ATS SA

Toruń

Opinie o ATS SA

anonim 2011-11-02 20:08:09
Witam, dlaczego nikt nie pisze o jednej z NAJPRĘŻNIEJ działających firm w Toruniu - ATS SA? Czyżby było aż tak idealnie, czy aż tak źle że ludzie boją się cokolwiek napisać?
dawno dawno temu 2012-01-12 10:47:32
raczej to drugie. No chyba, że coś się zmieniło w co szczerze wątpię :)

Wynagrodzenie za moich czasów wypłacane było bez umowy o pracę, pracowało się na samozatrudnieniu. Kasa zła nie była, gorzej z socjałem, urlopami i atmosferą w firmie.

Ale na start firma OK, docenia się potem każdą następną :)
anonim drugi 2012-01-12 10:56:33
NAJPRĘŻNIEJ - haha - pozdrawiam autora...
kkjkhgh 2012-01-20 11:32:35
co to mialo znaczyc hahhahahhahaha bo nierozumiem a moze cos na temat oddzialu w zamosciu napiszecie czekam.
anonim drugi 2012-02-14 13:27:12
Super oddział super firmy, na youtubie można sobie obejrzeć w materiale reklamowym pordzewiałą stal, łamanie zasad bhp i wodę wylewającą się z kontenera.
anon 2012-03-10 10:24:59
Przez długie lata rządziła tą firmą Pani Dyrektor ( była ponad prezesami ..:)) - niekoniecznie sprawna [usunięte przez moderatora] i zupełnie nie umiejąca zarządzać ludzmi.
Teraz jej nie ma, więc może być lepiej:)
anonim trzeci 2012-03-13 16:44:11
Z tą panią dyrektor "delikatna" przesada. Miała do powiedzenia dokładnie tyle co i inni "dyrektorzy" - całe nic. Fakt faktem nad jej zdrowiem [usunięte przez moderatora] można by się zastanawiać...
gość 2012-04-16 19:06:59
Pani dyrektor nie ma, ale jest za to [usunięte przez moderatora] księgowa, która psuje prace i tak ważną dla nas atmosferę. Jest to osoba, której na firmie nie zależy, dlatego męczy wszystkich swoimi foc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i a ma to wpływ na wszystkich. [usunięte przez moderatora]
było minęło 2012-06-13 20:36:17
Hmm owszem komu firma dawała temu dawałą, tym niskim szczeblom głównie umowy zlecenie no i oczywiście pracę obowiązkowe 8,5 h - wszystko nuiezgodne z prawem pracy
kandydat 2012-07-20 14:20:17
czy może ktos napisać ile zatrudnia ATS toruń i jak duża jest księgowosc
życzliwy 2012-07-31 09:31:36
oficjalnie to z 15-20 osób, reszta wszystko samozatrudnienie. Księgowość zbyt wielka nie jest 6-7 osób, ale za to jakie mądre...
Taka dobra rada kandydacie - daj sobie spokój - zachowasz zdrowie fizyczne i psychiczne...
klient 2012-12-26 00:13:11
z perspektywy klienta mogę powiedziec, że w ATS-ie nieźle uczą [usunięte przez moderatora]. Ja im podziękowałem i radzę trzymać się z dala !
Firmy pomyłki 2013-04-14 16:54:27
"Pracuję w ATS - Laude"? Jaki to czas? Przeszły? Przyszły? Teraźniejszy? Wymyślili dla tego zdania nową kategorię: Stracony :p
2013-10-19 03:34:19
Bardzo dobra firma polecam nie tylko dla kerowcow ale takze dla tych coszukaja transportu
Niki Lauda 2014-04-14 21:54:43
Buahaha!!! Ale brednie. Widać, że kogoś nieźle na delirze telepało. Pewnie obmyślał jak poprawić choć trochę wizerunek firmy. Niech zgadnę, kto wymyśla w nocy z soboty na niedzielę poprawy wizerunku :D pewnie jakiś kuzyn Bonusa BGC... pozdro 600 ;) wbija potem od razu ze smartfona i stacjonarnego lajki :p, albo karze to podwładnym robić.
Odradzam 2014-04-14 21:59:16
Eryku, Raczej tylko kary i to nawet za solidną pracę. Jeżeli jeszcze istniejesz na rynku to "nie idź tą drogą". Będą ociągali się z płatnościami, aż Twoja firma nie padnie i tyle
Obserwator z Wrzosów:) 2014-04-17 17:22:45
Słyszleiście że ten dyrektor firmy metalurgicznej co stracił w Cocomo milion złotych był z Torunia:) Coś mi się wydaje że to jeden z "dyrektorów" z ATS. buhahaha:) Nieźle firma dba o interes.
od Cocomo 2014-05-13 14:36:49
Nieee, raczej nikt z ATS by w cocomo tyle nie wydał, bo firma tyle wolnej kasy raczej nie ma
kris 2015-01-27 23:25:45
gdyby to był gość stąd to przynajmniej znaczyłoby , że potrafi się zabawić. Ale słyszałem swoją drogą , że ludziom często nie jest z nim do śmiechu. Chociaż akurat w tej branży w której znajduje się ATS to może i dobrze , że nie daje innym wchodzić sobie na głowę i trzyma ich na dystans. Co Wy sądzicie?
kostek 2015-03-31 01:42:00
Poszukiwałem własnie firmy która ma w swojej ofercie cięcie blachy na wymiar i dlatego wpadłem na ATS z Torunia. Przeglądałem też ich produkty i przykuła moją uwagę stal zbrojeniowa, wszystkie jej standardy mają wymienione na stronie i jestem pewien że prócz przycięcia blahy to też stal zbrojeniową chciałbym u nich zamówić, tylko dla pewności powiedzcie mi czy są rzetelną firmą
Krystian 2015-12-29 19:50:42
Miejsca jest bardzo dużo - w biurze ok 1m2 na pracownika :-) Poważnie wystarczy podjechać na Wrocławską i samemu się przekonać.
Jak jeden chce wyjść do toalety to drugi musi wyjść albo wcisnąć się wręcz pod biurko!

ale za to AMG robi robotę!
Były Kierowwca 2016-02-01 21:35:30
złożyłem wypowiedzenie w firmie, po przyjezdzie po miesiacu z trasy, zaczeli szukac dziury we wszystkim i potracac pieniadze doslownie za wszystko, spalanie gdzie wiekszosc trasy stalem, najlepiej by im bylo jakbym siedzial w mrozie i bez pradu, policzyli 500zl za telefon, gdzie rozmowy na calej unni mielismy darmowe, porazka, nie mila atmosfera, chamski kierownik, nawet chcial mnie obciazyc na mandat z Austrii, który dostałem przez ich niedopatrzenie. Nie polecam tej firmy i radze sie trzymac jak najbardziej z daleka.
l 2016-05-21 10:54:21
@buka już znaleźli tego sprzedawcę w Kętnie :) Aktualnie na tapecie sa takie oferty pracy jak kierowca do Szczecina, Kieorownik Sklepu i Sprzedawca tez do Szczecina, a także przedstawiciel handlowy do Myślenic. Ktoś z was jest zainteresowany którąś z ofert?
Zostaw swoją opinię o ATS SA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATS SA