Opinie o Vis Electrica Marcin Danielczak w Kościan

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vis Electrica Marcin Danielczak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Vis Electrica Marcin Danielczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vis Electrica Marcin Danielczak w Kościan

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Vis Electrica Marcin Danielczak?

Kto ma wiedzieć ten wie Nowy wpis

Nie polecam tej firmy więc nawet nie masz co się pytać o kryteria.Po za tym jak chcesz to musisz składać cv do Marty danielczak bo Marcinek zgłosił upadłość I teraz pracuje na żony działalność

Inzynier Nowy wpis
@Kto ma wiedzieć ten wie

Mi za to nie płacą abym wiedział !!! I nie chodziłem na AGH !!!

Kto ma wiedziec ten wie Nowy wpis

Krotko mówiąc oszust,kretacz, kłamca.Nie polecam tej firmy i uważajcie na "Marcinka".Kiedyś przyjdzie ta chwila że trafi swój na swojego. Do zobaczenia .Nie wypłacalny Pajacu.Spodkamy się w sądzie wtedy będziesz wiedział z kim współpracowałes

majmidahal

Zdecydowanie przestrzegam przed tą firmą! Zostałem tam zatrudniony, wyjechałem pracować do Belgii. Na miejscu pracownicy firmy grozili mi, po czym musiałem wręcz stamtąd uci6 w przeciągu jednej nocy. Marcin Danielczak nie dość, że zatrudnia kryminalistów, to jeszcze mi nie zapłacił. Sprawa jest już u komornika. Podsumowując- zostałem oszukany i zastraszony. Danielczak to oszust i krętacz. Najpierw się naobiecuje a później nie wywiązuje z umowy. PRZESTRZEGAM!

Ktoś
@majmidahal

Proszę uważać na ta firmę i pod żadnym pozorem nie zatrudniać się w niej ani nie korzystać z ich usług!!!! Wszystko ladnie obiecuja a pozni3j nie odbierają telefonów i nie maja w ogole zamiaru płacić!! ZROBIE WSZYSTKO BY ZAMKNAC TĄ NĘDZNĄ FIRME!!!!

Elektryk
@majmidahal

Oszustem jesteś Ty Majda. Jak możesz zatrudnić się w firmie jako elektryk jak nie wiesz jak podłączyć lampę. Ty (usunięte przez administratora) przez takich jak Ty tylko problemy są więc co się dziwisz że pieniędzy nie dostajesz.

Ty głupku.
@majmidahal

Powiedziałeś mi że jesteś eleltrykiem, a okazało się że trzeba po tobie tylko poprawiać. A pojechałeś do pl bo chciałeś i przestań (usunięte przez administratora) Pozdro

Annonim

(usunięte przez administratora) jakich mało!!! Tez moge potwierdzić ze nie rozlicza się za faktury i nie odbiera telefonów!!! Nie zostawię tego gak napewno.... trzeba mu zamknąć ta żałosną firmę!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Vis Electrica Marcin Danielczak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Kościan
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o Vis Electrica Marcin Danielczak - Kościan

• Jak się pracuje w Vis Electrica Marcin Danielczak?

Zobacz opinie na temat firmy Vis Electrica Marcin Danielczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vis Electrica Marcin Danielczak?

Vis Electrica Marcin Danielczak
  • Pwstańców Wielkopolskich 9