Opinie o Kamil Brzoskowski Global Biz w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kamil Brzoskowski Global Biz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kamil Brzoskowski Global Biz o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamil Brzoskowski Global Biz w Tczew

ZniszczeCie Nowy wpis

Witam. Również zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka na sporą sumę pieniędzy, jak mogę się dołączyć do pozwu zbiorowego? I co mogę zrobić by odzyskać swoją należność, mam spory zapas dokumentów i dowodów na to co pan Kamil Brzoskowski wyprawia i jak oszukuję ludzi. jajksman88@o2.pl Piszcie na Email

Robert Nowy wpis

To jest forum pracownicze a klienci powinni kierować uwagi na adres firmy!

chciałem 5 dych taniej Nowy wpis

zamówiłem u nich tel. długo czekałem aż się okazało ze idzie na mój adres prosto z aliexpres gdzie jest o połowę tańszy, na dodatek papiery na urząd celny wysłać trzeba a jak już przyszła paczka to ponad 200zł dopłacić za dodatkowe opłaty. niestety wszystko jest( miedzy wierszami) w regulaminie sklepu. unikać naciągacza który wykorzystuje nieuważną interpretacje własnego regulaminu. nie wiem czy tak naprawdę zgodnego z prawem

Benee

Brak towaru + zbywające odpowiedzi, 4 miesiące oczekiwania Witam, proszę o kontakt na adres mailowy blizej789789@wp.pl Poszukuję ludzi poszkodowanych przez cheapstore w celu wyegzekwowania należnych pieniędzy, wierzę że wspólnymi siłami odzyskamy naszą należność!

Joanna Nowy wpis
@Benee

Wysłałam wiadomość, od grudnia zamówienie nie zostało zrealizowane.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kamil Brzoskowski Global Biz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kretyn

Czy nie warto skrzyknąć się i solidarnie zgłosić sprawę do wszelkich instytucji które mogą uprzykrzyć oszustowi życie. Jestem ostrożny a dałem się zrobić jak dziecko. Myślę że są instytucje które mogą zażegnać temu procederowi "cwaniaka" no chyba że wcześniej ktoś mu obije mordę i nie będzie mógł odpowiadać ze względu na stan zdrowia. Jakiś klient może nie wytrzymać ciśnienia. Myślę że pomocy można szukać tu na tym portalu bezprawnik.pl tylko musi więcej osób działać a nie tylko gadać.

@Kretyn

Witaj. Proszę o kontakt na maila lukas174@poczta.onet. pl szukam ludzi oszukanych do pozwu zbiorowego. To jest cwaniczek i wie że jak zrobi przekręt na nie duże kwoty to będzie zakwalifikowane jako wykroczenie i mała szkodliwość czynu. Dla tego trzeba zrobić pozew zbiorowy. Jestem po konsultacjach z prawnikiem.

Dokładnie to samo u mnie. Zbywajace odpowiedzi, brak towaru, jakichkolwiek dowodów wysyłki, brak podgladu na paczkę. Po wdrożeniu tak zwanej i zapewne nic nie wartej "procedury reklamacyjnej" sprawę zgłoszę na policję. NIE POLECAM, RADZĘ UNIKAĆ

Pluto
@Karolina

Witam ja Zgłosiłam sprawę na Policję 17.01.2019 i jak bedzie nas więcej to może go w końcu dorwą.

@Pluto

Witaj. Proszę o kontakt na maila lukas174@poczta.onet. pl szukam ludzi (usunięte przez administratora) do pozwu zbiorowego. To jest cwaniczek i wie że jak zrobi przekręt na nie duże kwoty to będzie zakwalifikowane jako wykroczenie i mała szkodliwość czynu. Dla tego trzeba zrobić pozew zbiorowy. Jestem po konsultacjach z prawnikiem.

Krzychu

Oszust. Wyłudza pieniądze. Przesyłka nie otrzymalem . Parę stów przepadło. Nr. trackingowy paczki, który otrzymałem nie widnieje.

Beton
@Krzychu

Ja rozniez dałam podejść się jak dziecko.Co tu robić?

@Beton

Zgłosić! Ja jestem w trakcie 'procedury reklamacyjnej'. Jak do umowionego terminu telefonu lub pieniędzy nie otrzymam, zgłaszam na policję

@Krzychu

MajaNaiwna

Dzień dobry, też zostałam oszukana przez tą firmę i tego Pana Kamila. Wyjątkowo perfidny i mijający się z napisaniem prawdy człowiek. Wiem że jest to forum dla pracowników a nie kupujących ale szukam wszelkich sposobów na odzyskanie pieniędzy. Kilka osób wypowiada się na temat tego pana na Opineo, repertuar oszukania jest niemal identyczny. Mam prośbę, jakich kroków prawnych użyliście że odzyskaliśmy pieniędzy albo jakie argumenty dotarły do sumienia tego oszusta....

@MajaNaiwna

Klient

Poszukuję osób oszukanych i poszkodowanych przez ta firmę aby założyć zawiadomienie grupowe do sądu prokuratury i na policję. Moje sugestie dla Kamil Brzoskowski Global Biz: Być uczciwym i działać zgodnie z prawem

Ula

To jest forum pracowników firmy a klienci powinni zwracać uwagę gdzie piszą.

Po trzech miesiącach żona otrzymała zwrot gotówki za zakup na Cheap Store. Mydlenie oczu, przesyłki brak, ostatecznie informacja o dalszych krokach prawnych przyniosła efekt. Unikać jak ognia.

@Michał

U mnie podobnie. Zwrot pieniedzy po 2,5 miesiącach. Dobrych informacji koniec.

bujin

Brak przesyłki. Cóż więcej dodać?? UNIKAĆ!!!

Miki1123

Zostałem również oszukany !!! Podaje fałszywe numery przesyłki ! Sprawa została przekazana na Policję i lecę z nim do Sądu o wyłudzenie pieniędzy !

@Miki1123

Czy udało się coś odzyskać ? Mam identyczną sytuację i nie wiem co robić... Pozdrawiam, Piotr!

Tak to prawda o tym pośredniku. Nie warto zamawiać na jego dwóch stronach.A te pozytywne opinie te bubel. Zamówiony towar do was nie dotrze jak do mnie. Nie polecam pośrednika. Moje sugestie dla Kamil Brzoskowski Global Biz: Nie uczciwy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić się, nie oszukiwać ludzi.

Rob

Dzięki waszym opiniom nie dałem się wkręcić, niestety ma już nowy sklep CHEAPSTORE ale znalazłem go po nazwie firmy.

Klient#2

Potwierdzam powyższe opinie - brak realizacji zamówienia od 2 miesięcy, nie odbiera telefonów, podaje wymijające odpowiedzi.

jajksman88

Nie odpisuje na Maile nie odbiera telefonów ewidentnie unika kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil Brzoskowski Global Biz - Tczew

Kamil Brzoskowski Global Biz
  • Obrońców Westerplatte 24 lok. 4