Opinie o Ats S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ats S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ats S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ats S.A. w Toruń

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Ats S.A.?

Stanisław

Zdecydowanie polecam, a opinie powyżej, to chyba jacyś nieszczęśliwi ludzie z powodu zwolnienia sieją nawiść... Lubię atmosferę w Ats S.A. za: Dbałość o pracownika

@Stanisław

Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat wspomnianej "dbałości o pracownika"? W jaki sposób się ona przejawia? Czy masz na myśli benefity pozapłacowe i przyjazną atmosferę pracy? A może ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

He he
@Stanisław

Dbałość o pracowników dobre sobie

Janusz
@He he

To w końcu nie dbają o pracowników? Chodzi ci o wypłaty? Nie są tak duże jak myślałeś, czy masz na myśli inne sprawy? Bo chętnie bym się dowiedział o co chodzi.

były Nowy wpis
@Janusz

Nie ma żadnych dodatków ani premii to myślisz ze dbają o pracowników czy nie?

Paweł Nowy wpis
@były

W takim razie co niby tam trzyma ludzi? Jak sądzisz?

Były Nowy wpis
@Stanisław

Stasiu na parkingu to całkiem co innego pod wpływem alkoholu opowiadasz jeszcze pijąc rozglądasz się jak malolacik aby któryś z życzliwych pracowników ats u cię nie podkablowal bo za takie coś to 1000 złoty w plecy z wypłaty .i ty gadasz o uszanowaniu pracodawcy względem pracownika . Ty tę opinię to pisz na dłuższym dystansie od biura .

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ats S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

x12

Jak chodzi o Ats Zamosc to placa za nadgodziny.

Zwolniony!!!

Jeżeli sie upominasz o swoje to długo nie popracujesz.

Mam nadzieję, że to dobra praca jest przyczyna braku aktualnych informacji o pracy?

Kierowca miedzynarodowy
@Zainteresowany

W ATS SA, która handluje stalą w Toruniu to ludzie raczej źle nie mają, a jeśli mylisz firmę ATS SA z ATS Group i szukasz pracy kierowcy to musisz wpisać w wyszukiwarkę ATS Group i tam znajdziesz opinie na temat firmy transportowej ATS Group Sp. z o.o.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lukiki

Witam może nie na temat ale czy ATS przyjmuje też tylko na jazdę po kraju?

Kierowca miedzynarodowy
@Lukiki

Kolego to nie jest ATS Group tylko ATS SA. Ta firma handluje stala. Jak szukasz pracy kierowcy to wpisz ATS Group

firma uczciwa i wypłacalna polecam szef w porządku i szanuje kierowców godni polecenia .najlepsza busiarska firma w polsce.

Byly
@anonymous

Anonymus ty chyba tam nie pracowes bo bys wiedzial ze to DZIAD TRANS

jacek
@anonymous

hha najlepsza .Szkoda źe targajacyy meble w Meble Agata takiego zdania nie mają.

@Byly

Sugerujesz, że użytkownik nie pracował w danej firmie tylko dlatego, że wypowiedział się o niej pozytywnie? Możesz mieć inne zdanie na temat pracy, jednak czy warto negować zdanie pozostałych użytkowników? Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat pracy w Ats, zrób to proszę w sposób rzetelny i merytoryczny.

Przewoźnik

Beznadziejna spedycja, szczególnie oddział w Szczecinie. Nie polecam współpracy , bałagan w dokumentach. Faktury po terminie, wtedy dopiero szukają w nich błędów i wydłużają termin

@Przewoźnik

Czy wyjaśniałeś z osobami odpowiedzialnymi kwestie związane z fakturami? Czy udało Ci się wyjaśnić sytuacje? Być może wyniknął jakiś błąd, który doprowadził do znacznego opóźnienia? Pamiętaj także, by Twoje opinie zawierały argumenty. Krótkie i negatywne komentarze często są odbierane przez użytkowników forum jako wpisy konkurencyjnej firmy.

