BETA-POINT

1.9Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BETA-POINT

Bydgoszczanka

Brałam udział w rekrutacji do Biura Obsługi Klienta. Proces rekrutacyjny na miarę korporacji. Najpierw rozmowa, następne spotkanie zadania i trzecie spotkanie przedstawienie warunków. Właściciele mili, biuro zadbane, dojazd autem spoko, MZK już słabiej. Zgodzono się na moje niewygórowane warunki finansowe oraz zaproponowano umowę o pracę na okres 1 roku. Nie ukrywam, że pokierowałam się decyzją odmowną w dużej mierze przez Wasze powyższe komentarze...

rzeczywiście w tej firmie pracować trzeba, ale nie znam takich osób którzy tam siedzieli dłużej niż do 16.00. Punkt 16.00 wszyscy wychodziliśmy czasem zostawała Marta i jeszcze jedna pracowniczka. Mam tam znajomą co zaczęła pracę i to potwierdza.

aaa

sory ale nic z tej końcówki nie rozumiem, a najciekawsze jest to że chyba długo nie pracowałeś skoro takie bajki wypisujesz o zdobywaniu i przekazywaniu klientów, "Ten dzwon może gdzieś bije ale w którym kościele to już zupełnie inna bajka". handlowiec uczy się na błędach, ale nie sprzedawać. albo ktoś jest handlowcem jak się przedstawia, albo mu się tylko wydaje. Lub bierze się do konkretnej pracy i cel osiąga. Tak jest w każdym zawodzie.

aaa

zwolniony opowiadasz brednie osoby które wyrabiają plan pracują do dzisiaj i mają oprócz tego własne zdanie. Póki co pracuję i wiem, a Ty pracowałeś i na pewno planu nie wyrabiałeś. Nawet osoby, które nie wyrabiają pracują najważniejsze to to, że im się chce pracować

Kolego jeżeli masz taką potrzebę sprawdzenia się w temacie, naprawdę polecam. Można tam wiele się nauczyć o samym sobie i o tym co człowiek jest w stanie znieść nie mogąc znaleźć pracy. Tak poszedłem tam pracować bo nie miałem innej alternatywy. Tak zwolnili mnie. Ale podczas rozmowy opowiadają całkiem o czym innym niż jest w momencie zatrudnienia. po drugie atmosfera jest tam straszna (usunięte przez administratora) Nie mam zamiaru odwodzić Cię od pracy w tej firmie,bo wszystkiego należy spróbować. Ale jeżeli masz do siebie odrobinę szacunku i znasz się na Handlu, to gwarantuję że po miesiącu przeprosisz i sam dodasz małe co nie co do tego forum. (usunięte przez administratora). Byle dalej od Betapoint. Życzy Ci abyś tym razem też wygrał.

Bartek

Dzięki za info Bartek. Czytam i już nie mogę się połapać w tych opiniach. Nikt nie chce w tej firmie pracować, ale przy takich fatalnych warunkach czekaliście, aż was zwolnią?? To czy wy się zwalnialiście, bo jest tak licho, czy was zwalniali? Wtedy się trochę nie dziwię takiemu wysypowi negatywnych opinii. Sprawdzałem, firma istnieje od 5 lat i nagle od grudnia zeszłego roku jest taka fatalna. Piszecie że pracuje tam około 20 osób to znaczy, że to są jakieś nie ogary bez własnego zdania. Na innych forach są jakieś rzeczowe informacje a tu sam kwas. To trochę pachnie tandetą i zemstą jakiś zakompleksionych. Sory że tak piszę, ale kiepsko się to czyta, bo komuś przeszkadza, że nie można sikać na deskę, a innemu że to call center, a ktoś się bo dla odmiany trzeba jeździć. Fajne HA HA HA. Trudno mi na tej podstawie wyciągnąć jakieś wnioski iść czy nie iść OTO JEST PYTANIE ale widzę że się staracie :) żebym nie poszedł. I teraz być nie ogarem bez własnego zdania i kierować się opiniami większości. Czy iść i spróbować. U mnie zawsze tak działa, że jak ktoś mówi nie to ja mówię tak. Już nie raz na tym wygrałem

Betapointczyk

Bartek, wystarczy w tej firmie mieć swoje zdanie i je głośno powiedzieć... po kwadransie jesteś wzywany po wypowiedzenie. Tam żadne rzeczy się nie zmienią, nieważne w jakim czasie się pracowało dopóki koordynatorka będzie ta sama. A jak chcesz się przekonać to idź tam do pracy- czekam na pierwszy Twój komentarz po miesiącu:)

Bartek

W sumie trochę by ułatwiło, gdybyście pisali jak dawno tam pracowaliście, bo jak wiadomo pewne rzeczy się zmieniają i jak ktoś pisze komentarz po dwóch trzech miesiącach, to może być on mało aktualny, pewnie jak ten powyżej. Bo jeżeli pracowałeś 2 miesiące i zostałeś zwolniony to świadczy też o Tobie. Napiszcie mi proszę w takim razie jak wyglądają tutaj aktualne warunki pracy??

andrzej

Witam, wpadła mi w oko oferta pracy jako pracownik Biura Obsługi Klienta. Napiszcie proszę jaka jest atmosfera pracy i czy można sie tam zahaczyć na dłużej? Czy da rade wyciągnąc 2000 netto?

greg

faktycznie jest tak jak piszą i nie ma co się łudzić ze się coś tam zmieniło.

Juri

No tak, bo przecież tylko złe opinie są prawdziwe. Tragedia!

niunia

Pracowałam w tej firmie i nieźle musiałam tyrać, wprawdzie pieniądze były za to przyzwoite. Szefowa nie zawsze miła ale konkretna i wymagająca pewnie nie każdemu to pasuje, ale przynajmniej jasna sytuacja. Nie musiałam się spowiadać przed delegacją wystarczyło dobre przygotowanie. Nie bardzo rozumiem "to zwykłe CALL CENTER!!!!!!". Ja się zwolniłam bo trzeba było jeździć do klientów, a ja chciałam pracę biurową na miejscu. Rozstałam się z firmą w zgodzie. Pa, pa lenie

Juri

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Proces przebiegał sprawnie i profesjonalnie. Otrzymałem dokładne informacje jak miałoby to wyglądać. Według mnie ten zakres odpowiadał specyfice pracy handlowca. Gdyby nie to że otrzymałem propozycję pracy za granicą to bym się zatrudnił.

demo

Czy na chwile czy na dłużej warto jednak szukać niż na bezrobociu wylądować tak jak mówisz. Osobiście polecam sprawdzoną strone z pracą rekrutacyjnarewolucja.pl

xxx

zgadza się, straszna rotacja

Zostaw merytoryczną opinię o BETA-POINT - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BETA-POINT?

Zobacz opinie na temat firmy BETA-POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETA-POINT?

Kandydaci do pracy w BETA-POINT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.