Opinie o Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt w Władysławowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt w Władysławowo

Robert Nowy wpis

Odradzam współpracę, nie płaci za wykonane zlecenia.

Na jakie wsparcie w Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt?

Dawny współpracownik Nowy wpis

Uciekaj z stamtąd szkoda zdrowia i kasy nie zobaczysz.

Borys

Przesyłam link do ciekawego artykułu: https://koscierzyna.naszemiasto.pl/jest-problem-z-budowa-sciezki-rowerowej-do-skorzewa-sprawa/ar/c1-8938705 co Warto sobie przeczytać i wiadomo wszystko o firmie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Wykonawca

Stanowczo odradzam współpracę z Panem Proskurą i jego "Ekoprojektem". Nie rozlicza się za wykonane dla niego zlecenia. Kontakt tylko do czasu wystawienia faktury. Stanowczo przestrzegam przed współpracą. Oprócz pracy bez wynagrodzenia można jeszcze popaść w kłopoty na skutek działalności tego człowieka. Składa nieprawdziwe oświadczenia o rzekomej współpracy, deklaruje, że ktoś dla niego coś robi. Proponuję zablokować numer telefonu i maila po kontakcie.

PDW
@Wykonawca

Nie płaci i mataczy

Grażyna
@PDW

No ale weszliście na drogę sądową? Przecież nie można tak tego zostawić. Jak długo już nie płaci?

@Grażyna

Może pozew zbiorowy?

Joanna
@Robert

A wiesz dokładnie ile osób jest w podobnej sytuacji co Ty, żeby móc go zrobić?

@Joanna

Nie wiem, ale pewnie więcej niż tu na ten temat piszący.

Może pozew zbiorowy?

Były współpracownik

OSTRZEGAM!!! Po wykonanym zleceniu nie doczekałem się zapłaty za wykonaną pracę. Ostrzegam przed podejmowaniem współpracy z tą osobą!!

Bogdan
@Były współpracownik

Widzę, że nie jesteś jedyną osobą, która nie doczekała się zapłaty za wykonaną usługę. Czy coś ruszyło się w tej sprawie? Jakie masz dalsze plany z tym związane?

Projektant

Ostrzegam przed współpracą z ta osobą. Tragiczne prowadzenie projektu, żadnego doświadczenia !!! Najgorsze jest to, że kontakt tylko do czasu oddania projektu. Po wystawieniu faktury za wykonaną pracę (usunięte przez administratora) ten nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maila. (usunięte przez administratora) Pomaga mu jego siostra, która również nie odbiera telefonu.(usunięte przez administratora) Jest tak bezczelny, ze potrafi przyjaciół ze studiów z branży budowlanej bez skrupułów oszukać. Znam kilka takich przypadków. Firma ta zajmuje się prowadzeniem wygranych przez siebie projektów. Następnie ze wszystkich potrzebnych branż bierze podwykonawców, prosi o wystawienie faktur, po oddaniu projektu. Sam sprytnie wrzuca te faktury w koszta swojej działalności, ale pieniedzy nie przelewa. OSTRZEGAM każdego przed nim!!!! Strata czasu i nerwów. Strata finansowa gdyż trzeba zapłacić VATy i podatki za wystawione faktury.

Robert

Wykonałem dla tego Pana zlecenie, oddałem... i kontakt się urwał.

Bartek

Odradzam terminy prezesowa tydzień, miesiąc i więcej i tak nie realizuje ustaleń,

Wykonawca

Ostrzegam i odradzam jaką kolwiek współpracę z tym Panem niekonkretny brak kontaktu telefonicznego ani jakiego kolwiek innego, a w momencie uregulowania płaności i również brak kontaktu z Panem. OSTRZEGAM przed współpracą z PANEM PROSKURĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt - Władysławowo

• Jak się pracuje w Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt?

Zobacz opinie na temat firmy Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt?

Zbigniew Proskura P.H.U. Zp-Ekoprojekt
  • Władysławowska 41