Opinie o Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek w Słupsk

Agata

Szkolenie z obsługi sprzętu bardzo dobre, praktyczne porady. Bardzo dużo się dowiedziałam i nauczyłam. Na koniec otrzymałam certyfikat. Dziewczyny nie warto zamawiać sprzętu bez zapewnionego szkolenia choć też bywa różnie. Moja koleżanka zamówiła presoterapię 3w1 w innej firmie, przyjechali i powiedzieli, że to się tak przyczepia i to jest bardzo łatwe i to było całe szkolenie. Z czystym sumieniem mogę polecić Jedynkę. Pełen profesjonalizm.

Nemo

Rollmasaże, kapsuły vacu, EMS stymulator mięśni, lipolaser 5 D oraz sauna karbonowa rewelacja. Szkolenie całego personelu bardzo praktyczne. Chcesz otworzysz swoje studio modelowania figury to tylko z Jedynką. Sprzęt i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam w 200%. Ich strona vacusilver.pl.

Gruby Nowy wpis

Dostałem namiar na Jedynkę od znajomej. Jestem mega zadowolony że zamówiłem właśnie u nich. Właściciel firmy pan Andrzej doradził w jaki sprzęt wyposażyć moje studio modelowania sylwetki. Prawdę mówiąc miałem trochę inną koncepcję. Od montażu urządzeń minęło ponad rok. Interes kwitnie. Klientki są zadowolone ze wszystkich urządzeń, a największą różnicę widzą w rollmasażerach Gold, które są najmocniejsze. W trakcie naszej współpracy jak miały dziewczyny pytania to zawsze mogli liczyć na wsparcie. MEGA POZYTYW.

Klientka Nowy wpis

Kupiłam wcześniej 2 rollmasażery innej firmy. Po jakimś czasie dokupiłam rollmasaz w Jedynce. Podczas rozmowy usłyszałam, że ich urządzenia do masażu są najmocniejsze. Pomyślałam, że każdy sprzedawca tak mówi. Bardzo szybko zmieniłam zdanie. Podczas masażu sama stwierdziłam, że właściciel mówił prawdę, ale też moje klientki nie chciały ćwiczyć na tych moich tylko na Goldzie. Tak się nazywa ten rollmasaż. Chcąc nie chcąc domówiłam jeszcze 2 rolmasażery w Jedynce. Obsługa bardzo miła i sympatyczna i co najważniejsze słowna. Polecam.

Jaka umowa obowiązuje w Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek podczas okresu próbnego?

Nemo Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Viki

Szkolenie z urządzeń super. Bardzo dużo przydatnych informacji. Polecam otwarcie studia razem z Jedynką. Doradzą najlepszy sprzęt do modelowania figury i bardzo dobrze przeszkolą cały personel.

Jakie są warunki zatrudnienia w Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek?

Agata

Czy pracownicy Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ruda

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad otworzeniem własnego studia urody. Znalazłam Jedynkę ze Słupska. Zaproponowali szkolenie. Przeszłam tygodniowe szkolenie z zakresu obsługi klienta i sprzętu. Fakt taki kurs kosztuje, ale zapewniam, że warto. Wiem, że są elastyczni i można negocjować :). Praktyczne szkolenie, a nie pitu pitu na sali wykładowej. Możecie też cały sprzęt zamówić u nich. Ja kupiłam kilka urządzeń wcześniej (niepotrzebnie) bez praktycznej wiedzy.Wszystkim co chcieliby założyć własny biznes polecam serdecznie.

Krystyna Gdańsk

Najlepsze i najmocniejsze rollmasażery z podczerwienią i kolagenem tylko od Jedynki. 5 lat temu firmę Jedynka poleciła mi moja przyjaciółka. Zamówiłam 2 rolleny do masażu, saunę karbonowa i limfodrenaż. Sprzęt doskonale sie spisuję, a jak miałam problem z rolmasażerem to Pan Andrzej na drugi dzień przyjechał i usunął usterkę. Po jakimś czasie zadzwonił i zaproponował montaż kolagenu. Zgodziłam się i dzięki temu mam jeszcze więcej klientek. Dlatego tez teraz zamówiłam kolejny rollmasaż Gold. Kontakt, zrozumienie i fachowość na najwyższym poziomie. Polecam.

Jadwiga Toruń

Kolagen zamontowany w moich rolmasażerach rewelacja. Polecam Wszystkim i kolagen i Jedynkę!!!

Zadowolona Kasia.