Artur

@Byly, nie obrażaj osób trzecich, ponieważ nie jest to zgodne z regulaminem forum. Jeśli chcesz powiedzieć nam, w sposób merytoryczny coś na temat warunków pracy w firmie - czekamy na Twoją odpowiedź. Każda rzetelna opinia jest bardzo ważna. @anonymous, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Brak słów na temat zamoscia

Ryszard

Tak rzadko piszecie, że musi być dobrze. mam zamiar aplikować.

Rozczarowan

Właściciel to jakiś patol na rozmowie o pracę to trzymał sie swoich genitali jak by (usunięte przez administratora) miał.Brak słów

Gelo

Raczej ta firma ats czy laude to jeden...

Gelo

Odnośnie oddziału w Zamościu to szału nie ma kasa jest na czas ale cała reszta pożal się boże.Wymyślają jakieś chierarchie miedź pracownikami co co idzie z tym ten co jest na najniższym stanowisku musi zap... Za wszystkich a co potom dostaje maj mniej to jest chore .O urlop to ciężko o sprawy urzędowe to trzeba się starać bynajmniej z miesiąc wcześniej żeby dostać jakiś kwit.Nie rozumiem skoro cała zmiana pracuje to czemu wszelkie nagrody dzielone są wedle uznania.co do bhp to się nie wypowiem bo mogli byto zamknąć zato

Szybki

ATS GROUP ŁYSOMICE TRANSPORT firma porażka po 4 latach pracy zostałem zwolniony za to ze spałem 4 godz po 29 godzinach ciągłej pracy i spedytor stracił przezemnie dobre zlecenie firma nic się nie rozwija idzie ku upadkowi moim zdaniem kierowca jest praktycznie o wszystko podejrzewany przy rozliczeniu po zjeździe zabrali by ci z chęcią ostatnią parę gaci gdyby można było je sprzedać z zyskiem żeby utrzymać SLS

@Szybki

Facet,nie ta firma!!!!

l

@buka już znaleźli tego sprzedawcę w Kętnie :) Aktualnie na tapecie sa takie oferty pracy jak kierowca do Szczecina, Kieorownik Sklepu i Sprzedawca tez do Szczecina, a także przedstawiciel handlowy do Myślenic. Ktoś z was jest zainteresowany którąś z ofert?

Były Kierowwca

złożyłem wypowiedzenie w firmie, po przyjezdzie po miesiacu z trasy, zaczeli szukac dziury we wszystkim i potracac pieniadze doslownie za wszystko, spalanie gdzie wiekszosc trasy stalem, najlepiej by im bylo jakbym siedzial w mrozie i bez pradu, policzyli 500zl za telefon, gdzie rozmowy na calej unni mielismy darmowe, porazka, nie mila atmosfera, chamski kierownik, nawet chcial mnie obciazyc na mandat z Austrii, który dostałem przez ich niedopatrzenie. Nie polecam tej firmy i radze sie trzymac jak najbardziej z daleka.

Krystian

Miejsca jest bardzo dużo - w biurze ok 1m2 na pracownika :-) Poważnie wystarczy podjechać na Wrocławską i samemu się przekonać. Jak jeden chce wyjść do toalety to drugi musi wyjść albo wcisnąć się wręcz pod biurko! ale za to AMG robi robotę!

kostek

Poszukiwałem własnie firmy która ma w swojej ofercie cięcie blachy na wymiar i dlatego wpadłem na ATS z Torunia. Przeglądałem też ich produkty i przykuła moją uwagę stal zbrojeniowa, wszystkie jej standardy mają wymienione na stronie i jestem pewien że prócz przycięcia blahy to też stal zbrojeniową chciałbym u nich zamówić, tylko dla pewności powiedzcie mi czy są rzetelną firmą

kris

gdyby to był gość stąd to przynajmniej znaczyłoby , że potrafi się zabawić. Ale słyszałem swoją drogą , że ludziom często nie jest z nim do śmiechu. Chociaż akurat w tej branży w której znajduje się ATS to może i dobrze , że nie daje innym wchodzić sobie na głowę i trzyma ich na dystans. Co Wy sądzicie?

od Cocomo

Nieee, raczej nikt z ATS by w cocomo tyle nie wydał, bo firma tyle wolnej kasy raczej nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Ats S.A. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ats S.A.?

Kandydaci do pracy w Ats S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ats S.A.
1.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Włocławska 131
    87-100 Toruń