REA Elektronik Sp. z o.o.

Kościan

Opinie o REA Elektronik Sp. z o.o.

przemo

tak, w pełni popieram że firma wypowiedziała się tutaj publicznie i oficjalnie na forum, bardzo profesjonalnie i po ludzku

wyzysk,wyzysk,wyzysk,nie płacą pensji, nie przestrzegaja kodeksu pracy,

Zarząd Rea Elektronik
@anonim 19.11.2014 16:27
wyzysk,wyzysk,wyzysk,nie płacą pensji, nie przestrzegaja kodeksu pracy,

W całym 10-letnim okresie funkcjonowania naszej firmy nie zdarzyło sie, by nie wyplacono pensji pracownikowi. Przepisy Kodeksu Pracy także są przestrzegane. W każdej firmie zdarzy się osoba permanentnie ze wszystkiego niezadowolona, anonimowo wylewająca swoje żale, nie poparte żadnymi konkretami.

Zostaw opinię o REA Elektronik Sp. z o.o. - Kościan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REA Elektronik Sp. z o.o.