Zgodziłam się na montaż kolagenu do swoich rollmasaży i kapsuł vacu, które wcześniej kupiłam w Jedynce. Przez cały czas naszej współpracy wszystko przebiegało super. Pan Andrzej zawsze służy dobra radą i odbiera telefony co uważam za bardzo istotne. Teraz również strzał w 10. Mam jeszcze więcej klientek, które korzystają maszyn z podczerwienią i kolagenem. Jedynka na 10!!!

Kazik

Kupiłem saunę karbonową i limfodrenaż 3w1 oraz wypożyczyłem rollmasaże na 3 m-ce od Jedynki. Zgodnie z naszymi ustaleniami przyjechali, przeszkolili. Rollmasażery po 3 m-cach wykupiłem i zamówiłem jeszcze 2 takie same. Doradzili mi, żeby podpisać umowę. Teraz 4 rolki chodzą cały czas. Obsługa i kontakt po sprzedaży rewelacja. Polecam!!!

Zuzanna Szczecin

Wypożyczalnia rolletików super. Wszystko ok. Polecam.

Stefan Poznań

Wypożyczalnia rollmasaży super. Wszystko tak jak było umówione, bez żadnego naciągania. Polecam wypożyczalnię rolleticów Jedynka ze Słupska.

Zadowolona35

Wypożyczalnia rollmasaży rewelacja. Od początku do końca super. Wszystko tak jak było omówione tak było, żadnych zastrzeżeń. Obawiałam się, że przy rezygnacji zostanie mi potrącona kaucja, ponieważ mój kotek porobił dziurki w oparciach rollena. Pan Andrzej nie potrącił nawet złotówki i całą kaucję zwrócił. Z całego serca polecam wypożyczalnię i firmę Jedynkę ze Słupska.

Tomasz Poznań

Hej, kilka lat temu wyposażyłem swoje studio w sauny karbonowe i limfodrenaże z elektroterapią w Jedynce. Tak jak było umówione przyjechali na czas, zamontowali i przeszkolili. Nawet po długim czasie po zakupie odbierają tel. i służą wsparciem. Niejednokrotnie dzwoniłem o późnej porze z pytaniami. Jedynka to wiarygodna, sumienna i godna polecenia firma.

Paulina
@Tomasz Poznań

No to najważniejsze, że było wszystko zgodne z terminami. Super, że służą wsparciem. A jak u nich z cenami? Są przystepne?

@Paulina

Zawsze można się potargować zwłaszcza przy większych zamówieniach.

Helena
@Tomasz Poznań

Czyli Państwo coś negocjowaliście? Bo informację o rabatach już widziałam ale ciekawa jestem jak w praktyce by to mogło wglądać o ile kwotowo mniej udało się zapłacić? To nie wpływa na żadną gwarancję ani nic?

@Helena

Negocjacje to sprawa indywidualna. Ja utargowałem do swoich zakupów gratis saunę karbonową.

Studio urody LEJDIS

Rolmasaże, kapsuły vacu i sauna karbonowa rewelacja. Klientki, które korzystały z usług mojej konkurencji teraz korzystają u mnie. Twierdzą, że urządzenia są mocniejsze i lepsze. Na innym vacu nawet się nie spociły, a u mnie ledwo dają radę nie mówiąc że są o wiele cichsze. Nie warto więc wyposażać swojego studia gdzie indziej. Obsługa miła i wiarygodna, również długo po sprzedaży. Polecam w 100%.

Wypożyczalnia rollmasaży i limfodrenażu super. Dzierżawiłem sprzęt przez pół roku. Wszystko odbyło się tak jak było umówione. Zastanawiasz się na kupnem urządzeń do swojego studia i nie wiesz czy rollmasażer się ''przyjmie''? Zgłoś się do Jedynki ze Słupska. Ja tak zrobiłem i jestem mega zadowolony.

Paulina
@Gdańsk

No to dobrze jak wszystko w porządku. Najważniejsze, że ty jesteś zadowolony! A jak oceniasz obsługę? Była uprzejma?

Jacek

Bardzo porządna firma.Jestem mile zaskoczony z profesjonalnej obsługi.Bardzo polecam

Dorota
@Jacek

A co dla Ciebie wykonywali jeśli można wiedziec?

Zostaw merytoryczną opinię o Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek - Słupsk

• Jak się pracuje w Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek?

Zobacz opinie na temat firmy Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Jedynka Finanse Reklama Fitness Andrzej Kołek
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 26