestem pewien że prócz przycięcia blahy to też stal zbrojeniową chciałbym u nich zamówić, tylko dla pewności powiedzcie mi czy są rzetelną firmą
Krystian 2015-12-29 19:50
Miejsca jest bardzo dużo - w biurze ok 1m2 na pracownika :-) Poważnie wystarczy podjechać na Wrocławską i samemu się przekonać.
Jak jeden chce wyjść do toalety to drugi musi wyjść albo wcisnąć się wręcz pod biurko!

ale za to AMG robi robotę!
Były Kierowwca 2016-02-01 21:35
złożyłem wypowiedzenie w firmie, po przyjezdzie po miesiacu z trasy, zaczeli szukac dziury we wszystkim i potracac pieniadze doslownie za wszystko, spalanie gdzie wiekszosc trasy stalem, najlepiej by im bylo jakbym siedzial w mrozie i bez pradu, policzyli 500zl za telefon, gdzie rozmowy na calej unni mielismy darmowe, porazka, nie mila atmosfera, chamski kierownik, nawet chcial mnie obciazyc na mandat z Austrii, który dostałem przez ich niedopatrzenie. Nie polecam tej firmy i radze sie trzymac jak najbardziej z daleka.
l 2016-05-21 10:54
@buka już znaleźli tego sprzedawcę w Kętnie :) Aktualnie na tapecie sa takie oferty pracy jak kierowca do Szczecina, Kieorownik Sklepu i Sprzedawca tez do Szczecina, a także przedstawiciel handlowy do Myślenic. Ktoś z was jest zainteresowany którąś z ofert?
Szybki 2017-05-16 12:28
ATS GROUP ŁYSOMICE TRANSPORT firma porażka po 4 latach pracy zostałem zwolniony za to ze spałem 4 godz po 29 godzinach ciągłej pracy i spedytor stracił przezemnie dobre zlecenie firma nic się nie rozwija idzie ku upadkowi moim zdaniem kierowca jest praktycznie o wszystko podejrzewany przy rozliczeniu po zjeździe zabrali by ci z chęcią ostatnią parę gaci gdyby można było je sprzedać z zyskiem żeby utrzymać SLS
Gelo 2017-05-18 18:22
Odnośnie oddziału w Zamościu to szału nie ma kasa jest na czas ale cała reszta pożal się boże.Wymyślają jakieś chierarchie miedź pracownikami co co idzie z tym ten co jest na najniższym stanowisku musi zap... Za wszystkich a co potom dostaje maj mniej to jest chore .O urlop to ciężko o sprawy urzędowe to trzeba się starać bynajmniej z miesiąc wcześniej żeby dostać jakiś kwit.Nie rozumiem skoro cała zmiana pracuje to czemu wszelkie nagrody dzielone są wedle uznania.co do bhp to się nie wypowiem bo mogli byto zamknąć zato
Gelo 2017-05-18 22:49
Ktoś coś na temat oddziału w Zamościu
Gelo 2017-05-18 22:50
Ktoś coś na temat oddziału w Zamościu
Zostaw swoją opinię o ATS SA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATS SA