Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Wojtkiewicz w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Wojtkiewicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Wojtkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Wojtkiewicz w Wrocław

Planuję przeprowadzkę i zainteresowałam się tym pracodawcą ze względu na lokalizację. Może ktoś wie czy zatrudniani są tutaj pracownicy? Mam doświadczenie w pracy u radcy prawnego przy obsłudze klientów. Tutaj na tego typu pracę mogłabym liczyć?

Marlena Nowy wpis

Bardzo dobry i rzetelny Radca Prawny. Moja sprawa została wygrana, Pani Mecenas zawsze przygotowana, dostępna pod telefonem w każdej chwili. Ceny bardzo przystępne.

Lady Nowy wpis

Bardzo słaby radca prawny, nie zna się na prawie, nie polacam nikomu. Chyba z urzędu byłby lepszy...

Marcin Czubak

Bardzo słaby radca prawne, gdyż do mojej sprawy rozwojowej podeszła pochopnie zaraz tylko jak wzięła gotówkę, oczywiście bez faktury. na sprawach nie przygotowana mylila świadków, nie to pytanie do nie tego świadka. Na ostatniej rozprawie wyszła w trakcie oznajmiajac ze ma drugą rozprawę równolegle. Bardzo słaby adwokat zdecydowanie nie polecam

logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Wojtkiewicz - Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Wojtkiewicz
  • Pielęgniarska 1B