Opinie o Kozmet Przemysław Krajewski w Sieraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kozmet Przemysław Krajewski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kozmet Przemysław Krajewski o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kozmet Przemysław Krajewski w Sieraków

Zesta będzie krwawa Nowy wpis

Uwaga na tego gościa (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bierze towar i nie płaci za niego kogo jeszcze nabrał czs chyba już z tym skończyć

Iza Nowy wpis

Są jeszcze inne osoby, które zamówiły tam towar, ale go nie dostały? Ciekawe jak w takim wypadku wygląda sprawa z wypłatami dla pracowników, czy też są takie "niedociągnięcia"

DAREK

Uwaga na tego Oszusta. Zakupiłem u niego narzędzia (płacąc wystawioną pro-formę w marcu 2019) i do tej pory nie otrzymałem zakupionego towaru. Sprawę prowadzi Policja w Sierakowie oraz Prokuratura. Ostrzegam wszystkich.

narzedzia
@DAREK

Mam bardzo podobna sytuację z tym człowiekiem.

Muras
@DAREK

Co miał Wam sprzedać? Na jaką kwotę naciągnął?

narzedzia
@Muras

Sprzedał nam narzedzia frezy wział od nas wiertła i nie zapłacil 15 tys

Wuja
@narzedzia

Odemnie też kupił.... i zapomniał się rozliczyc

Wuja
@narzedzia

Też wam mówił już przelewam.... poszło... jadę do was....jutro będę... w piątek... ???Dajcie namiar jakiś na siebie

Majowaty30 Nowy wpis
@Wuja

Witam 502906449

Majowaty30 Nowy wpis

Proszę o kontakt 502906449

ken

inne jego dane: Artykuły Techniczne do Przemysłu Magdalena Krajewska Oś.Daszyńskiego 28/3 64-410 Sieraków magdakraj1983@wp.pl NIP 595-139-47-51 BS Sieraków 43908200050007323530000030 Kozamet Krajewski Przemyslaw Oś.Daszyńskiego 28/3 64-410 Sieraków NIP: 5951430582 przesylka wyslana z: Przemysław Krajewski Grobia 18J 64-410 Sieraków

@ken

Witam mojego męża też (usunięte przez administratora) Uważać na niego proszę. (usunięte przez administratora) i na dodatek fałszywy nr nadania mi wysłał. (usunięte przez administratora)

@ken

Właśnie miałam temu panu wysłać towar za 500 zł , nalegał ale 5 min przed odbiorem kuriera powiedziałam że poczekam do jutra na przelew. Uff trzeba być czujnym

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kozmet Przemysław Krajewski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Uczciwy

Przemysław Krajewski na chwilę obecną przebywa w zakładzie karnym A.S. O.Z. Poznań, ul. Nowosolska 37, 60-171 Poznań, Cela 28. To co robił na wolności co tu czytałem to przechodzi wszelkie granice ale też i w więzieniu (usunięte przez administratora) współosadzonych. Pożycza kawę, tytoń i nie oddaje. Gra w pokera i wszystko przegrywa. Przekręt jakich mało. Więzienie nic go nie nauczyło. Koniec kary ma za 3,5 miesiąca a więc powinniście pokrzywdzeni przygotować mu komitet powitalny. Na wolność będzie wychodzić z ul. Młyńskiej. Proponuję go godnie powitać.

Teresa
@Uczciwy

Czy to potwierdzone informacje? Czy tylko jakieś domysły/insynuacje? Zwracam na to uwagę, bo takie poważne kwestie mogą zostać uznane za pomówienia. Ktoś wie może coś więcej na tematy, o których się tutaj pisze?

Rolmar

Uważajcie na tego oszusta to największy przekręt i (usunięte przez administratora) wziął towar i do dzisiaj nie zapłacił już robię przelew to jadę do banku i tak jest cały czas

wiolusch22.86@o2.pl

(usunięte przez administratora) Proszę na niego uważać wysłał mojemu mężowi nie zgodny z opisem towar odesłałam mu przesyłkę a on miał mi nową przysłać od 3 tyg ani towaru ani kasy na dodatek przysłał mi dzisiaj fałszywy nr nadania. Uważajcie na niego. Udostępniać gdzie się da ogłasza się na Olx.

Ken

nie kupujcie tez za pobraniem facet przysyla jakis zlom

@Ken

Prawda mężowi też przysłał za pobraniem nie to co trzeba odesłałam spowrotem te części a on miał mi przysłać towar zgodny zamówieniem i od 3 tyg ani towaru ani kasy przysłał mi dzisiaj fałszywy nr nadania. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kozmet Przemysław Krajewski - Sieraków

Kozmet Przemysław Krajewski
  • Os. Daszyńskiego 28 lok. 3